Skocz do zawartości

Hondy VFR 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt podobna do CBR...porażka :icon_mrgreen: Jak dla mnie Honda zaczęła psuć stylistykę kilka lat temu. Pierwsza VFR 800 była piękna.I ostatni model VFR750 był git.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne-zostan przy swoim Fazerku. Ja za to bardzo chetnie poprosze o ta nowa VFR :clap: Sliczna jest-w odroznieniu od nowego Bladego,do wygladu ktorego jakos nie moge sie przyzwyczaic...

.

poprosu piękna... ta czerwona oczywiście :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest to, za bardzo sportowa. VFR 800 była piękna, prawdziwa VFR :icon_mrgreen:

Czerwona to za bardzo CBR a niebieska... policyjna? :icon_exclaim: I ten wydech wyglądajacy jak...

No ale taka już moda, wszystkie nowe motocykle brzydną. Porównajcie pierwsza 1000 RR do obecnej, żal.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda nie wie co produkować więc robią takie oto doświadczenia. Niech jeszcze zrobią turystycznego Blade`a z 3 kuframi i mega szybą oraz Blackbird`a w stylu chopper - każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

:flesje:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt podobna do CBR...porażka ;) Jak dla mnie Honda zaczęła psuć stylistykę kilka lat temu. Pierwsza VFR 800 była piękna.I ostatni model VFR750 był git.

 

Proszę Pana Honda to popsuła jedynie nowego Bladego a jedyne co nie jest zbyt urodziwe w nowej VFR to kolejny okropny wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie mi sie üpdoba, a o gustach porzeciez sie nie dyskutuje, wazniejsze jest chyba, zeby dobrze sie prowadzil i byl bezawaryjny jak stara VFR.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dobrze sie prowadzil i byl bezawaryjny jak stara VFR.

a ja jeszcze chciałbym dodać , ze moto będzie mi odpowiadać jeśli po odpaleniu usłyszę piękny gwizd kółek rozrządu, bo vfr musi gwizdać , m.in. dlatego V-tec to dla mnie osobny model, nie vfr, Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to będzie bardzo łakomy kąsek. Niestety, jak narazie prócz wyglądu to nie dowiedziałem sie niczego ciekawego. Najbardziej mnie ciekawi jaki tam będzie rozrząd. Jeśli na łańcuszku, to będzie to normalny,fajny,nowy, silny motocykl z silnikiem V5. A jak bedzie sztywny rozrząd to będzie to nowa VFRa. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...