Skocz do zawartości

Triumph Czekam juz 6ty tydzień. Uszczelki świec i pokrywy zarorów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Nie wiem czy dobrze trafiłem z kategorią. Ale do rzeczy zamówiłem 24 kwietnia w serwisie Triumph LIBERTY MOTORS Łódź uszczelki świec i pokrywy zaworów. Czas oczekiwania z tego co powiedział pan do 4ch tygodni :banghead: czekałem cierpliwie. Minął 5 tydzień nadal nic nie wiadomo. Pan w serwisie twierdzi ze trzeba czekać. Czy miał ktoś kiedyś podobną przygodę? Nie ukrywam frustracji bo sezon w pełni kupiony nowy motocykl i stoi w warsztacie :) (P.S. nie rozumiem z kąd tak długi okres oczekiwania czy oni w triumph'ie robia to na zamówienie :P )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie zamawiałem przez Warszawę klucz surówkę i wkładkę blokady kierownicy. Też czekałem 3 tygodnie. Kiedy zacząłem się robić niecierpliwy i dawać temu upust, nagle obie części przyfrunęły. Ale trochę to trwało. Nie wiem, gdzie jest przestój. Albo Liberty czeka i zbiera zamówienia, żeby stworzyć większą paczkę i nie płacić dużo za transport albo w Triumphie tyle to trwa. Obstawiam wariant 1.

Edytowane przez Maartin

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.worldoftriumph.com/section.php/4379/1/triumph_parts/99df188e3ce161d49873667b88eae48c

Zamawiaj sobie stąd, nawet z transportem potrafi wynieść taniej niż w IM...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...