Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie wrócę do tematu bateryjek w czujnikach ciśnienia. U mnie też zapala się ten komunikat i przesłania cały wyświetlacz nic nie wiem o spalaniu itp. Wciskanie obu przycisków miedzy zegarami nie usuwa tego ostrzeżenia i nadal nic nie widzę. Pytania jakie mam w tym temacie:

 

1. Jak skasować ten komunikat abym widział dane z wyświetlacza ?

2. Czy zupełne usunięcie czujników z kół da jakiś efekt.

 

wiem wiem mogę sobie zmienić bateryjki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można zmienić kanapę na akcesoryjną która jest niższa, ale jest b. droga (ok. 1800zł). Ale można też przerobić seryjną.

Waga ponad 300 kg jest dość kłopotliwa podczas przepychania na parkingach, ale w czasie jazdy jest rewelacyjny i jego wielkość jest bez znaczenia.

Edytowane przez jeszua
obca reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze dodac jeden maly minus: jak na taki duzy motocykl podnozki ma stosunkowo wysoko .Przy wzroscie ponad 190cm. dluzsza jazda moze byc nieco uciazliwa,no ale w takich przypadkach mozna wario podnozki dokupic i po klopocie.
http://bilder3.eazyauction.de/dterzija/artikelbilder/243032.jpg
Dziaders w tym przypadku twoj wzrost to zaje....a zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze dodac jeden maly minus: jak na taki duzy motocykl podnozki ma stosunkowo wysoko .Przy wzroscie ponad 190cm. dluzsza jazda moze byc nieco uciazliwa,no ale w takich przypadkach mozna wario podnozki dokupic i po klopocie.

http://bilder3.eazyauction.de/dterzija/artikelbilder/243032.jpg

Dziaders w tym przypadku twoj wzrost to zaje....a zaleta.

OK. Powiedz gdzie je kupić i jak zamocować niżej ?

 

Witajcie wrócę do tematu bateryjek w czujnikach ciśnienia. U mnie też zapala się ten komunikat i przesłania cały wyświetlacz nic nie wiem o spalaniu itp. Wciskanie obu przycisków miedzy zegarami nie usuwa tego ostrzeżenia i nadal nic nie widzę. Pytania jakie mam w tym temacie:

 

1. Jak skasować ten komunikat abym widział dane z wyświetlacza ?

2. Czy zupełne usunięcie czujników z kół da jakiś efekt.

 

wiem wiem mogę sobie zmienić bateryjki :)

U mnie chwilę świeci i pózniej znika !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Powiedz gdzie je kupić i jak zamocować niżej ?

Np.ebay http://www.ebay.de/itm/verstellbare-einstellbare-Vario-Fussrasten-Kawasaki-GTR-1400-Concours-14-/280809210834

Po prostu sciagasz oryginalne podnozki i zakladasz na to miejsce nowe.Tylko musisz je tak ulozyc (ustawic) abys podczas jazdy nie dotykal obcasem rury laczacej kolektor z kominem.Na regulacyjnych (srubach) ustawiasz odpowiadajace Tobie polozenie dzwigni biegow i stopki hamulca noznego.Przy ewentualnym zakupie trzeba zwrocic uwage ktore beda pasowac poniewaz sa do nabycie o 3 roznych przedlozeniach 23mm 30mm i 50mm.

Albo nie co inne o jednym rozmiarze http://moto-center.pl/kawasaki/27926-kawasaki-gtr-1400-zgt40a-gtr1400-10-mocowania-tylnie-podnozkow-lsl.html

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o temat bateryjek to tak jak już pisałem na początku sezonu świeciło mi się cały czas (strasznie mnie wkurzało to ) potem nagle awe i przestało . Nie wiem czemu co i jak ale przestało . Oczywiście nie pokazuje mi już komputerek ciśnienia w żadnej oponie ale wcale mi to nie przeszkadza . Wystarczy jak sobię sprawdzę na stacji benzynowej a nie mam zamiaru płacić za jeden czujnik 700 zł . nie działa i jest ok reszta komunikatów działa więc mi to pasi .

