Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CO to sie dzieje, człowieka nie ma kilka tyg w kraju a tu takie rzeczy;]

 

Może mi ktos to objaśnić? Ale nie przez neta? 18 wracam, dzień na aklimatyzacje i 20 mozna sie ustawic albo polatac albo pogadać przy browarku bo tego też dnia strzeli mi 21 tzn oczko, to się coś postawi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym poruszyc sprawe traktowania najmlodszych w naszym gronie.

To ze ktos nie ma motocykla, mimo to jest pasjonatem dwóch kólek, lubi ten klimat i pewnie za jakis czas bedzie mial swoj pojazd - to nieznaczy ze tzreba go traktowac z dystansem.

Czasem zdarzy sie takiej osobie ze jest troche dokuczliwa, to trzeba wziac na bok i powiedziec o co biega, na spokojnie a nie w 15 osob naskakiwac i robic z igly widly.

Przypomnijmy sobie jak my sie zachowywalismy majac kilka lat i widzac motocyl, kazdy lal po nogach i marzyl zeby chociaz posiedizec i zrobic sobie fote.

 

Liczylem iz powstanie LSMu bedzie szansa na kontakt z motocyklami takze osobom ktore jeszce ich nie maja a chcieli by miec, ze bedziemy zaszczepiac w mlodych pasje ze bedziemy pokazywali ze motocykl to cos fajnego.

 

Mam nadzieje ze sie nie przeliczylem bo jezel ita kto na darm obyl moj trud i innych osob,

 

Amen

 

pewnie teraz na mnie rzuci sie 15 rozdartych gardel, ze to co ja sie wylamuje z szyku, ale drodzy panstwo jest demokracja i mam prawo powiedizec co mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

ja,z łaski pana admina Dominika,zgłosiwszy swą kandydaturę jako mod,zostać nim mogę.wszelakie prośby i zażalenija kierować bedziecie do mej persony.usuwanie zbednych i obrazliwych postów do mych obowiązków nalezeć będzie. nowym wspaniałym nabytkiem pochwalić się takoż wypada,jako żem dziś go przykleił i szerzy on dobre imię LSM po świecie.naklejiką zwie się on,a umiesczona na oparciu "cienia" została,tak by oczy nienawistnych przechodniów i dorożkarzy widzieć ją mogły.blyszczy się ona we słońcu,jako sztylet Hapczajkana gdy turków na stepach nim dźgał.

 

i uprasza sie przybywających na forumowe stronice gosci o nie pisanie głupot totalnych we dziale tymże,na ktory wejsć zdołali i gdzie przeczytać dane im było te słowa.

 

bądźcie pozdrowieni zacni LSM-owicze.AVE!

 

Tak też się stanie Mości Panie. Ino dzide naostrz, co by bachornie temperować ostro, a i powagi działowi, który już z czeluści ciemnych wyłazi powoli, nadać.

Ide dalej wpie...lać te wczesnojesienne grzybki. Chyba całkiem się na nie przerzucę!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym poruszyc sprawe traktowania najmlodszych w naszym gronie.

To ze ktos nie ma motocykla, mimo to jest pasjonatem dwóch kólek, lubi ten klimat i pewnie za jakis czas bedzie mial swoj pojazd - to nieznaczy ze tzreba go traktowac z dystansem.

Czasem zdarzy sie takiej osobie ze jest troche dokuczliwa, to trzeba wziac na bok i powiedziec o co biega, na spokojnie a nie w 15 osob naskakiwac i robic z igly widly.

Przypomnijmy sobie jak my sie zachowywalismy majac kilka lat i widzac motocyl, kazdy lal po nogach i marzyl zeby chociaz posiedizec i zrobic sobie fote.

 

Liczylem iz powstanie LSMu bedzie szansa na kontakt z motocyklami takze osobom ktore jeszce ich nie maja a chcieli by miec, ze bedziemy zaszczepiac w mlodych pasje ze bedziemy pokazywali ze motocykl to cos fajnego.

