Skocz do zawartości

YAMAHA XT 350 - opinie, wady i zalety


Rekomendowane odpowiedzi

może mo ktos powiedziec czy xt 350 ma olej w ramie czy nie i czy czym róznia sie nowesze modele np 88 i 93 czy cos ulepszali prosze o pomoc

Cześć Włochatek, mały XT nie ma oleju w ramie , tylko w silkniku. Ja pomiędzy rocznikami 90 a 94 specjalnie nic nie zauważyłem poza malowaniem, kolorem siedziska........ Nawet w 94 roku tarczy na tył ćwoki nie dali co inni w branży juz mieli. Trzeba zerknąć zawsze w kwity na moc i sprawdzić to w czasie jazdy bo niektóre za odry mogą przyduszone być chyba na 13 KW jak dobrze pamietam.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Włochatek, mały XT nie ma oleju w ramie , tylko w silkniku. Ja pomiędzy rocznikami 90 a 94 specjalnie nic nie zauważyłem poza malowaniem, kolorem siedziska........ Nawet w 94 roku tarczy na tył ćwoki nie dali co inni w branży juz mieli. Trzeba zerknąć zawsze w kwity na moc i sprawdzić to w czasie jazdy bo niektóre za odry mogą przyduszone być chyba na 13 KW jak dobrze pamietam.

 

Pzdr

 

dzieki za podpowiedz zastanawiałem sie jeszcze na dr 350 ale słyszałem ze padają głowice a pozatym moje prywatne zdanie ze yamaha jest ładniejsza yamaha górą i jak kupie to xt 350 fajny motor i chce cos z roczniki od 90 bo starszego to nie rocznik potem przeraza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, czyżby nasz Włochatek skorygował swoje poglądy na temat XT350? no dobra dobra nie będę się czepiał każdy z nas od czasu do czasu błądzi :icon_mrgreen: no i tylko krowa nie zmienia poglądów :biggrin: .

Widzę tylko jeden problem będziesz chyba musiał założyć nowe konto użytkownika i zmienić "panieńskie" "włochatDR" na "włochatyXT" :biggrin: .

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, czyżby nasz Włochatek skorygował swoje poglądy na temat XT350? no dobra dobra nie będę się czepiał każdy z nas od czasu do czasu błądzi :icon_mrgreen: no i tylko krowa nie zmienia poglądów :biggrin: .

Widzę tylko jeden problem będziesz chyba musiał założyć nowe konto użytkownika i zmienić "panieńskie" "włochatDR" na "włochatyXT" :biggrin: .

 

Hehe, najważniejsze to dokładnie poznać temat. Włochaty podobnie jak i ja dojrzał do pewnych spostrzeżeń. Ja wcześniej jakoś nie miałem dobrego zdania od DR. Ale teraz jak w nasza watacha ma 2xXT 350; 2xDR 350, 1x TTR (moja oczywiście :buttrock: ) i czasami 1x XT600 To powiem że dobra DR 350 ( a takie u nas są w tym sezonie akurat) jest podobnie zjebjaszcza jak XT 350 . Najważniejszy to stan a motocykle w dobrym stanie dają podobną radoche. Chociaż nie zmiena faktu że jeśli już to jednak jestem za małym XT-kiem.

Co byś nie wybrał, Włochaty kieruj sie stanem przede wszystkim.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najważniejsze to dokładnie poznać temat. Włochaty podobnie jak i ja dojrzał do pewnych spostrzeżeń. Ja wcześniej jakoś nie miałem dobrego zdania od DR. Ale teraz jak w nasza watacha ma 2xXT 350; 2xDR 350, 1x TTR (moja oczywiście :buttrock: ) i czasami 1x XT600 To powiem że dobra DR 350 ( a takie u nas są w tym sezonie akurat) jest podobnie zjebjaszcza jak XT 350 . Najważniejszy to stan a motocykle w dobrym stanie dają podobną radoche. Chociaż nie zmiena faktu że jeśli już to jednak jestem za małym XT-kiem.

Co byś nie wybrał, Włochaty kieruj sie stanem przede wszystkim.

 

Pzdr

ja jestem bratem włochatego i dlamnie ma byc xt albo tt 350 oglądałem tez klx 250 ale czesci unas to chyba nieznajdziesz serwis ja poprostu słyszałem dobre zdanie o xt a jakos za suzuki tuki i puki to nie jestm moje prywatne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bratem włochatego i dlamnie ma byc xt albo tt 350 oglądałem tez klx 250 ale czesci unas to chyba nieznajdziesz serwis ja poprostu słyszałem dobre zdanie o xt a jakos za suzuki tuki i puki to nie jestm moje prywatne zdanie

Czyli wash&go :icon_mrgreen: , dwa włochate w jednym no to teraz nie mam szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bratem włochatego i dlamnie ma byc xt albo tt 350 oglądałem tez klx 250 ale czesci unas to chyba nieznajdziesz serwis ja poprostu słyszałem dobre zdanie o xt a jakos za suzuki tuki i puki to nie jestm moje prywatne zdanie

 

Załóż sobie konto bo jak to możliwe żeby "Twój brat " pozwalał na pisanie takich herezji przez Ciebie na swoim koncie??????... Pewnie teraz Cie bejzbolem okłada jak to czyta.

Taka róznica zdań to już pewna wojna w rodzinie :icon_twisted:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu ten prawdziwy włochaty. Pozwalam czasem bratu kliknąc z mego konta :bigrazz:

Pochwale się ze sprzedałem swoją DR i być może ze kupie XT 350 :biggrin:

No tak murdoch nasze zdania są podzielone, nie tylko w motocyklach ale ogólnie, mało w czym mamy podobne zdania :biggrin:

Wybaczcie za off top :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Co do zawieszen tak przedniego jak i tylnego razem z hamulcami to sa to właśnie przeszczepy z dt 80/125 LC2 dlatego hamulce sa za słabe do tego silniczka i zawiechy za miękkie.

...

Niedawno zamontowałem w swojej brzyduli hamulce w stalowym oplocie Goodridge. Nareszcie czuć hamulec pod klamką :biggrin: Dużo to pomogło, nie mniej jednak tarcza szybko się grzeje i skuteczność hamowania pozostawia nieco do życzenia w porównaniu np. do gsx'a. W każdym razie polecam taką wymianę każdemu użytkownikowi XT350.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu ten prawdziwy włochaty. Pozwalam czasem bratu kliknąc z mego konta :bigrazz:

Pochwale się ze sprzedałem swoją DR i być może ze kupie XT 350 :biggrin:

No tak murdoch nasze zdania są podzielone, nie tylko w motocyklach ale ogólnie, mało w czym mamy podobne zdania :biggrin:

Wybaczcie za off top :biggrin:

 

Tjaaa, teraz to kto Ci uwierzy czy to Ty piszesz czy Twój brat ...? :biggrin:

A skąd Ty wiesz czy nasze zdania tak w ogóle są podzielone? Przecież tu w zasadzie tylko o motocyklach gadaliśmy i tylko pare razy.... Ale w sumie jak sie wychodzi z takiego założenia"ogólnie" to chyba rzeczywiście sie nie uda.

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...