Skocz do zawartości

Podłaczenie mini owiewki Yamaha R6


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musze zamontować w swojej maszynie owiewke ze swiatlem ale mam problem. Nie znam sie ogule na elektryce i niewiem jak podłączyć przednie światla. Jest lampa halogenowa z której wychodzą dwa kabelki i postójówka również z dwoma kabelkami. Niemam pojęcia do których kolorów w kostce powpinać te kabelki i w tym tkwi u mnie problem.

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sprawdzić w oryginalnej lampie jakie kable wychodzą od żarówki...

jeśli takiej nie masz to możesz próbować wszystkie możliwe konfiguracje, aż trafisz...

 

czyli włączasz światła, bierzesz próbówkę (12V) albo miernik i szukasz "prądów" w kostce...

i tak kolejno szukasz pozycyjnych, mijania i długich :icon_evil: raz już tak szukałem... w 100% skuteczna metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łysy,tak myślalem o tej metodzie ale miernik musze skołować ;)

Morfi,bardzo chętnie,ale za dużo frajerów na tym świece jest strzelających z ucha a za lamusa na dołek niechce zjeżdżać :biggrin:

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak kolega wyżej radzi. Nie musisz mieć miernika, wystarczy jakaś żarówka na 12V małej mocy. Albo po prostu patrz dokąd idzie kabel z danej żarówki , potem odnajdź go w kostce i połącz z właściwym kablem.

A tak przy okazji to macie PW od spraw prywatnych .

A teksty typu " za dużo frajerów na tym świece jest strzelających z ucha a za lamusa na dołek niechce zjeżdżać" są tu nie na miejscu. Forum publiczne to nie twój prywatny folwark i takie teksty są tu nie na miejscu. Pozdro.

Edytowane przez wojtek2812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...