Skocz do zawartości

Dałem się złapać..


plooscva
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed pół godziną sympatyczni panowie skaleczyli mnie na 500 i 10 pkt. na Siekierkowskim :icon_mrgreen:

Kurde, a tyle razy już słyszałem, żeby nie smigać tam po zmroku ;)

 

Zainteresowanym - Srebrny najnowszy Passat numer WPR 098GP.

Po mieście jeździ jeszcze jeden taki, o numerze kończącym się chyba na 006. Również miałem okazję przekonać się jak wygląda wewnątrz....

Już normalnie nie ma gdzie odkręcić w tym mieście. Masakra! ;)

 

Pozdrawiam!

ps. Z ciekawostek - pojazd ma DWIE kamery - pokazuje potem na filmie moment mijania i potem klasycznie - od tyłu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, zamiast obserwowac droge teraz czytamy rejestracje, zwlaszcza o zmroku w lusterkach :cool:

 

Pochwal sie jepiej za co ta nagroda :bigrazz:

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, zamiast obserwowac droge teraz czytamy rejestracje, zwlaszcza o zmroku w lusterkach :icon_mrgreen:

 

Pochwal sie jepiej za co ta nagroda :biggrin:

 

:crossy:

 

 

widzac po jej rozmiarach to przekroczenie dopuszczelnej predkosci o wiecej niz 50km/h i do tego zly policjant bo mogl dac 400 zamiast 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdzę tamtędy za często, ale to już chamstwo z ich strony.

Gdzie można odkręcić jeśli nie tam? Zero przejść dla pieszych, dróg podporządkowanych itd.

(Choć jest tam jakoś przed mostem, jadąc z Pragi w kierunku Doliny Służewieckiej niezała nierówność asfaltu, taki spiący policjant, moto mocno podskakuje już przy 150).

 

A przez takie akcje, zawsze kiedy przycisnę i widzę brykę, która stara się nie zostać w tyle, to się zastanawiam, czy już jestem skasowany na 10 punktów. Już w sumie nie ma po co zwalniać, bo jeśli się miało nagrać to już się nagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale to już chamstwo z ich strony.

 

No wlasnie jak onoi tak mogli ? ? ? Proponuje napisac skarge do ministerstwa.

 

Gdzie można odkręcić jeśli nie tam?

 

O ile mnie pamiec nie myli to juz jedan idiota w stolicy odkrecil - a raczej przycisnal pedal.

 

Na torze ? jak juz musisz to moze na autostradzie ?

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak onoi tak mogli ? ? ? Proponuje napisac skarge do ministerstwa.

 

Pierdolety. Proponuję Ci proponować coś sensownego :icon_mrgreen:

 

O ile mnie pamiec nie myli to juz jedan idiota w stolicy odkrecil - a raczej przycisnal pedal.

 

Gdzie? Na Siekierkowskim? Napisz coś więcej, bo nie wiem jak to traktować.

A jeśli nie na Siekierkowskim, to zachowaj to dla siebie bo o Siekierkowskim tutaj mówimy.

 

Na torze ? jak juz musisz to moze na autostradzie ?

 

Wiem, że u was w Niemczech jest ich pod dostatkiem, ale tu jest trochę inaczej. Zresztą czy widziałeś na własne oczy tą trasę, jechałeś tamtędy? Może tego nie zauważyłeś, ale to jest naprawdę szeroka droga, z dobrym asfaltem, bez przejść i dróg podporządkowanych, z których ruch wpada od razu na główny pas. Pojechanie tam 180 jest znacznie mniej niebezpieczne dla wszystkich niż 90-100 w normalnym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy widziałeś na własne oczy tą trasę, jechałeś tamtędy? Może tego nie zauważyłeś, ale to jest naprawdę szeroka droga, z dobrym asfaltem, bez przejść i dróg podporządkowanych, z których ruch wpada od razu na główny pas. Pojechanie tam 180 jest znacznie mniej niebezpieczne dla wszystkich niż 90-100 w normalnym ruchu.

 

Ale to wcale nie upowaznia Ciebie i innych motocyklistow do zapieprzania tam z takimi predkosciami !!!

Od tego sa tory wyscigowe a nie ulice w miescie :clap:

Moze to w koncu nauczy Was ze miasto to nie tor wyscigowy :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo się to skończy, już zamontowali systemy na początku siekierki i na zjazdach z siekierkowskkiego... Skończy sie babci sranie, to są te systemy co maja wyliczać w jakim czasie przejechało się odcinek od 1 kamery do 2. Szkoda troche bo fajna droga ;]

Edytowane przez Zaqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuffa...

w tunelu na lazienkowskiej lapia, na siekierkowskim lapia...

jeszcze troche a trzeba bedzie przestac jezdzic na gumie :( :( :(

 

 

:) :banghead: :banghead:

nie rozumiem czemu ktos posiadajacy sportowe moto nie posiada tez funduszu mandatowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...