Skocz do zawartości

Kawasaki ZX6R VS CBR600RR


Rekomendowane odpowiedzi

ernestZL

Kawa lepsza do miasta tak ?

Pozycja lepsza na Kawasaki czy na Hondzie ?

 

Ktory motocykl jest pierwszy na liscie bezawaryjnych motocykli w roku 2008 ?

To cos znaczy o tej marce...

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 NSR'ki ? :/

 

 

jeśli już się pytasz to mbx80, 2x cbr 600 i cbr 900. To, że jeździsz hondą cb 500, która jak się domyślam po pojemności jest twoim pierwszym japońskim motocyklem nie znaczy że honda jest najlepsza:)

Aha i czy jeździłeś kawą i cebrą że wiesz która jest lepsza do miasta?

Honda jest najlepsza w 2 dziedzinach:

- stunt dzięki liniowej charakterystyce mocy

- bezawaryjność

Natomiast jest najgorsza w dziedzinach

- frajda z jazdy

- Moc

 

I to od dawien dawna. Ta konkretna kawa jest po prostu lepszym dającym więcej radości motocyklem. Ot cała filozofia.

 

Pozatym nie wiedzialem, ze "lepsze" mozna kupic taniej icon_mrgreen.gif, a gorsze drozej, widac caly swiat zwariowal i sie niezna. icon_mrgreen.gif

 

Wg. tej filozofii to augusta powinna być najlepsza a co dziwne na torze dostaje po dupie od seryjnych czterokrotnie tańszych japońskich sprzętów.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- stunt dzięki liniowej charakterystyce mocy

- bezawaryjność

Natomiast jest najgorsza w dziedzinach

- frajda z jazdy

 

 

Nie tylko stunt, bezawaryjność - może się popsuć jak każdy inny motocykl a frajda z jazdy... Hmm. Każdy czerpie frajdę z jazdy w swój sposób. Jeden na Hondzie drugi na Kawasaki a trzeci na Ducati. Nie uogólniaj. Ot, taka cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wielka frajde z jazdy moja CeBulka, zrobilem nia 1000 km (wiem, ze niewiele) ale nadal mi sie nie znudzilo czy cos w tym stylu i jestem przekonany, ze gdy dostane prawko to mi sie nie znudzi nabijanie kolejnych tys....

Honda nudna ?

gadasz glupotki :P

Ja zakupilem Honde poniewaz nie raz slyszlem, ze jest to motocykl bezawaryjny, do tego ciekawy wyglad, tyle :icon_twisted:

Offtop sie zrobil :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Ty nasz oblatywaczu, podziel się swoimi spostrzeżeniami z kolejnego motocykla. Jak się siedzi w ogródku ? :) Wygodny do fotek na bikepics ? :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczyłem 3x 600rr (03-6') jak i 636 (04') każdy ma swoje wady jak i zalety w kawie sypią sie napinacze, za to honda pali o wiele więcej, kawa ma lepsze zawiecho, RR-a lepsze hamulce ( chodz nie radiale te dopiero 05')

wiecej niemoge powiedzieć bo były one używane do dojazdów do pracy lub niedalekiej turystyki , do tyrania zostawiłem sobie klase 1000 :icon_exclaim:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...