 

Mam nadzieje ze sie nie przeliczylem bo jezel ita kto na darm obyl moj trud i innych osob,

 

Amen

 

pewnie teraz na mnie rzuci sie 15 rozdartych gardel, ze to co ja sie wylamuje z szyku, ale drodzy panstwo jest demokracja i mam prawo powiedizec co mysle.

 

 

:) patrząc na cały ten zament z LSM myślałem, że jestem "inny" ,uff przynajmniej Atys się ockną :banghead: masz motocykl jesteś wolny siadasz i jedziesz dokąd chcesz i nik Cię z niczego nie wyrzuca, kumple w trasy się znajdą tacy, którzy chcą jechać a nie jadą bo tak narzuca jakieś "MC" lub inne"stoważyszenie" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) patrząc na cały ten zament z LSM myślałem, że jestem "inny" ,uff przynajmniej Atys się ockną :banghead: masz motocykl jesteś wolny siadasz i jedziesz dokąd chcesz i nik Cię z niczego nie wyrzuca, kumple w trasy się znajdą tacy, którzy chcą jechać a nie jadą bo tak narzuca jakieś "MC" lub inne"stoważyszenie" :notworthy:

alo kylu,

a jak tam w biesach bylo ?? oponki pozostawaly na winklach ??

my z romasem i marianem smigamy kolo konca wrzesnia poczatku pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielismy to spotkanie wczoraj i co?nikt nikomu nie narzucał zeby przyjechał.czy nalezał czy nie-dostał zaproszenie.

plakaty byly porozwieszane.Kylu-chyba nie masz pojecia jak wyglada sytuacja i relacje w tym stowarzyszeniu ktore utworzylismy.

owszem-klneli na Aftysa,ale żartobliwie,bo on jest oficjalnie prezesem stowarzyszenia :clap: i nikt tu nie ma do niego żalu ze go nie bylo czy ze robił cos innego. co do traktowania mlodych- przybyło kilku chlopaków(w tym astra z kumplem). przynajmniej ja starałem sie ich zaprosic do grona,zeby sie zapoznali.nikt im nie powiedział ze nie pasują.wrecz przeciwnie.szacuneczek dla nich,ze przyjechali :notworthy:

zapraszamy na kolejne wypady i oswojenie sie z resztą grupy :D najmłodszym uczestnikiem był syn Marka- 14lat. ale jak na te 14 lat to az chciało sie z nim gadac :D nie jestesmy emsi czy co innego.to tylko wolna grupa.

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze sie nie przeliczylem bo jezel ita kto na darm obyl moj trud i innych osob,

 

Amen

 

pewnie teraz na mnie rzuci sie 15 rozdartych gardel, ze to co ja sie wylamuje z szyku, ale drodzy panstwo jest demokracja i mam prawo powiedizec co mysle.

 

 

Aftysie mam takie same zdanie i mysle ze wszyscy robia co chca nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie bedzie takich praktyk o !!!!!

 

:clap: patrząc na cały ten zament z LSM myślałem, że jestem "inny" ,uff przynajmniej Atys się ockną :D masz motocykl jesteś wolny siadasz i jedziesz dokąd chcesz i nik Cię z niczego nie wyrzuca, kumple w trasy się znajdą tacy, którzy chcą jechać a nie jadą bo tak narzuca jakieś "MC" lub inne"stoważyszenie" :notworthy:

 

Kolego kylo mylne pojecie i sianie zamętu z Twej strony to FREE GRUP i nikt nikomu nic nie nakazuje a co Do AFTYSA to bardzo sie mylisz każdy z nas ma prawo do samotnikowania i szanujemy to jesli ktoś chce bawic sie z nami to sie bawi jesli nie to nie to na tyle i prosze nie siac zametu DZIĘKUJE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Szanowne Grono LSM! :crossy:

Odebrałam dokumenty z Sądu czyli jesteśmy już oficjalnie wpisani w KRS jako Stowarzyszenie :biggrin:

Dzisiaj jeszcze Regon i konto w Banku. I wsio.

 

Dominikowi prześlę Naszą ikonkę oraz listę osób z Grona LSM.

