Skocz do zawartości

budowa własnego motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ta kierownica (ktora wsumei moze zostac :D) i lipnie wygladajacy tyl (amorki pochylone do tylu, za dlugie siodlo i ten blotnik cos nei pasi tam) + jeszcze wydeszek dwukolorowy nie pasi cos... No gdyby nie to to by bylo na moje oko nawet nawet :D - Moja skromna opinia artysty huehue

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na temat takiej wydumki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/156a4b3b17347778.html

 

Hmm...coś by dało radę z tego zrobić jeszcze. Ogólnie to jest nieproporcjonalny strasznie. Z tyłu dać krótkie amorki w normalnym kierunku, koło 16" na feldze MOTOCYKLOWEJ :biggrin: siedzenie na kierowce i pół pasażera :biggrin: , jakiś zgrabny błotnik no i wydech w piździet wysłać i dać coś współgrającego z linią. Byłby z tego jakiś bobber. Upośledzony bobber. :biggrin:

 

Widać że gość który to stworzył wiedział co robi bo siedzenie jest niczym innym jak próbą zamaskowania tylnej części ramy Junaka. Zwykły BURAK by to obciął kątówką. :biggrin:

 

PS. Najładniejszy z całości jest przód z lampą. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam SzPanów

Do takiego malutkiego drzemiącego dziesik w podświadomości pomysłu :wink: , poszukuję silnika dwucylindrowego, rzędowego, pojemności około 250 - 300 ccm, chłodzony powietrzem/ojejkiem, łańcuch, coś jak np kawa 250 z lat siedemdziesiątych , taki współczesny "retroklasyk" .

Może coś podpowiecie ?

Pozdrawiam

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...