Skocz do zawartości

Czy warto kupić junaka?


merfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Tak jak już pisalem zakupiłem junaka w tzw. skrzynkach jest to rok 1962 czyli M10 okazało się jednak, że silnik jest od przejściówki numer 17738 czyli bez nadlewów i odpowietrzenia na zębatke zdawczą. Mam taki dylemacik czy warto ładować go do modelu 1962 jak wiadomo straci on na oryginalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisanie się do dziekiego junaka graniczy z cudem brak akceptacji. Chyba trzeba mieć dobre chody ....

Ejże Koliego :wink:

Pisz na [email protected] albo [email protected] i się od ręki wpiszesz :-)

Pozdrawiam

K54

 

Witam

Tak jak już pisalem zakupiłem junaka w tzw. skrzynkach jest to rok 1962 czyli M10 okazało się jednak, że silnik jest od przejściówki numer 17738 czyli bez nadlewów i odpowietrzenia na zębatke zdawczą. Mam taki dylemacik czy warto ładować go do modelu 1962 jak wiadomo straci on na oryginalności.

 

Witaj

A jaki numer silnika Ci potrzebny ? ( znaczy jaki masz nr ramy )

Pozdrawiam

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten nr ramy z dowodu jest nie taki - lepiej sprawdź na główce ramy lub tabliczce znamionowej.

Co do silnika jaki masz obecnie, to daj mi jakieś foty na PW lub [email protected]

Mam w zapasie silnik, który na pewno by ci przypasował, a ja z kolei myślę o skończeniu przejściówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama jest z 1962 roku nr z dowodu to 10100639 a silnika , którego brak to 48562. Ten silnik , który mam jest po kapitalce troszke szkoda go sprzedać tylko niezbyt będzie on pasował z resztą.

 

Witaj, jakbyś strasznie się upierał przy zbliżeniu do orginału to mam silniki o nr 49350 i 49214. Oba prawie kompletne , ale do remontu :-(

Jednakowoż ten Twój nr ramy dosyć fikuśny jest .... może go trzeba czytać " M 10 100639 ". Ale Junacków coś koło 90 tyśków wyrobili. Sprawdź co masz nabite na ramie.

Posdrufki

K54

Edytowane przez K54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zakupić junaka, czytałem już sporo o tym motocyklu mam jednak pytanko do posiadaczy jak i do osób, które miały styczność z tym motocyklem jakie są wady i zalety niby wszędzie o tym piszą jednak wiadomo, że najlepsze informacje pochodzą od samych użytkowników. Dziękuje

Posiadanie JANA to kawałek męskiej przygody.No.... :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...