Pytanie do WAS--- kto na MODERATORA i jego pomocnika? Tylko sprawna decyzja PLISSSSSSSSS.

 

Temat koszulek:

astra115--- ponieważ jest to legalnie działające LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW,które

ma swoje Logo,dlatego koszulki nie są towarem ogólnodostępnym a otrzymają je osoby należące do Stowarzyszenia.

 

czarek thunder-c --- Powołaliśmy do działania Stowarzyszenie- LSM - jedyne w Lublinie i w swoim rodzaju żeby móc oprócz jazdy pomagać ludziom ( bawić się też rzecz jasna :flesje: ).Ale jako LSM możemy więcej bo sponsorzy, darowizny etc.Zajmiemy się różnymi sprawami.Jednakże wszystko w swoim czasie i po kolei.

Jedno jest pewne- ze Stowarzyszeniem różne WAŻNIAKI rozmawiają inaczej niż z pojedynczym motocyklistą,

więcej spraw można załatwić i wyegzekwować dla motocyklistów.

Do LSM należeć mogą osoby bez względu na płeć,markę moto i staż w chorobie motocyklowej.

Statut jest bo bez niego nie byłoby LSM.Reszta wiadomości na temat LSM - jak sobie zechcesz to dostaniesz.

 

No cóż! Chcieliśmy LSM to je mamy :cool:

 

AVE MY !!!!!

Wszystkie Szczypki Świata łączcie się ;) Niech Szczypki będą z NAMI :biggrin: ( Nie w Grocie Nestle) :buttrock: buaaaaaaaaa

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PEES A Ty PREZESIE AFTYSIE integruj się z Nami. Sodówa Ci odbiła do głowy jako SZEFOWI? Naganę dostaniesz i to nie tylko słowną to się opamiętasz :smile:

Myślisz ,że masz Immunitet Prezesowski :buttrock: NEVER!!!!!!!! Wpiernicz i po temacie.

Pleps Cię doprowadzi do pionu. Lepiej się zastanów co robisz.NOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil:

 

Witam.Prosze zatem o info:

- gdzie można znaleźć statut;

- w jaki sposób "przystąpić" do LSM;

z góry dzieki i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne zamowienia na tabliczki:mlody od rs(nie znam ksywky na table) oraz lubieimbir (taka ksywa).imbir podesle kase na konto stowarzyszenia gdy to juz bedzie istniec.

 

pierwsza impreza LSM

 

kto nowy,niech oceni czy warto na nie przyjezdzać.podkresle ze bylo pare "swiezych" twarzy ktore widac na fotkach.jesli sa tu obecni-niech sie wypowiedzą jak było i czy warto z nami przebywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kto nowy,niech oceni czy warto na nie przyjezdzać.podkresle ze bylo pare "swiezych" twarzy ktore widac na fotkach.jesli sa tu obecni-niech sie wypowiedzą jak było i czy warto z nami przebywać.

nie warto ;)

bic chca, wymyslaja i wmawaiaj innym ze chcialem namiot wydechem podpalic albo ze nie daje spac w srodku nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_razz:

LSM w Lublinie kojarzy się bardzo jednoznacznie, ale bynajmniej nie z motocyklami :banghead: (dla niezorientowanych = Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa i nazwa osiedla). To tak żartobliwie tytułem wstępu.

Co da stowarzyszonym Stowarzyszenie?

- czy będzie dostęp do regularnych (np. cotygodniowych) jazd na torze w Lublinie?

- czy będą organizowane doskonalenia techniki jazdy z instruktorem (oczywiście płatne extra)?

Jest pewnie wielu motocyklistów (w tym i ja), których umiejętności delikatnie to ujmując nie są zbyt duże, a na kursy doszkalające trzeba latać do Warszawy. Może warto nawiązać kontakt w tej sprawie z jakimś ośrodkiem nauki jazdy?

Wiem, że istnieje już sekcja motocyklowa w Automobilklubie Lubelskim i ona ma dostęp do toru (co tydzień w czwartki), więc LSM to takie zdublowanie istniejącej już formacj, ale OK not my cup of tea :lapad:

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...