Skocz do zawartości

Amerykańce....


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Mustang??? Gdzie on ma te skrzydła i charakterystyczne światła??Co za bzdury... W latach 70-tych nie produkowano już tych charakterystycznych "skrzydlaków". Zbycho nie chce Mustanga (bryła dużego fiata :icon_mrgreen: ) tylko coś TAKIEGO. Z tego co rozumiem szuka samochodu z końca lat 50-tych i początku 60-tych. Coś jak Chevrolet Bel air z 1957.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temacik przymiera a ja chyba zachorowałem na amerykańca...gdybym miał prawko kat.B to pewnie bym sprzedał Harley`a i kupił ten wózek.... :buttrock:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7087675

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdybym miał prawko kat.B to pewnie bym sprzedał Harley`a i kupił ten wózek.... :buttrock:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7087675

 

Nie gdybym mial, tylko marsz do szkoly i robic :icon_mrgreen:

 

a na focie niezly zlom

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No złom jest ale o taki mi chodzi, co by go pomalować czarny mat lub meksykańską czerwień. :biggrin:

 

A z prawkiem nie tak łatwo, najpierw muszę w ogóle się przełamać do kursu. Wracam do PL na dniach, pewnie na wiosnę zacznę jakiś kurs. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik przymiera a ja chyba zachorowałem na amerykańca...gdybym miał prawko kat.B to pewnie bym sprzedał Harley`a i kupił ten wózek.... :buttrock:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7087675

 

Żeby ten samochód jakoś wyglądał to sporo kasiory jeszcze w niego trzeba władować. Jak by obciąć "1" z ceny to bym się mocno nad nim zastanowił.

 

P.S. Sprzedać HARLEYA żeby kupić SAMOCHÓD?? :eek: Czyżby ktoś ze stuntpoland włamał się na konto qurima? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na niedzielne przejażdżki to byłby wózek, taka zabaweczka. :biggrin: Nie wyobrażam sobie dojeżdżać do pracy tym klocem. No chyba że jeździ na wodę z kranu. :biggrin: :buttrock:

Jakby był połowę tańszy to bym wziął, zanim zrobię prawko to bym pogrzebał przy nim. Tylko że do garażu chyba się nie zmieści. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody sa duże ale bez przesady;) z lat 60 jeszcze nie sa takie olbrzymie największe wyszły z taśmy z początku lat 70;) Silniki V8 nie pala znowu tak niesamowitej ilości paliwa. Jak masz manualna skrzynie to ruszasz z 2 albo 3(problemu z tym nie ma) i powoli przebijasz sie przez miasto. 5.7l V8 miałem przyjemność jeździć i auto apliło duzo paliwa powyzej 3 tys obrotów. Z tym ze naprawde kopa wtedy było czuć a bulgotanie silnika zamieniało sie w warczenie olbrzymiego silnika. Przy zapalaniu tego monstrum auto całe sie trzesie i to nie jest wina poduszek silnika tylko jego wielkich rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Git fury. Szkoda że ten uzytkownik ma wszystkie klipy krótki, po kilkanaście sekund. Ten zielony Camaro to nieźle ma namieszane pod maską... :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalana to na europejskie warunki kazdy bedzie palil duzo, chyba, ze ktos mieszka powiedzmy poza miastem gdzie niema sygnalizacji swietlnej zmuszajacej do zatrzymywania sie co 500 m. Jezdzac w Stanach moj V8 palil cos kolo 10 l / 100 ( przeliczalo sie co prawda nieco inaczej ile mil na galonie ).

 

fura jak z chalupa, kupujac w kiepskim stanie trzeba liczyc sie z wlozeniem w nia bajonskiej sumy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...