Skocz do zawartości

Jakie enduro 4t ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tym postem KONCZE pisanie w tym temacie, to ta rozmowa kiedy gadalem z nim na gg, ocencie sami...

GH (21-11-2003 21:37)

czesc

Orange Rider (21-11-2003 21:38)

cze

Orange Rider (21-11-2003 21:38)

co chcesz

GH (21-11-2003 21:38)

masz derbi ?

Orange Rider (21-11-2003 21:38)

nie

Orange Rider (21-11-2003 21:39)

i nie bede o nim gadal

GH (21-11-2003 21:39)

czemu

Orange Rider (21-11-2003 21:39)

bo mi sie nie chce

GH (21-11-2003 21:39)

na stronce bylo twoje gg

GH (21-11-2003 21:39)

wiec napisalem

Orange Rider (21-11-2003 21:39)

no ale nie bede pisal o nim bo mi sie nie chce

Orange Rider (21-11-2003 21:39)

wszystko jest na stronie o nim

GH (21-11-2003 21:40)

no nie powiedzialbym

GH (21-11-2003 21:40)

zreszta jak nie chcesz to nie

GH (21-11-2003 21:41)

tylko widac ze jestes mamisynek i tatus ci kupil derbika. du*a z ciebie nie motocyklista, bo motocyklista zawsze motocykliscie pomoze

GH (21-11-2003 21:41)

tylko wez sciagnij swoje gg ze stronki

GH (21-11-2003 21:42)

i napisz ze nie jestes motocyklista tylko taka osoba co ma bogatych rodzicow, ktorzy kupili motor i teraz mozna szpanowac przed kolegami i kolezankami

GH (21-11-2003 21:44)

wiesz gdybym widzial ze jestes wlasnie taki to wogole bym nie pisal i pewnie 90 % osob gdyby to wiedzialo by nie pisalo do ciebie nic wiec raz dwa na stronke masz dac taka notke

Orange Rider (21-11-2003 22:14)

ku*wa

Orange Rider (21-11-2003 22:14)

go*no wiesz o motocyklistach

Orange Rider (21-11-2003 22:15)

k*rwa mytslisz ze chce slychac ciagle tych samych pytan 10 osob dziennie sie pyta ile derbik idzie ile pali czy wygodny czy polecam

GH (21-11-2003 22:18)

jak bys czul to naprawde - to tak

GH (21-11-2003 22:18)

a jak jestes mamidupa to nie

Orange Rider (21-11-2003 22:18)

co czul

GH (21-11-2003 22:18)

motocykle

GH (21-11-2003 22:18)

naprawde

Orange Rider (21-11-2003 22:19)

myslisz ze to ku*wa gowniarze sa napaleni czy idzie 100 czy 90 czy 160

GH (21-11-2003 22:19)

zalezaloby ci zeby wiecej osob jezdzilo

GH (21-11-2003 22:19)

ja rozumiem

Orange Rider (21-11-2003 22:19)

pozatym derbi to nie motocykl

Orange Rider (21-11-2003 22:19)

to go*no

 

Dominik Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Orange Rider (21-11-2003 22:19)

pozatym derbi to nie motocykl

Orange Rider (21-11-2003 22:19)

to gowno

:eek2: ma koles sentyment do swojego sprzeta ;) ...Ciekawe jak zwymysla KTMa

 

stary, przy takich egzemplarzach jak Artur, to jest całkiem normalne :) hm... żebym nie wiem jak motor był do d*py" :? motor to jest motor, to jest coś, a właściwie ktoś, co każdy motocyklista kocha najbardziej (oprócz płci przeciwnej ma się rozumieć :lol: , w extremalnych przypadkach również własnej płci 8) ) :D

 

Dominik Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 3 sprawy :

1 To rozmowa wyglondala troche inaczej koncowke zmieniles dodales duzo przeklenstw

2 Rozmowa była taka ze jak zaczoles mnie wyzywac to co mialem ci przytaknac ? gosc nie rozumie slowa nie powiem i to ty mnie zaczoles wyzywac wiec ja ciebie tez ale nie az tak jak to sobie ubarwiles

3 sprawa to to ze nie cytuje sie prywatnych rozmow na publicznym forum to kazdy debil wie - widocznie jeden nie wie.

Pozatym co ty tutaj robisz wielkkie halo jak to gosc z ogarkiem został zjechany nie masz nic do tematu do wniesienia to nie pokazuj sie nawet ja od ciebie nic nie chce dla mnie mozesz nieistniec i nie mamzamiaru wysluchiwac takich rzeczy na moj temat bo to mnie wku**ia ze zmieniles kjoncowke rozmowy i sadze ze powienes napoisac do mnie na priv jak chcesz cos wyjasnic chodz i tak nie odpisze ci bo nie bede z tobą dyskutował.

