Skocz do zawartości

budowa własnego motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

KK-klanu? :biggrin: Żeby było jasne ja jestem tylko skromnym krytykiem, i co najwyżej moge pokazac gorsze:) :biggrin: pokazac cokolwiek mozecie WY budowniczowie nowego swiata :bigrazz: a ja to skromnie skrytykuje:) chyyyyba ze mi sie spodoba :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu krytykowowac? To powinien byc wzór dla młodych inzynierów, taka lekcja pogladowa jak robic zeby było dobrze, Bob zawsze zrobi porządnie w przeciwienstwie...... :biggrin:

 

Chciałbym zeby przyszedł taki dzien i ktos pokaze własna maszyne a ja powiem "o kur...." z zachwytu, a nie tylko popegeerowskie wydumki, błagam pomózcie:)

 

Boszszszszeeeeee....

http://moto.allegro.pl/item520693331_junak...tra_wyglad.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie każdy ma swój gust i to dobrze bo gdyby wszyscy lubili to samo to by było trochę nudno :biggrin: i każdy ma prawo krytykować ale z sensem a swoje zdanie trzeba jakoś uzasadnić a takie krytyki typu: nie podoba mi się bo nie, to raczej żadna krytyka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazac cokolwiek mozecie WY budowniczowie nowego swiata :bigrazz: a ja to skromnie skrytykuje:) chyyyyba ze mi sie spodoba :biggrin:

 

Daj mi ramę od Janka M07 albo Sokoła 600, mam plan jak takie ramy pociąć i pospawać żeby wyglądały zajebiaszczo. Wtedy Ci szczena opadnie. :biggrin: :buttrock:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zróbmy to, ale poczwiczmy na jakies WL-ce:)Mozecie sie ze mnie nasmiewac a ja nie zgasne, jestem głosem rozsadku wołajacym na puszczy, wsród domorosłych spawaczy i ludzi niemajacych pojecia na co sie porwali, bez grosz wiedzy technicznej.Sooory ale niektóre(zaznaczam) projekty sa żenujace i nie maja prawa wyjechac z podwórka, i groza smiercia oblatywaczowi badz innym postronnym obserwatorom. Pokazcie mi cos cennego, fachowego, cos na czym zapalency beda mogli sie wzorowac, zaplanowanego od poczatku do konca z WSZYSTKIMI OBLICZENIAMI WYTRZYMAłOSCIOWYMI!!!! Czemu? a temu ze patrzac na rame emki czy kaski widzimy czołgowa rame, masywna wspaniała, i co? okazuje sie ze pekały w najmniej porzadanych sytuacjach. Musiały byc wzmacniane, BMW-r12 i inne wspaniale spisywał sie na niemieckich autostradach a w rosjii pekały na potege, niszczyły sie elementy osprzetu, silniki nie dawały rady, i o to mi chodzi, zeby nie powielac błedów innych bo to zawracanie ewolucji, jesli kopiujemy cos istniejacego o sprawdzonego, trudno, niech wykonanie bedzie porzadne, ale jak budujemy cos od zera, to trzeba to zrobic z głowa. zamiast chrzanic o spamach pokazcie mi dobry projekt, moze poprosze o kopie planów i sobie taki zrobie, na licencji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak od razu ramę od sokoła 1000 albo nie od 500 będzie jeszcze bardziej unikatowy :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Uzasadnij dlaczego rama od Sokoła 500 jest taka unikatowa a jeżeli nie wiesz to nie pisz bzdur.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisze, bo z tego co mi wiadomo to wyszlo ich chyba 3 czy 4 szyuki

I dlatego nie podawaj więcej takich przykładów.

Było kilka sztuk a z tego pozostał jeden w warszawskim muzeum a drugi (na chodzie) w rękach prywatnych.

O trzecim egzemplarzu wiadomo , że nie powrócił z wystawy w Paryżu 1939 i po wojnie był w posiadaniu jakiejś wytwórni filmów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłes reke na swietosc i pewnie teraz ci uschnie przekleta przez wyznawców kultu sokoła:)Zreszta kazdy by przyłorzył pare kijów takiemu:)Jeszcze trroche a zapłona krzyze:)

 

 

przykład sokoła był QURIMa :icon_razz:

Edytowane przez dani472
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...