 

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.ebay http://www.ebay.de/itm/verstellbare-einstellbare-Vario-Fussrasten-Kawasaki-GTR-1400-Concours-14-/280809210834

Po prostu sciagasz oryginalne podnozki i zakladasz na to miejsce nowe.Tylko musisz je tak ulozyc (ustawic) abys podczas jazdy nie dotykal obcasem rury laczacej kolektor z kominem.Na regulacyjnych (srubach) ustawiasz odpowiadajace Tobie polozenie dzwigni biegow i stopki hamulca noznego.Przy ewentualnym zakupie trzeba zwrocic uwage ktore beda pasowac poniewaz sa do nabycie o 3 roznych przedlozeniach 23mm 30mm i 50mm.

Albo nie co inne o jednym rozmiarze http://moto-center.pl/kawasaki/27926-kawasaki-gtr-1400-zgt40a-gtr1400-10-mocowania-tylnie-podnozkow-lsl.html

 

Dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterjki najlepiej wymienić samemu. Ja w zeszłym roku przy okazji wymiany opon przerobiłem czujniki tak, aby w łatwy sposób przy kolejnym rozładowaniu wymienić same baterie.

Wystarczy rozkręcić czujnik, wylutować starą baterię następnie wlutować koszyczek od płyty głównej komputera PC, skręcić i zamontować. W ten sposób możemy bez problemu w przyszłości wymienić baterię w parę sekund. Koszt 2szt. baterii po 5 zł, koszyczki za free ze starych płyt. Nie trzeba niczego programować.

W przypadku zakupu nowych czujników trzeba jeszcze doliczyć koszty zaprogramowania do kompa ok. 200zł za szt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Widzę że pełnia szczęścia z użytkowania GTR-ów, nikt tu nie zagląda :-)

 

Mam nietypowe pytanie - wracam do pomysłu zakupu GTR-a ale niestety ciężko z jazdami testowymi.

Czy ktoś z was - na zasadzie czysto komercyjnej - za odpowiednią opłatą - wypożyczy mi GTR-a na któryś weekend?

Kwestia zapłaty - do uzgodnienia.

Teren woj. śląskiego.

 

Jakby co - piszcie na PW

 

Pozdrawiam - Grzegorz

Edytowane przez Grzegorz_N
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześc.Chciałbym kupic kawasaki gtr 1400 motocykl mi sie podoba jest duzy co pasuje do moich gabarytów ,mam na oku rocznik 2010 przelatane 49 tyś.Chciałbym poznac wasze opinie na temat tego moto czy to dobry sprzęt jak sie prowadzi ile spala czy jest awaryjny itd.Prosze o kilka słów z góry dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt b. dobry, prowadzi się świetnie jak na taką krowę, bardzo dobrze zrobiona konstrukcja wahacza, przez co dość ograniczono reakcje na wał...

49 tysięcy? To ktoś go pod poduszką trzymał?

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt b. dobry, prowadzi się świetnie jak na taką krowę, bardzo dobrze zrobiona konstrukcja wahacza, przez co dość ograniczono reakcje na wał...

49 tysięcy? To ktoś go pod poduszką trzymał?

Moto sprowadzony od poczatku serwisowany w ASO Kawasaki.Wypytuje o to moto bo znajomy który prowadzi od kilkunastu lat serwis motocyklowy powiedział mi nie szukaj w kawasaki tylko honda i yamaha a mnie sie ta kawa zajebiście podoba.Smigam obecnie yamaha midnight star1300 rok 2007 mam go 6 sezonów poczciwy sprzęt nigdy mnie nie zawiódł ale czas na zmiane padło na kawe chodz cały czas słysze złe opinie o kawasaki.

GTR wystawiony na otomoto Pszczyna salon 500m od mojego domu,skubany cały czas mnie woła

Edytowane przez maro1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...