Sadze ze twoje p[osty powinny zostac usuniete z tego tematu a ty powinienes dostac upomnienie ;)

 

Dominik Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 3 sprawy :

1 To rozmowa wyglondala troche inaczej koncowke zmieniles dodales duzo przeklenstw

2 Rozmowa była taka ze jak zaczoles mnie wyzywac to co mialem ci przytaknac ? gosc nie rozumie slowa nie powiem  i to ty mnie zaczoles wyzywac  wiec ja ciebie tez ale nie az tak jak to sobie ubarwiles

3 sprawa to to ze nie cytuje sie prywatnych rozmow na publicznym forum to kazdy debil wie - widocznie jeden nie wie.

Pozatym co ty tutaj robisz wielkkie halo jak to gosc z ogarkiem został zjechany  nie masz nic do tematu do wniesienia to nie pokazuj sie nawet ja od ciebie nic nie chce dla mnie mozesz nieistniec i nie mamzamiaru wysluchiwac takich rzeczy na moj temat bo to mnie wku**a  ze zmieniles kjoncowke rozmowy i sadze ze powienes napoisac do mnie na priv jak chcesz cos wyjasnic chodz i tak nie odpisze ci bo nie bede z tobą dyskutował.  

Sadze ze twoje p[osty powinny zostac usuniete z tego tematu a ty powinienes dostac upomnienie ;)

 

na Twoim miejscu zamknąłbym ten temat i więcej nikogo nie obrażał, bo to dla Ciebie może się źle skończyć... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ? co ty gadasz a co ja zrobilem ?Z jakiego powodu miałem byc dla niego miły ? Gowniarz nie wie jak sie zachowac to mam mu tlumaczyc?Ja cytuje prywatne rozmowy na forum ? Ja zaoczłem goscia wyzywac ? ja juz nic tu nie napisze nie na temat , mysle ze moderator usunie wszystkie te posty.Gdy zaczoł gadac o mojich rodzicach to mnie to wkur*ioło A to ze nie chciałem o derbiku rozmawiac to moja sprawa nie mam takiego obowiązku i moze gdybys napisal w inny dzien o innej porze to bym ci odpowiedział i gdybys napisal prosto z mostu co chcesz wiedziec a nie zbedne ceremonie.

co do tego ze napisalem ze derbik to nie motor a co moze czołg ciezko zrozumiec ze chciałęm go tylko spławic zeby mi nic nie pisał?

 

Dominik Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie specjalnie mnie ten watek interesuje, ale z nudow go przeczytalem. W temacie jest "Enduro 4t" to mysle sobie - a zerkne.

 

Slabek, Trajka... niestety pokazaliscie kompletny brak klasy (w zasadzie mam na mysli Trajke). Bron Boze nie chce bronic Artura. Nie znam go i nie znam historii Waszych z Nim sporow. Zgodzic sie jednak musze, ze cytowanie prywatnych rozmow na forum jest ponizej krytyki. Panowie, rece opadaja...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ciekawy watek, nadzwyczaj ciekawy ;)  8) ....

 

Tak obserwuję ten temat od początku i dochodzę do podobnych wniosków :?

 

Panowie, raz już prosiłem o załatwianie prywatnych utarczek z przeszłości, z innych forów, poza TYM forum. O nie robienie piaskownicy. Ostatni raz więc powtarzam:

 

- Jak widzicie, sporo się na czerwono nakolorowałem we wcześniejszych postach i nie powiem, aby była to jakoś specjalnie przyjemna praca. Tak więc ostrzegam, że klnięcie w tym dziale i wszystkich przeze mnie moderowanych nie jest mile widziane! Nawet jeżeli jest to cytat. Albo będziecie się autocenzurować, albo po prostu stracicie w moich oczach (postów nie będę usuwał). Tyle.

- Żaden post nie będzie usuwany - nie jestem tutaj cenzorem. Każdy sam sobie wystawia opinię tym, co pisze. Każdy sam pracuje na opinię o sobie swoimi wypowiedziami.

- Artur, jak każdy innych forumowicz, ma prawo się bronić, tym bardziej jeżeli upublicznia się na forum prywatną rozmowę (moim zdaniem to skandaliczne zachowanie, dyskredytujące w moich oczach osobę, która robi takie rzeczy do jakiejkolwiek prywatnej rozmowy w przyszłości, ale to tylko moje osobiste zdanie).

- Artur, jak każdy inny forumowicz, ma prawo pisać na tym forum, a jeżeli będzie - jak piszecie w swoich wcześniejszych postach - robił z siebie "debila" (cytat) to sam sobie na takie traktowanie zasłuży.

- Nikt nie dostanie bana za wyrażanie swoich opinii, nawet najgłupszych! Bana może dostać osoba, która postąpiła kiedyś tak jak Gościu, czyli skrajnie głupio.

- Tyle na temat tej sprawy, proszę przejść do dyskusji na temat motocykli. Dziękuję.

 

* * *

 

BaRy - myślę, że jeżeli ta pierwsza WRkę po zawodach motocrossowych, to powinieneś ją sobie odpuścić. Może i pół silnika będzie nowe, ale zawieszenie okaże się porażką, chyba że też jest po wymianie (regenerancja po wyczynowym użytkowaniu niewiele daje).

