Skocz do zawartości

Cezet 350 Czeski Ocean Ognia


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8377 kilometrów w 24 dni.

 

Polska - Słowacja - Węgry - Austria - Włochy - Francja - Hiszpania - Maroko - Hiszpania - Francja - Niemcy - Czechy - Polska.

 

Starzy Wyjadacze może pamiętają. Tour de śpiewający Wał -UA&Ruskie oraz 2T Skandynawia Ekspedyszyn :icon_mrgreen:

 

Kolejna Relacja Spisana:

 

www.e75.republika.pl

 

Toast za 2T :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli stajesz sie moim idolem :icon_mrgreen:

 

Znam gro osób z dobrymi motocyklami marek japońskich, którzy do wypraw zawsze mają jakieś ale bo to pogoda bo daleko bo coś a Ty udowadaniasz, że jeżeli sie ma chęć to nieważne czym ważne, że w ogóle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Starzy Wyjadacze może pamiętają. Tour de śpiewający Wał -UA&Ruskie oraz 2T Skandynawia Ekspedyszyn :icon_rolleyes:

 

... i kolejna relacja przeczytana za jednym podejściem :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: masz chłopie łeb :evil: nie dawaj sie.

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy pewnie opier*** dostanę, ale przeczytałem całość na raz :)

 

 

Naczelny - szacun jak 100 byków!! :wink: :buttrock:

 

 

 

Co do taksówek w Maroku to Merce "beczki" to tzw. "grand taxi" - jeżdżą między miastami a zabierają pasażerów "ile wejdzie", widziałem nawet 7-8 osób (każda z bagażami), w miastach natomiast dominują "petit taxi" (z reguły czerwone uno lub peugoty 205 w dieslu) a zabierają tylko 3 pasażerów, więcej nie mogą. Jak są 4 osoby to muszą wziąć dwie taksówki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotny Wilk :lalag: co ciekawe, najfajniejsze opisy wypraw są na bardzo zwykłych sprzętach :biggrin: mistrzostwem świata dla mnie jest relacja dwóch nastolatków chyba ze Szczecina, kórzy wybrali się bardzo małymi i bardzo starymi motorkami na Kaukaz. Był kiedyś opis w Świecie Motocykli.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, bardzo mi sie podobalo :icon_mrgreen:

dokonales cos, czego mi sie juz nie udalo: otoz jeszcze na Jawce bylem w skandynawii (nordkapp 2005), rok pozniej krotki skok do turcji....... nastepnego roku w planach bylo wlasnie maroko i to na jawie, natomiast nie udalo mi sie, poniewaz sprzedalem jawe - mialem przez jakas chwile dwa motocykle, ale tak sie tych dlugow za duzo porobilo i w koncu ja sprzedalem.. kupilem sobie swoje marzenie, czyli XT600 i na nim pojezdzilem troche po kaukazie, a i w iranie czy armenii bylem :buttrock: maroko sobie zostawilem na rok obecny, naszych pare fotek znajduje sie gdzies w dziale "podroze"

 

niemniej tak sie czasem zastanawiam, czy by tu jakiej jawy znow nie kupic :)) niesamowicie fajny sprzecik, cudowne brzmienie i czuc, jak mu bije serce od pierwszego zagadania..

 

gdybys znow kiedys przejezdzal przez czeski cieszyn - wpadnij..

 

pozdrawiam i oby wiecej takich wypadow!!

 

PS: sa juz jakies plany na rok przyszly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

relacje naczelnego to ja od dawna znam

dla mnie jest to dowód ze najważniejsze jest cheć podrózowania

i że mozna to zrobic za stosunkowo mała kase

 

ze tlumaczenia przeróznych posiadaczy motocykli no wiesz "nie mam kasy" albo "moj sprzet sie nie nadaje" to sa po prostuy wykrety

a ze naczelny jawa jeżdzi ? coz w tym dziwnego motocykl jak motocykl :biggrin:

zeby nie było ze teoretyzuje to w tym roku na 19 letnim sprzecie teoretycznie "nie nadajacym sie do turystyki" -czopek z zawieszeniem dłuzszym o 40 cm - załadowanym do granic mozliwosci zrobilismy 6000 km nad morze egejskie i jońskie z czego sporo po górskich krętych drogach

ktos mówi że sie nie da ? bajki :crossy:

 

zreszta zeby nie było

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1368a4ce104d5283.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/839667430e9abf21.html

 

pozdrowienia dla naczelnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8377 kilometrów w 24 dni.

Polska - Słowacja - Węgry - Austria - Włochy - Francja - Hiszpania - Maroko - Hiszpania - Francja - Niemcy - Czechy - Polska.

Byłem ciekawy, gdzie w tym roku pojedziesz i się w końcu doczekałem opisu :clap:

Powiem tak, to, że stara Cezeta, to jestem w stanie zrozumieć, to, że jechać samotnie w taka wyprawę też ale to, że kolejny raz nie zabrałeś klucza do naciągania łańcucha to mnie rozwala zupełnie :icon_razz: :banghead:

 

Masz chłopie jaja, nieograniczony optymizm i duuużo szczęścia :( ;) :buttrock:

Ciekawy jestem co planujesz na rok następny?

 

P.S.

Relacja z wyprawy jak zawsze zabawna i niezłe fotki.

 

P.S."

Wiadomość z ostatniej chwili:

Rok 2026, Naczelny właśnie wrócił z piatej wyprawy dookoła kuli ziemskiej na swojej niezniszczalnej CeZecie.

Przekroczył własnie na tym wspaniałym motocyklu swój pierwszy 1 000 000 km (słownie milion kilometrów) :buttrock:

 

I proponuje zmienic kask Tiger na jakis porzadniejszy... nawet nie uchroni Cie jak potkniesz sie na

chodniku a co dopiero na motocyklu.

Naczelny będzie bardziej bezpieczny nawet w nocniku na głowie, niż niektórzy w wypsionych kaskach.

Trzeba mieć szczęście i myśleć na drodze bo jak sie nie ma szczęścia to i najlepszy kask nie pomoże.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naczelny będzie bardziej bezpieczny nawet w nocniku na głowie, niż niektórzy w wypsionych kaskach.

Trzeba mieć szczęście i myśleć na drodze bo jak sie nie ma szczęścia to i najlepszy kask nie pomoże.

 

Dokładnie :)

 

Przed Skandynawią miał być trampek w garażu, a ty cały czas na CZ. Podziwiam-Pozdrawiam-Gratuluje...i trzymam kciuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :bigrazz:

 

Przed Skandynawią miał być trampek w garażu, a ty cały czas na CZ. Podziwiam-Pozdrawiam-Gratuluje...i trzymam kciuki :clap:

jak masz ograniczona ilosc kasy to musisz wybierac

na co wydac kase na motocykl czy na jazde

bo to jest własnie róznica pomiedzy posiadaczami motocykli a motocyklistami

motocyklista jezdzi a posiadacz posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...