Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krajowa Rada Misjonarzy <bądź Ministrów> :D :D ??

 

Ewentualnie:

 

Kaczki Rządzą Miastem :D

 

PS: strzeżcie się grupy Czarnych Smerfów :D

 

Asiu, jak to było po rosyjskiemu :D ??

 

Na pewno mina zrzednie Ci gdy CIORNYJE SMIERFY staną u Twych drzwi.

 

Tak to jest pa ruski :biggrin:

 

PEES Też proszę mnie oświecić co kryje się pod skrótem KRM.Dziękuję :D

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

e,kurde,a co tu taki zastój? koszulki dostali,blaszki są i zadnej inicjatywy?przciez sniegu nie ma.

Niech no tylko dostane swoja maszynę. Juz ja Was zmotywuję..:) :biggrin:

 

merh Ty byłes w ostatnia sobotę na torze kartingowym? coś mi sie Twój moto wydaje znajomy.

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wydaje mi sie ze cos zaczyna pekać..w szeregach i ze ktos zaczyna miec jakieś ale do "działalnosci" grupy,ktora sprowadza sie poki co jedynie do wspolnych,niezobowiazujacych wyjazdów.z tego co słyszałem, to "nie tak miało wygladać".pytanie więc jak..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkajmy się!!

Proponuję spotkanie w poniedziałek 10.11. to nie jest weekend, nikt nie ma szkoły, może ktoś będzie pracował. Jeśli dostanę kontakt do brata Marcina to zapytam czy pozwoliliby nam na spotkanie w klasztorze. Wtedy można by spokojnie porozmawiać o naszych bolączkach.

 

Czy nie uważacie, że przydało by się? Tak na zakończenie sezonu, kolejne zresztą :)

 

EDIT: W niedziele nasza reprezentacja jedzie do Komarówki, dobrze by było, żeby reszta dowiedziała się na czym stoimy :icon_mrgreen:

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki troche mniej polityki i bedzie dobrze;)

 

Zawsze, w kazdym srodowisku znajda sie osoby, ktore maja odmienne zdanie i inaczej sobie 'cos ' wyobrazali/ wyobrazaja. Jednak wedlug mnie nie jest to nic zlego, swiadczy jedynie o roznicy pogladow. Co moze okazac sie bardzo zdrowe dla stowarzyszenia;)

 

Rozumiem, ze denerwujace sa narzekania Aftysa na prawie kazdy aspekt dzialalnosci stowarzyszenia (szczegolnie, ze sam przez pewien czas mial na nie najwiekszy wplyw). Ale wyluzujcie i zamiast zaogniac konflikt, sprobujcie go rozwiazac;) A jak wiadomo najlepszym sposobem rozwiazywania takich problemow jest wspolny dialog (tu brawa dla merha za rozpoczecie tematu;) ).

 

Pozdrawiam Wszystkich!!

 

P.S Dobry pomysl z tym poniedzialkiem;)

Edytowane przez Cross_maX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam zamiaru mowic ludziom ze naszym zadaniem jest sie "fajnie bawić",a z drugiej strony prowadzic wojny wewnatrzgrupowe.

zwrazam sie teraz do Aftys:powiedz o co dokładnie chodzi.co jest nie tak,jak myslałeś ze bedzie,gdy towarzyszenie powstawało.

nie jestem uszczypliwy i do tematu podchodze obiektywnie.

i bez emocji prosze i bez wyzwisk w tym temacie.skoro nie ma sie czasu na spotkanie o godzinie X,to prosze o odpowiedz na forum.

niech sobie czytają i postronni.a do najmłodszych,wyjatkowo proszę o niezabieranie głosu.to poważny temat.jesli ktos chce wniesc cos interesującego i wartosciowego do dyskusji...bardzo bym prosił.

jesli zrobi sie smietnik...bede usuwał,bo mam taką moc.temat z koszulkami zostanie prawdopodobnie niedługo usuniety.prosiłem o to Dominika.robicie syf i paskudzicie imie nowo powstałej grupy.takie rzeczy załatwia sie po cichu i miedzy sobą.

 

. . .i zacytuje uwage Lonki,bo mi tak wczoraj stwierdziła,ze LSM wychodzi na to,ze powstał na pokaz.ze noszenie koszulek jest najwazniejsze.ze bez barw to olaboga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: BRAWO LONKA MASZ RACJE I POPIERAM CIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap:

 

niestety bo nie wielu sie bawi i czynienie tego co mielismy czynic zeszło na daleki plan to miał byc tylko dodatek do ujednolicenia nas i rozpoznawania a wyszedł z tego wielki problem i brak kontaktu i informacji nie wszyscy siedza na necie lub maja czas na niego i tu odnosze sie do pokolenia mego rocznika i sztarszego chca z nami byc i uczestniczycm w naszy działaniwu ale brak informacji oraz dyskusji miedzy nami zachłysnelismy sie barwami ale dzieki temu wiemy ze nie dojdzie to niepodszebnych nieporozumien to było by na tyle poniekad sam jestem winien tego :buttrock:

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...