Co do drugiej propozycji - zawsze mnie dziwią sytuacje, w której ktoś sprzedaje motocykl po generalnym remoncie silnika mówiąc, że jest to wina jakiegoś tam w dziwnych okolicznościach urwanego podzespołu wewnątrz silnika. Natomiast nie znam sprzedającego i trudno powiedzieć, może rzeczywiście tak było (sam widziałem kilka takich motocykli z naprawdę pewnych źródeł).

Także z tych dwóch opcji wybrałbym drugą oczywiście pod warunkiem, że nie byłoby innych motocykli do wyboru...

No właśnie, przecież jest tyle innych do wyboru. Nie możesz jeszcze się rozejrzeć? Poza tym WRkę naprawdę trudo uruchamiać kopniakiem, przynajmniej przez pierwszy okres. Mój przyjaciej miał WR426 i naprawdę sporo się namęczył, szczególnie gdy moto się położyło i zalało, co w enduro zdarza się dość często.

Ja bym się poważnie zastanowił jeszcze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tyle na temat tej sprawy, proszę przejść do dyskusji na temat motocykli. Dziękuję.

 

Bóg zapłać ;)

Nie wiem czemu, ale jakoś mnie Dominik potrafi uspokoić... nawet kiedy mam do czynienia z takim

*************************************

*************************************

*************************************

*************************************

*************************************

*************************************

*************************************

*************************************

:arrow: autocenzura specjal 4 Dominik & others moderatorzy sp. z.o.o. 8)

 

P.S. Postaram się już tym razem szybciej opanowywać... :? Proszę o rozgrzeszenie i pokutę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trajka tu przesadziłeś

zachowałeś się jak ostatni smark

koleś zreszta ma prawo nie chcieć z kims rozmawiać-mi tez często się nie chce

poza tym jak wyjechałeś z jakimiś tekstami o "motocyklistach" też nie byłbym rozmowny i olałbym cię

nie rozumiem tylko Artura-po co wdaje się w bezsensowne dyskusje

a ty trajka masz jakieś kompleksy z tego powodu że nie jesteś dziany?

ja też nie jestem i troszkę pewnie zazdroszcze tym co mają kasę i moga pozwolić sobie na dobra moto ale bez przesady-żeby na kogoś najeżdżać z tego powodu-dziecinada

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabek jak cie slucham to az mi slabo jak taki dupek jak ty moze cos takiego powiedziec przecież jak bym cie zalapal to bym ci dupo łeb ukrecił. Gosciu pamietasz jak mnie meczyles na gg swojimi historiami rodem z filmow ? Jak to jechales na sendzie nagle skok 10 m i wylondowales na drzewie musiales szybko kolo kombinowac bo na rajd miales jechac zaniedlugo, albo jak stukałes swoją dziewczyne jej stara znalazla zurzyta prezerwatywe i nic jej nie powiedziała , jak to sunoles za sendą w trampkach i cudem unikles smierci o studzienke , albo jak lałes sie z 3 klasistami gimnazjum z trzema gosciami i 2 w szpitalu wylondowalo jednego normalnie pobile innemu zeby wybiles a trzeci mial wstrząs mozgu i to wszystko wyczyny 14 latka ,,, smiechu warte to co ty chcesz zeby cie traktowac powaznie ? JA na twoje posty nie odpowiem i tobie radze dodaj mnie do listy ignorowanych bo nic nie mozesz wniesc do mojich tematow i ja nie chce znac twojej opini na ten temat. A dupe chcesz podlizac za wszelką cene , i tu cytat " Nie wiem czemu, ale jakoś mnie Dominik potrafi uspokoić... nawet kiedy mam do czynienia z takim " i tu normalnie wazelina na maxa gosciu co myslisz ze ci ktos da N(J)obla za to ze taki dobry jestes ? Zastanow sie najpierw co ty mowisz i bedziesz miał odpowiedz dlaczego jestes tak traktowany przezemnie - po tych twojich bajkach to normalnie nie wiedziałem czy smiać sie czy płakac - moze bym ci jeszcze uwierzył ale wysłałes mi swoje foto i gdy zobaczyłem ze podtymi wszystkimi historiami kryje sie gosc w okularkach sciety na grzybka ważący 50kg chucherko -rasowy kujonek szkolny to normalnie w pierwszej chwili pomyslalem ze masz cos z glową. Ale dobra jestes jaki jestes i to nie moj problem , nie pisz juz prosze nic w tym temacie nie komentuj tego wiem ze pewnie masz duzo do powiedzenia powiedz to kolegą dodaj mnie do listy ignorowanych i bedzie spokoj. JA nie wszczynam zadnych konfliktow tylko nie lubie jak ktos mnie prowokuje. ;)

 

 

Ale wracając do tematu bo juz nie chce wypowiedzi niezgodnych z tematem : Co lepsze i dlaczego Ktm exc 400 czy yamaha wr 400 ewentualnie 426

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...