Skocz do zawartości

ZAKUP RUSKA NA UKRAINIE


ricardo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wiadro żeby nie chodzić 3 x

wtedy i ja się pisze

Koledzy trzeba się spotkać i pogadać, każdy ma bogaty zasób doświadczeń z Ua !!! ale przynajmniej przy ognisku nie braknie nam tematu prawda!!!! co inna historia to inna przygoda!!! film by o tym nakręcił pozdrawiam wszystkich kolegów co to przeszli!!! a motory pełny zasług dla wszej pracy co na pewno poświęciliśćie!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Yo!

 

Odgrzebuje, ale chyba nie warto zakladac nowego watku, skoro o tym samym.

 

Powiedzmy, ze chcialbym zakupic ruska z Ukrainy, ale od handlarza juz w PL. Gosc mowi, ze jest papier, umowa KS, ale cos wspominal, ze do rejestracji "trzeba sie bedzie dogadac z celnikiem". O co kaman? Czy takie cus jest do zarejestrowania?

O co moge takiego czlowieka pytac, jesli bym sie decydowal?

 

Moze ktos moglby opisac na dzien dzisiejszy procedure rejestracji takiego motocykla?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Odgrzebuje, ale chyba nie warto zakladac nowego watku, skoro o tym samym.

 

Powiedzmy, ze chcialbym zakupic ruska z Ukrainy, ale od handlarza juz w PL. Gosc mowi, ze jest papier, umowa KS, ale cos wspominal, ze do rejestracji "trzeba sie bedzie dogadac z celnikiem". O co kaman? Czy takie cus jest do zarejestrowania?

O co moge takiego czlowieka pytac, jesli bym sie decydowal?

 

Moze ktos moglby opisac na dzien dzisiejszy procedure rejestracji takiego motocykla?

 

Pozdro

 

 

Zbyhu ... pie**ol takiego sprzedającego. Kupuj u takiego co da Ci wszystkie papiery skompletowane. Później będziesz się bujał bo zabraknie jakieś opłaty, świstka i możesz zwyczajnie nie mieć możliwości zarejestrowania. Kolega handluje parchami i w tygodniu ma po kilka pytań PAAANIE co zrooobić ... kupiłem, wyremontowałem i nie mogę zarejestrować, co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu ... pie**ol takiego sprzedającego. Kupuj u takiego co da Ci wszystkie papiery skompletowane. Później będziesz się bujał bo zabraknie jakieś opłaty, świstka i możesz zwyczajnie nie mieć możliwości zarejestrowania. Kolega handluje parchami i w tygodniu ma po kilka pytań PAAANIE co zrooobić ... kupiłem, wyremontowałem i nie mogę zarejestrować, co zrobić.

 

 

Zbycho, wydrukuj temat w ktorym Granat wyjasnil wszystko czarno na bialym jak zarejestrowac sprzet i przekaz go zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...