Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

 

Część już wie a pozostałych informuję,że złożone zostały do Sądu dokumenty mające na celu zarejestrowanie

 

LUBELSKIEGO STOWARZYSZENIA MOTOCYKLISTÓW.

Będziemy mieli więcej możliwości działania i Lublin wreszcie będzie miał swoją zorganizowaną Grupę.

Chcemy razem jeździć, bawić się i pomagać innym.

 

RAZEM MOŻEMY WIELE!!!!![/b]

 

O postępach w tworzeniu Stowarzyszenia będziecie Wszyscy na bieżąco informowani.

 

Nie ma znaczenia kto na czym śmiga,jaki ma staż na dwóch kołach i skąd jest.

Łączy Nas pasja i chęć robienia czegoś wspólnie.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

PEES Mamy już logo. A wszystko zaczęło się od Radawca.I niech trwa :biggrin: :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVE MY !!!

Niech sie dzieje wola nasza !!!

Wszystkich niedoinformowanych ktorzy chca sie fajnie bawic, ozanc ciekawych ludzi, ktorzy zawsze sa chetni pomoc zapraszamy do dyskusji na forum i do kontaktu osobistego.

Z nami nie da sie nudzic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:clap: :clap:

MOJE DROGIE LUDZIKI!!!!!!!!!! :icon_eek:

Niniejszym ogłaszam,że:

 

Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów

otwiera OFICJALNIE swoje podboje :flesje: :crossy: :buttrock: YES,YES,YES!!!

Oklaski ,uściski dłoni,gratulacje i DO ROBOTY BRACIA I SIOSTRY :buttrock:

 

A to nasze OFICJALNE LOGO:

 

http://c.wrzuta.pl/wi11876/d2af2b59001e0f7...oK3cFcGvPN&ft=f

AVE LSM :buttrock:

 

PEES To pisałam ja --- Joaśka za pozwoleństwem węża mojego :)

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Bałtowa czekałem na tą wiadomość :clap:

Gratulacje dla Asi i Darka!! :buttrock: :buttrock: :) ( :buttrock: ?)

Gratulacje dla nas wszystkich, nareszcie doczekaliśmy się grupy w Lublinie (tudzież w Lubartowie)!! :flesje: :crossy: :icon_eek:

 

AVE LSM

AVE MY

AVE SZCZYPKA :clap:

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co dobra robota :buttrock: :biggrin:

 

Troche mnie nie było na forum a już tyle zmian i dokonań :) no no nie ma co :buttrock:

 

Ja bardzo nie w temacie :crossy: ale do tego stowarzyszenia można sie zapisać czy coś ?? Bo chciałbym uczestniczyć w nim oczywiście jakbym mogł.... i coś porobić i pojeżdzić :cool: :biggrin:

 

a ta stronka z logo mi nie wchodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co dobra robota :icon_mrgreen: :icon_eek:

 

Troche mnie nie było na forum a już tyle zmian i dokonań :buttrock: no no nie ma co :biggrin:

 

Ja bardzo nie w temacie :icon_eek: ale do tego stowarzyszenia można sie zapisać czy coś ?? Bo chciałbym uczestniczyć w nim oczywiście jakbym mogł.... i coś porobić i pojeżdzić :) :wink:

 

a ta stronka z logo mi nie wchodzi :(

kazdy moze sie zapisywac nie ma barier wiekowych a tak naprawde to daleko wszystko poszlo a nastepny wypad powinien byc 13 wrzesnia na torze w lublinie wyscig starych motocykli

a jeszcze chcialem zlożyć serdeczne gratulacje dla Aśki i Darka pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 jedziemy jeno na weterana.chyba ze sie komus chce jechac na wole uhruską. policja organizuje tam swoj festyn rodzinny,zakonczenie lata czy jakos tak. wczoraj zem sie rozmowił z Joanną i stwierdzam co następuje:

6 wrzesnia ma sie cos dziac na miejskim w ostrowie lubelskim. tego tez dnia mysle ze mozemy swietowac otwarcie stowarzyszenia.

kolejna sprawa to koszulki ktore juz sa zamowione. koszt ok 30zł.

mysle ze Joaśka sie nie obrazi jesli poproszę was o słanie rozmiarów i nicków jakie chcecie by widniały na koszulce. jakosc materiału gwarantowana.wydruku na koszulce takze.

no.. i chyba tyle... 26 jak pogoda i zmiana da,to walimy na borki.

 

ja ze swojej strony dziekowac przez neta nie bede.mam juz maly pomysł jak za to wszystko podziekowac. wiem juz kto moze nas reprezentowac i byc prezem :wink: to chyba oczywiste ;)

 

co do ograniczeń - z tego co mi wiadomo to nie jezdza z nami skuterzaki. :icon_twisted: no trzeba pamietac ze noszac logo LSM zobowiazani jestesmy do konkretnego zachowania,a nie siania obory. w koncu reprezentujemy Stowarzyszenie jako całosc. nie chcemy miedzy nami ludzi pokroju mistrza z Lisowa.

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap:

MOJE DROGIE LUDZIKI!!!!!!!!!! :wink:

Niniejszym ogłaszam,że:

 

Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów

otwiera OFICJALNIE swoje podboje :flesje: :crossy: :icon_razz: YES,YES,YES!!!

Oklaski ,uściski dłoni,gratulacje i DO ROBOTY BRACIA I SIOSTRY :biggrin:

 

A to nasze OFICJALNE LOGO:

 

http://c.wrzuta.pl/wi11876/d2af2b59001e0f7...oK3cFcGvPN&ft=f

AVE LSM :bigrazz:

 

PEES To pisałam ja --- Joaśka za pozwoleństwem węża mojego :bigrazz:

 

 

Witam widze ze sie cos chyba ruszylo z tym stowarzyszeniem i tak 3mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo :banghead:

jak to stowarzyszenie dokładnie ma wyglądać, jakiś program , status i na jakich zasadach to domyślam się że dowiem się więcej na weteranach na torze :icon_evil: idea mi się podobie no i przyłączyć bym się deklarował

na koszulkę bym się pisał

z tymi rozmiarówkami to bywa różnie najlepiej podajcie długość i szerokość każdego rozmiaru

no i jeśli ktoś by mógł to jakiś wzór tej koszulki , jeśli macie :evil:

pozdro

 

elo :wink:

jak to stowarzyszenie dokładnie ma wyglądać, jakiś program , status i na jakich zasadach to domyślam się że dowiem się więcej na weteranach na torze :icon_eek: idea mi się podobie no i przyłączyć bym się deklarował

na koszulkę bym się pisał

z tymi rozmiarówkami to bywa różnie najlepiej podajcie długość i szerokość każdego rozmiaru

no i jeśli ktoś by mógł to jakiś wzór tej koszulki , jeśli macie :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady sa proste: nie szerzymy snobizmu i chamstwa.

status jest długi i i tak sie z nim nie zapoznasz...nie zechce ci sie ;]

wstep do stowarzyenia jest wolny. wydaje mi sie jednak ze bedziemy mieli jeszcze jedna zasadę-utrzymania spokoju na zlotach.nie potrzeba nam chyba złej opinii.nie moze byc mowy o prowokowaniu jakichs bojek czy inne głupoty.przynajmniej ja tak mysle.za cos takiego powinno byc wydalenie.oczywiscie jesli prowokator ma na sobie barwy LSMU. ja sie juz o zasadach nie rozpisuje,bo nie jestem do tego zobowiazany. to tylko moje przemyslenia co do ogolnikowych zasad w "stadzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...