Jump to content
Sign in to follow this  
Bonus

Daytona 955i

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupic Triumpha Daytona 955i .

Co sadzicie o tym motocyklu jakie ma słabe strony jakie zalety bardzo mi zalerzy na opinii uzytkownikow

Jak wyglada dostep do czesci w naszym kraju?

Wrazenia z dłuzszej trasy i jazdy z pasazerem...

Wracając do opinii, wszystko ma swoje wady i zalety. Tak motocykle, samochody, ciągniki i wszystko inne się psuje, ale i potrafi służyć bezawaryjnie. Wszystko zależy kto, jak i czym to obsługuje, jeśli ktoś do remontu silnika używa młotka, klucza M12 i śrubokręta bo niczego innego nie posiada to wiadomo jak się tak "serwisowana" maszyna odwdzięczy. Według mnie Seicento to największy badziew jaki kiedykolwiek wyprodukowano, a są tacy co na to coś nie dadzą złego słowa powiedzieć. Chociaż znam i takich co jak coś mieli to chwalili jak by to ze złota było, a kiedy sprzedali to puścili trochę smutnej prawdy. Żeby się o czymś przekonać, to trzeba to posiadać w myśl zasady "Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz"

hej,

czy możecie się wypowiedzieć w temacie - czy zmieniło się coś na lepsze u nas ostatnio pod kątem serwisu i bazy części do Daytony np 955i ?

powoli przymierzam się do tego motocykla,ale już wcześnie słyszałem, że często przy typowych usterkach nie można w PL części dobrać i są ściągane np z UK... aż tak źle jest nadal ?

pozdrawiam / lwg :)

Nie wiem...

Ja tam żadnych problemów z Daytoną dziwnych nie mam, a wsio sobie kupowałem i wymieniałem.

Wręcz napiszę, że wolę trampka niż pierwszą lepszą z brzegu japonię, pod każdym względem...

Edited by rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.