Skocz do zawartości

Dałem się złapać..


plooscva
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... każdy ma swoje życie, swoje zdrowie

 

O ile z cala reszta moge sie zgodzic to jak czytam Twoj cytyt to sorry ale scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera.

 

To, ze jeden debil z drogim zapozna sie blizej z selekcja naturalna, z tym nie mam problemu, orzej jezeli zgarnie kogos trzeciego, przypadkowego, czlonka rodziny itd, itp.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że panowie krytykujący myślą wartościami bezwzględnymi. Ich jedynym kryterium oceny jest liczba pokazująca się na prędkościomierzu (np. przysłowiowe 180 km/h).

Widzicie liczbę 180 i zaczynacie pouczać. A najbardziej Ci co siedzą za granicą i chyba nie bardzo wiedzą o czym gadają. A gadamy o Siekierkowskiej.

 

Prawda jest taka, że prędkość 180km/h należy rozpatrywać w kontekście miejsca, w którym jest osiągana.

Jeśli ktoś tak zapieprza przez centrum, to fakt, to niebezpieczne dla wszystkich i to głupota.

 

Ale taka prędkość zupełnie inaczej wygląda na Siekierkowskiej.

Czy wy rozumiecie o czym tu napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitor, za granicą jestem dopiero od pół roku.

siekierkowski znam bardzo dobrze.. na tyle dobrze aby wiedzieć że jest również ulubionym miejsce do przyciśnięcia pedału przez kierowców, którzy chcą sprawdzić 'Sportowy Filtr Powietrza Do Golfa II Nooffka Sztuka Od Super Sprzedawcy!' czy wpływ zamontowania kolejnej tafli dykty jako spojlera.

mają na to tylko te kilka kilometrów trasy więc to idealne miejsce aby powalczyć o pole position przed zjazdem na wawer.

 

Nie zapomnij też dodać że cała trasa od czerniakowskiej do zjazdu z mostu wybitnie nie jest prosta.. (dla tych którzy siedzą za granicą i się wymądrzają :) ) i jeżeli zerkniesz w lusterko dziesięć sekund temu to nie zobaczysz pojedynczego światła w oddali bo będzie za jednym z dwóch (trzech?) zakrętów.

 

120km/h? nic nie mówię.

170km/h? będę się czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zapomnij też dodać że cała trasa od czerniakowskiej do zjazdu z mostu wybitnie nie jest prosta.. (dla tych którzy siedzą za granicą i się wymądrzają :) ) i jeżeli zerkniesz w lusterko dziesięć sekund temu to nie zobaczysz pojedynczego światła w oddali bo będzie za jednym z dwóch (trzech?) zakrętów.

 

120km/h? nic nie mówię.

170km/h? będę się czepiał.

 

@ wr0na

 

Generalnie - zgadzam się. Zakręty zakrętami.

 

Nawiasem mówiąc w tym konkretnym wypadku, tam gdzie jest ogrraniczenie od strony Mokotowa (jest nieco pod górę) jechałem w miarę przepisowo, własnie z powodu zakrętów, jak i przytulniej kieszonki po prawej (w sam raz na patrol). Namierzono mnie tuż przed mostem (prosta).

 

Ps. 20-go idę zdejmować 6 ptk. - jakoś to będzie

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczyłoby ci virago 535?

 

Mylisz młodzieńcze kwestie - nie podważamy kwestii posiadania szybszegomotocykla, ale zap...alania na nim po drogach publicznych.

 

Co do zrzędliwości - jak Ci pajac mający 2 mieś prawo jazdy zabije kogoś z rodziny bo była PUSTA DROGA to wrócimy do tematu. Na razie synku skup się na tym, zebyś nie był kiedyś na miejscu tego "PAJACA" bo jesteś na dobrej drodze - razem z kolegami.

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z cala reszta moge sie zgodzic to jak czytam Twoj cytyt to sorry ale scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera.

 

To, ze jeden debil z drogim zapozna sie blizej z selekcja naturalna, z tym nie mam problemu, orzej jezeli zgarnie kogos trzeciego, przypadkowego, czlonka rodziny itd, itp.

 

:)

 

W znakomitej wiekszości wypadków spowodowanych przez motocyklistów oni sami sobie robią kuku i ew. niszczą czyjeś mienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz młodzieńcze kwestie - nie podważamy kwestii posiadania szybszegomotocykla, ale zap...alania na nim po drogach publicznych.

 

Co do zrzędliwości - jak Ci pajac mający 2 mieś prawo jazdy zabije kogoś z rodziny bo była PUSTA DROGA to wrócimy do tematu. Na razie synku skup się na tym, zebyś nie był kiedyś na miejscu tego "PAJACA" bo jesteś na dobrej drodze - razem z kolegami.

 

A ty dziadek się skup na czytaniu co napisałem w tym temacie - a jeszcze nigdzie nie napisałem że jazda 180 po jakiejkolwiek drodze jest dobra :)

 

A teraz na powaznie - widze że dyskusja jest bez sensu bo widzę że jestem za młody na dyskusję z kimś tak dorosłym jak Ty. Jesli tak bardzo ci się to podoba to mogę jeszcze się do ciebie odzywać : proszę Pana. Wtedy bedziesz się czuł jeszcze lepiej? :)

 

Z wyrazami szacunku dla osoby starszej

Michael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz młodzieńcze kwestie - nie podważamy kwestii posiadania szybszegomotocykla, ale zap...alania na nim po drogach publicznych.

 

Co do zrzędliwości - jak Ci pajac mający 2 mieś prawo jazdy zabije kogoś z rodziny bo była PUSTA DROGA to wrócimy do tematu. Na razie synku skup się na tym, zebyś nie był kiedyś na miejscu tego "PAJACA" bo jesteś na dobrej drodze - razem z kolegami.

 

moze jakbyś miał ściga to inaczej byś gadał, bo chopper nieskłania do szybkiej jazdy ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś faktycznie umie jeździć to niech sobie odkręci na tym Siekierkowskim ... Gorzej jeśli zabierają się za to mistrzowie prostej.

 

Natomiast nie ma co się użalać że w Polsce nie ma gdzie jeździć bo ograniczenia, bo Policja łapie, bo drogi dziurawe. Jeśli ktoś kupił sobie motocykl nie przystosowany do jazdy w Polsce (brak torów i autostrad) to może mieć pretensje tylko do siebie. W Polsce i tak moim zdaniem Policja często przymyka oko na łamanie przepisów przez motocyklistów o ile nie przeginają. Jest wiele krajów w Europie gdzie nie pojeździlibyście tak jak w Polsce. A tak w ogóle to cieszcie się że nie urodziliście się np w Albanii bo pewnie jeździlibyście na osiołkach a nie na motocyklach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... np w Albanii bo pewnie jeździlibyście na osiołkach a nie na motocyklach :icon_mrgreen:

 

To wtedy niektórzy kupowali by sobie k**** dużo osiołki które potrafią nieźle zasuwać, i przekraczaliby te ograniczenia 5km/h dla ruchu osłów. A niektóre osły miałyby do ogonów dołączone spojlery, diody podłączone do wiadomo czego i aluminiowe podkowy (osiołki są podkuwane?) ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakbyś miał ściga to inaczej byś gadał, bo chopper nieskłania do szybkiej jazdy ...

A... tam gadanie..., pewnie że chopper to nie scig ale gdzie jak gdzie na Siekierkowskiej rzadko schodzę mniej niż 140 a zdarza się że licznik się zamyka. (na tak krótkim odcinku można przemęczyć się w pozycji siedzącej :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...