Skocz do zawartości

ZAKUP RUSKA NA UKRAINIE


ricardo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zamiłowanych w remontach rusków bez końca...... :smile:

Otrzymałem ofertę kupna M72 na Ukrainie. Jest to rocznik 57. Zastanawiam się czy można prawnie od nich takowy przywieżc?

Czy jest na forum ktoś kto jest obeznany w temacie?

Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi :lalag:

Pozdr.

Edytowane przez ricardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kUPOWAŁEM URALA NA UKRAINIE KOSZMAR.

Należy go tam wyrej. założyć kartę WIN spisać umowę kupna sprzedaży w tym samym urzędzie komunikacyjnym i chyba tyle nawet już niepamiętam,jeszcze ze 150 usd w łapę w urzędzie i jakieś 200 usd na granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kUPOWAŁEM URALA NA UKRAINIE KOSZMAR.

Należy go tam wyrej. założyć kartę WIN spisać umowę kupna sprzedaży w tym samym urzędzie komunikacyjnym i chyba tyle nawet już niepamiętam,jeszcze ze 150 usd w łapę w urzędzie i jakieś 200 usd na granicy

 

Czy mógłbyś podac na priv nr tel ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zamiłowanych w remontach rusków bez końca...... :(

Otrzymałem ofertę kupna M72 na Ukrainie. Jest to rocznik 57. Zastanawiam się czy można prawnie od nich takowy przywieżc?

Czy jest na forum ktoś kto jest obeznany w temacie?

Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi :notworthy:

Pozdr.

Jeszcze sobie sprawdz ile w tej emce jest emki... A ile byle czego co bylo pod reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Przerabialem to w wakacje. Umawiasz sobie motocykl, spisujesz umowe jedziesz na policje w moim przypadku oni przecinają rog dowodu i zabieraja tablice, dostajesz swisteczek ( 50$ pod stolem ) Potem granica za 50 euro tym razem jedziesz bez kolejki i kontroli, clo oplacasz albo na granicy albo u siebie w urzedzie celnym. Tylko ze na ukrainie to biednie w emki tam dnieprasa to na kazdym kroku kupisz ale o Emę bedziesz sie musial ostro postarac. Pochwal sie co przywiozles:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję pomocy w sprawie kupna MW 750. Zamierzam kupić ten motocykl na Ukrainie. Mieszkam dosyć blisko granicy, ale niestety nigdy nie byłem tam, dlatego w ogóle nie mam pojęcia gdzie powinienem szukać sprzęta? Do jakiego miasta powinienem się udać? Zaznaczam, że mam busa którym mogę przywieźć motocykl, więc z transportem nie będzie problemu. Może ktoś z Was wie cokolwiek o tym lub ktoś ma kontakt z osobami, które sprowadzały podobne moto i mogłyby mi udzielić cennych wskazówek, co do kupna MW 750 z Ukrainy. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny :icon_evil:

Już od dawna zamierzałem kupić stary motocykl, odrestaurować go i wejść w cały ten klimat motocykli wojennych :)

 

Pozdrowienia

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl ostatnio podobny temat- wystarczy ze poszukasz.

 

btw. jedziesz bo masz cos/ ukrainiec zapewnia, ze ma mw-750 czy na zasadzie "szukac do bolu"?

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl ostatnio podobny temat- wystarczy ze poszukasz.

 

btw. jedziesz bo masz cos/ ukrainiec zapewnia, ze ma mw-750 czy na zasadzie "szukac do bolu"?

 

Goska

 

Tak ja pojechałem na ukrainę po iża a przywiozłem urala m-63

ciekawe no nie

Myśle że miałem wiele szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze nic na oku. Nawet nie wiem gdzie szukać. Popytam ludzi, bo u mnie w okolicy mnóstwo ludzi jeździ na Ukrainę po paliwo. Chciałbym znaleźć MW 750 z koszem, napędem na koło kosza i biegiem wstecznym. Jeżeli nie znalazłbym tego moto to celowałbym w K-750 bez kosza raczej....

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze nic na oku. Nawet nie wiem gdzie szukać.

 

Proponuję Ci poszperac troszkę po ogłoszeniach na ukraińskich stronach sprzedających ogólnie zwaną motoryzację. No to pochłania czasu-ale coś za coś.

Zdarza się trafic uczciwy i fajny sprzęt od prywatnych osób.

Cena będzie różna -nie sugeruj się nią.

Ryzyko jakie ponosisz to odległośc na darmo albo nie!

Ale od Ciebie jak piszesz nie jest daleko.

Pamiętaj jednak Ukraina to wielki kraj. Ale mieszkają tam też porządni ludzie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz spedzic tam wiecej czasu to napewno pytajac zwykluch ludzi gdzie jest motocykl z kolaską wskaza CI wiele miejsc, najczesciej sa to dniepry ale zawsze cos innego tez sie moze trafic. a co do miast to slyszalem juz od kilku handlarzy (co prawda handluja czesciami do Uazów, gazów itd. ) ze jest taka dzielnica w Lwowie gdzie mozna kupic wszytsko z woja... od mundurów przez nowe czesci, motocykle, samochody a czasami uzbrojenie. . . nie wiem na ile w tym prawdy ale slyszalem o tym z dwóch niezaleznych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to slyszalem juz od kilku handlarzy (co prawda handluja czesciami do Uazów, gazów itd. ) ze jest taka dzielnica w Lwowie gdzie mozna kupic wszytsko z woja... od mundurów przez nowe czesci, motocykle, samochody a czasami uzbrojenie. . . nie wiem na ile w tym prawdy ale slyszalem o tym z dwóch niezaleznych źródeł.

 

To ciekawe co piszesz-sprawdz żródła i zapodaj parę szczegółów ze Lwowa.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ode mnie goscie pojechali na ukraine po motory, załozyli ze kupia 3 i troche czesci, oczywiscie jada w ciemno bo tam motorów od groma w kazdym kołchozie to co najmniej 20stoi pod płotem, pojechali wydali kupe kasy, stracili kupe czasu i....nic nie znalezli:-)warto nie warto, moze lepiej pojechac na bazar w łodzi ale wczesnie i kupic cos od ruskich na miejscu za w miare przyzwoite pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...