Skocz do zawartości

nasze chinczyki


motocyklista 45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel wszystko zależy od osoby.Bo jednym motocykl służy do lansu i picowania codziennie szmateczką a innym do jazdy.

A jeżeli chodzi o glebę - jeśli ktoś lubi swoje 2 kółka,to będzie mu ich szkoda (nie licząc oczywiście własnego tyłka) niezależnie od ich kraju pochodzenia.

Jeżeli chodzi o pożyczanie,to ponoć motocykla podobnie jak własnej kobiety nie pożycza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilku nikczemnego wzrostu,którzy na takim sprzęcie śmigają.Moto wielkie wizualnie,a prowadzi się jak skuterek.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilku nikczemnego wzrostu,którzy na takim sprzęcie śmigają.Moto wielkie wizualnie,a prowadzi się jak skuterek.

 

Ale shipp pisze co sie stanie w momencie gleby :evil:

Ja caly czas sobie mysle co by sie stalo jakby Pralat polozyl wildka :eek:

Przeciez nie jest czlowiek w stanie go podniesc.

Ja swojego, niestety, juz ze trzy razy polozylem jak manewrowalem " na butach" bo nie zdarzylem w pore rownowagi zlapac.

I powiem Wam, ze gdyby nie wielkie, odstajace gmole to sam nie podnooslbym go za cholere !!! :banghead:

A chinczyka ?

Jedna reka stawiasz do pionu, prostujesz kiere i jedziesz dalej :crossy:

 

Dzięki Majkel, że mi zaufałeś i pozwoliłeś posadzic tyłek na Twojej Yamaszce :notworthy:

 

Spoko, Wildkiem tez Ci sie dam przejechac :buttrock: :crossy:

 

Jeżeli chodzi o pożyczanie,to ponoć motocykla podobnie jak własnej kobiety nie pożycza się.

 

Niby tak, ale co w przypadku bardzo dobrego kumpla, motopcyklisty od kilku lat, smoigajacym na ciezkich i duzych sprzetach typu: Viadro 1000 ? :eek:

Ja wlasnie takiemu porzyczylem .... nota bene, prawie szwagier :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkelpl :biggrin: jak byłem przed pięćdziesiątką to wydawało mi się że motocykl to w zasadzie nic nie waży i tylko trochę uwagi i zawsze stoi do pionu.Dzisiaj jak położyłem na śniegu z150 Romet to kosztowało mnie trochę zdrowia aby go postawić :notworthy: .Miałem też w planie po działce przewietrzyć Dzikuskę a ona waży już pod 180 kl.i po prostu się przestraszyłem że jak ją położę to będę musiał wołać żonę abo bym musiał zaczekać na zięcia jak przyjedzie.Niestety z wiekiem należy już trochę inaczej podchodzić do zachcianek :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja w wildku mam takie gmole, ze jak mi sie polozy to jedna reka go stawiam :buttrock:

Jak juz leci to nawet go nie lapie :icon_mrgreen:

Wiadomo ze chinczyk co wazy 150 kilo to nie to samo co ponad 300 :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak położyłem sprzęta bo mi gówniarz rowerem przed nosem zawracał :banghead: to daję radę podnieść krówkę- się położyła na lewy bok to z prawej ręki ciągnąłem i dałem radę :buttrock: , a jak leżała na prawym boku (gleba na "puszystym", głębokim piaseczku :clap: ) to musiałem ciągnąć lewą łapką i już znaaaaaaaacznie gorzej. Jakoś uszarpałem, ale miłe to nie jest tak na dwa etapy po nodze, pot zalewa oczy :eek: . Teraz montuję mastodontowe gmole to.... a pierdziele-NIE BĘDĘ już glebił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkelpl :biggrin: jak byłem przed pięćdziesiątką to wydawało mi się że motocykl to w zasadzie nic nie waży i tylko trochę uwagi i zawsze stoi do pionu.Dzisiaj jak położyłem na śniegu z150 Romet to kosztowało mnie trochę zdrowia aby go postawić :notworthy: .Miałem też w planie po działce przewietrzyć Dzikuskę a ona waży już pod 180 kl.i po prostu się przestraszyłem że jak ją położę to będę musiał wołać żonę abo bym musiał zaczekać na zięcia jak przyjedzie.Niestety z wiekiem należy już trochę inaczej podchodzić do zachcianek :icon_biggrin:

Witam i pozdrawiam, to musialo byc wesolo z tym upadkiem na glebe :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaka to przyjemność jezdzić lochą co samym ciężarem człowieka przygniecie i zmiażdży? Do tego pali jak smok,na miasto się nie nadaje i na nasze przelotówki też ,bo za szybka a wszędzie ograniczenia prędkości (autostrad prawie nie ma). Chyba jedynie do lansu przed panienkami ale i one mają teraz cennik w oczach i wiedzą ile co kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaka to przyjemność jezdzić lochą co samym ciężarem człowieka przygniecie i zmiażdży? Do tego pali jak smok,na miasto się nie nadaje i na nasze przelotówki też ,bo za szybka a wszędzie ograniczenia prędkości (autostrad prawie nie ma). Chyba jedynie do lansu przed panienkami ale i one mają teraz cennik w oczach i wiedzą ile co kosztuje.

 

Nie jeździłeś to nie głosuj :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Mikołaj i opiszę jak to było;wczoraj ja zwykle przepalałem motocykle a robię to co tydzień i coś mnie napadło aby w okół domu pośmigać,a dom stoi na górce i to dość sporej.Wypchnąłem Romet /a /z schowka a ponieważ był już nagrzany to wsiadłem na niego o powoli po śniegu zacząłem zabawę ,więcej nogami się podpierałem ale jakość wygramoliłem się na samą górę i postanowiłem zjechać w najbardziej stromym miejscu.Po przejechaniu :icon_biggrin: no może ślizgnięciu się 5 metrów tył mnie wyprzedził i ryp :notworthy: w dość głęboki śnieg ponieważ w tym miejscu zsunął mi się śnieg z dachu,dobrze że mnie motocykl nie przywalił :icon_biggrin: .Wygramoliłem się ze śniegu i starałem się go podnieść :notworthy: oj było trochę zabawy a i potem sprowadzić go na względnie równe miejsce też mnie kosztowało zdrowia.Po dziesięciu minutach mordęgi byłem mokry z potu. :notworthy: Dobrze że mnie nie napadło aby to zrobić na dzikusce :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...