Skocz do zawartości

Zdałem oraz pytanko!


Dav!doV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie teoria A i B zaliczona z wynikiem 0 bledow a obu egzaminow ;]

30 wrzesnia praktyka B, 15 pazdziernika praktyka A :)

I tutaj nasowa sie pytanie do doswiadczonych kierowcow.

Jesli zdam praktyke A zas nie zdam B (lub odwrotnie) to musze czekac na zdanie drugiej kategorii i dopiero moge odebrac prawko ?

Tak dzis wytlumaczyla mi Pani w okienku w WORD'zie, bo nie dalem dwoch kart badan lekarskich, czy cos takiego :/

Zas instruktor zapewnial mnie, ze bede mogl odebrac najpierw jeden papierek, potem zaplacic kolejene 70 zloty by przebic prawko na kolejna kategorie gdy ja zdam.

ps. przerypana sprawa, jak zdam A to nie bede mogl wybrac blachy, bo nie zdam na B, a jak zdam za 3 razem na B! :) :) , tragedia, macie jakas rade ?

A do tego mam motocykl fajna bryke, nawet dwie :

 

http://www.bikepics.com/members/davidov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz podanie o przeniesienie papierów do Urzędu Czegośtam :cool:, który wydaje prawko i dostajesz plastik na zdaną kategorię(o ile pamiętam taki druczek dostajesz od Pani z okienka w WORDzie). Żeby zdawać na drugą będziesz musiał przejść się do Urzędu i napisać kolejne podanie-tym razem o przeniesienie papierów do WORDu. Wbrew pozorom załatwia się to szybko i bezproblemowo ;) Ale i tak życzę jednak zdania obydwu za pierwszym podejściem!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odebrać B jak się nie zda A, a jeśli chodzi o badanie to powiedz pani żeby sobie ksero zrobiła i nie będzie miała problemu że tylko jedno ma :D

 

 

Ja na twoim miejscu poczekałbym i odebrałbym obie kat na raz, nie wiem czy Ci się tak śpieszy , 70 PLn na drodze nie leży :banghead:

 

pzdr i życzę powodzenia

 

 

P.S ja na A mam 13 pażdzier :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaję 1-go paździerza....

Podłączę się do tematu:

Załóżmy, że zdałem i czekam na prawko. Co mi grozi za jazdę bez nowego dokumentu?(przed jego odebraniem)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wlasnie wrocilem z legnickiego WORD-u :icon_mrgreen:

W grupie byo Nas 10 osob, na placu oblalo 4, zas na miescie wszyscy zdali, lecz po mnie zdawalo jeszcze 2 chlopakow ;)

oczywiscie ja zdalem, jestem dumny, na papierze nie mam ani jednej N-ki, same P P P P P :lalag:

Egzaminator stwierdzil, ze bardzo dobrze jezdze, chociaz bylem tak przewrazliwiony, ze wszystko zle robie ? :clap:

Przygod bylo niesamowicie wiele, poczawszy od placu, skonczywszy na miescie :eek:

Egzaminator chyba swporzadku byl :)

Do zobaczenie niedlugo na trasie, jak zdam jeszcze kat. B to bede mogl miec papiery ;P

eloo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale też dzisiaj zdałem za drugim razem no i w ostatniej chwili bo w tym sezonie już koniec egzaminów na A (zimno).

Ale ja z innej beczki, mam pytanie:

Jak i gdzie sie teraz odbiera nowe prawo jazdy ? Zapomniałem zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...