Skocz do zawartości

GPZ 600R ZX 600A NINJA...87 r


andre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I z tymi panewkami sie tak nie spiesz...ze Ci tlucze...bedzie tlukło ale dopoki przy normalnej jezdzie na 2 kolach nie zaswieci sie kontrolka cisnienia oleju to mozesz nim jezdzic a jak sie zaswieci...to lepiej go zgasic i wtedy wymienic panewki...bo juz by dlugo nie pochodzily moze z 10 km..

 

Jest to bzdura, jak się zaświeci kontrolka to silnik jest już na złom- przynajmniej naprawa jest nieopłacalna.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba masz rację a ja już czasami nie mam siły aby odpowiadać na takie bzdurne posty tym bardziej że założyciel tematu oczekuje z niecierpliwością właśnie tych tekstów i nie przyjmuje do wiadomości, że ten model motocykla totalnie nie nadaje się do stuntu.

Yuby napisał o tym dosadnie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz w niego odpowiednio dużo kasy to okaże się że jednak BYŁO cię stać :D

 

 

 

 

 

Glowica, sprzeglowy i rozrzadu nie wyniesie mnie wiecej jak tysiac a reszta bebechow wyglada dobrze co dziwne :biggrin: . No wiesz, jak mi znajdziesz jakas CBR do 1000zl to niebede sie bawil w poprawianie tego silnika :wink: .......... Pozdro........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowica, sprzeglowy i rozrzadu nie wyniesie mnie wiecej jak tysiac a reszta bebechow wyglada dobrze co dziwne :biggrin: . No wiesz, jak mi znajdziesz jakas CBR do 1000zl to niebede sie bawil w poprawianie tego silnika :wink: .......... Pozdro........

 

Sprawdzałeś gdzieś ceny wymienionych części czy tak sobie piardnąłeś?

Silnik będziesz składał na używanych uszczelkach czy sam będziesz dorabiał bo nie wymieniłeś ich w spisie?

Zapłaty dla mechanika też nie wymieniasz czyli będziesz sam składał ten silnik?

Zejdź może na ziemię i ochłoń bo nie da się czytać tych wypocin a za kilka dni inni będą opowiadać takie bzdury o których piszesz twierdząc, że na forum czytali a pan mechanik chce ich okraść żądając za robociznę przy takim silniku 1000 złotych.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś gdzieś ceny wymienionych części czy tak sobie piardnąłeś?

Silnik będziesz składał na używanych uszczelkach czy sam będziesz dorabiał bo nie wymieniłeś ich w spisie?

Zapłaty dla mechanika też nie wymieniasz czyli będziesz sam składał ten silnik?

Zejdź może na ziemię i ochłoń bo nie da się czytać tych wypocin a za kilka dni inni będą opowiadać takie bzdury o których piszesz twierdząc, że na forum czytali a pan mechanik chce ich okraść żądając za robociznę przy takim silniku 1000 złotych.

 

 

 

 

Tak sobie nie pierdnelem :icon_razz: fakt faktem ze uszczelek niewliczylem. Mechanika mam super, niespecjalizuje sie w motocyklach ale super zna sie na silnikach samochodowych,ma wlasny zaklad i jest moim bratem rodzonym ale jak wy wiecie lepiej no to niebede sie sprzeczal. Pozdro.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz poczytaj uważnie:

same części do tego silnika będą kosztowały ponad 2300 zeta a jeżeli Twój brat jest mechanikiem samochodowym to nie powinien dotykać silnika motocyklowego o ile jest dobry w silnikach samochodowych w co nie mam podstaw wątpić. Już nie jeden mechanik silników samochodowych usiłując naprawić silnik motocyklowy totalnie go zniszczył ale jak to mówią starzy Indianie : nie mój cyrk, nie moje małpy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bzdura, jak się zaświeci kontrolka to silnik jest już na złom- przynajmniej naprawa jest nieopłacalna.

 

-Może się zepsuć czujnik ciśnienia.

-Moze się panewka obrócić, ale tylko lekko i wtedy tez się zaświeci.W takim starym moto wydaje mi się,ze można wymienić panewke,zregenerować wał jak nie pałowałeś tylko odrazu zgasiłes moto i dalej smigać..tylko to już nie będzie to samo.Takze wszystko zależy..a nie, ze odrazu na złom...:D

 

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Może się zepsuć czujnik ciśnienia.

-Moze się panewka obrócić, ale tylko lekko i wtedy tez się zaświeci.W takim starym moto wydaje mi się,ze można wymienić panewke,zregenerować wał jak nie pałowałeś tylko odrazu zgasiłes moto i dalej smigać..tylko to już nie będzie to samo.Takze wszystko zależy..a nie, ze odrazu na złom...:D

Pozdro

Witam

Filozofujesz! czujnik się sprawdza!

A co do lekkiego obrucenia panewki to powiem że rozbawiłeś mnie do łez :)

Prosze cię nie pisz takich głupot i nie ośmieszaj się

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Może się zepsuć czujnik ciśnienia.

-Moze się panewka obrócić, ale tylko lekko i wtedy tez się zaświeci.W takim starym moto wydaje mi się,ze można wymienić panewke,zregenerować wał jak nie pałowałeś tylko odrazu zgasiłes moto i dalej smigać..tylko to już nie będzie to samo.Takze wszystko zależy..a nie, ze odrazu na złom...:D

Pozdro

 

Chyba wiadomo że nie chodzi i pierwszy przypadek.

Reszta wypowiedzi to lekko mówiąc farmazony:) Pompa motocyklowa jest tak wydajna ze nawet z uderzającym tłokiem o głowicę, kontrolka nie ma prawa sie zapalić, a co dopiero przy "lekko" obróconej panewce.

 

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiadomo że nie chodzi i pierwszy przypadek.

Reszta wypowiedzi to lekko mówiąc farmazony:) Pompa motocyklowa jest tak wydajna ze nawet z uderzającym tłokiem o głowicę, kontrolka nie ma prawa sie zapalić, a co dopiero przy "lekko" obróconej panewce.

 

Chodziło mi o to,ze jak się obróci na tyle ze zakryje ten kanalik przez, który przepływa olej...zresztą byłem świadkiem takiego przypadku więc nie powiesz mi,ze to farmazony... :D

 

Pozdro

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...