Skocz do zawartości

Pojedynek litrówek supersport


Rekomendowane odpowiedzi

Buber do lansu to służą wszelkiego rodzaju czopki z frędzelkami, chromami i innymi błyskotkami i maskotkami, a motocykle sportowe służą do zapier***ania flesje.gif

 

Taaa? To ciekawe jak się wytłumaczysz ze swojego kręcenia na poznaniu tak dobrych czasów na tym:

 

http://img222.imageshack.us/my.php?image=sliwa3sb6.jpg

 

:biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa? To ciekawe jak się wytłumaczysz ze swojego kręcenia na poznaniu tak dobrych czasów na tym:

 

http://img222.imageshack.us/my.php?image=sliwa3sb6.jpg

 

:bigrazz:

 

Pomysł godny mistrza :flesje: Padłem ze śmiechu, rewelka :) Duży browar dla pomysłodawcy :crossy:

 

Pozdr

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaa? To ciekawe jak się wytłumaczysz ze swojego kręcenia na poznaniu tak dobrych czasów na tym:

 

http://img222.imageshack.us/my.php?image=sliwa3sb6.jpg

 

:D

BUUUUUAAAHAHAHAHAHAHAHAHA ....o ku**a Foks rozwaliłeś mnie kompletnie - DOOOBRE :) :biggrin: :biggrin: :lalag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber do lansu to służą wszelkiego rodzaju czopki z frędzelkami, chromami i innymi błyskotkami i maskotkami

To kamień spadł mi z serca, bo z mojej hondziary wyje*&^%$m wszystkie fryndzle, ćwieki, kapy boczne malnąłem na black, tak samo jak i polerowane felgi, etc... :rolleyes:

Ale i tak lubię jak się lachony oglądają gdy śmignę 40km/h koło przystanku tramwajowego, czy też jak się włączy alarm w jakimś aucie :banghead: :biggrin:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber do lansu to służą wszelkiego rodzaju czopki z frędzelkami, chromami i innymi błyskotkami i maskotkami, a motocykle sportowe służą do zapier***ania :banghead:

No proszę jak mnię się wiedza powiększa z każdym dniem.... To proponuję zmianę nazwy typu motocykla - co by się nie myliło - motocykle sportowe na tor, to co nie na tor, to producent powinien nazwać "zapierdalacz super".

 

A na poważnie to ciężko mnie będzie przekonać, że motocykle sportowe używane do jeżdżenia po mieście służą do czego innego niż do lansu.... ale ja taki kontrowersyjny jestem.... od maleńkości.... :rolleyes:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSV4 i tak wygra pojedynek! :-)

 

o wlasnie, wszyscy tu gadaja o japoncach, a RSV4 i tak ich wszystkich pogodzi :banghead:

 

mysle , ze nowy litr Aprilii mocno namiesza w stawce

BTW Aprilia zabila mi cwieka , bo juz zdecydowany bylem na Dukata 1098 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak mnię się wiedza powiększa z każdym dniem.... To proponuję zmianę nazwy typu motocykla - co by się nie myliło - motocykle sportowe na tor, to co nie na tor, to producent powinien nazwać "zapierdalacz super".
Oj Buber, Buber przecież jak kupujesz np. buty do biegania to nie nzaczy że masz od razu startować w maratonie, nie :wink:
A na poważnie to ciężko mnie będzie przekonać, że motocykle sportowe używane do jeżdżenia po mieście służą do czego innego niż do lansu.... ale ja taki kontrowersyjny jestem.... od maleńkości.... :banghead:
I pewnie masz trochę racji, tyle tylko że ja pisząc czym bym się kierował wybierając litra na ulicę, wcale nie miałem na myśli jazdy po mieście ;)

 

o wlasnie, wszyscy tu gadaja o japoncach, a RSV4 i tak ich wszystkich pogodzi :rolleyes:

Wszyscy gadają o japsach bo kolegę który założył temat interesowało porównanie wielkiej czwórki a nie jakiejś tam włoszczyzny :biggrin: ;)

 

Co tam w ogóle słychać preclu jeden ??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy gadają o japsach bo kolegę który założył temat interesowało porównanie wielkiej czwórki a nie jakiejś tam włoszczyzny :icon_razz: ;)

 

Co tam w ogóle słychać preclu jeden ??? :)

 

hehe no tak , ja sie niedawno jednej pozbylem i to jak zaczela w koncu pieknie smigac :P

 

a u mnie leci jakos, staram sie nie zabic krecac korki hehe no i oczywiscie mysle o tym aby posmigac troche na torze w przyszlym roku - jakies 10k w bika i jest ready :D (smigam za kaluze wiec troche sie obkupie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie Suzi jest faworytem, no ale zobaczymy jak tam wypadnie nowa konstrukcja Yamaszki

 

Aaa no i jak w gre wejdzie beemka to bedzie bezkonkurencyjna, wkońcu 100lat w branży robi swoje, nie jak japonia 30 :notworthy:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...