Skocz do zawartości

Mamy setke!


Macjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem dostal za maly mandat.

Następny z tych, co lubią kręcić bat na własną dupę.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ,ze za maly mandat dostal !! Jesli to prawda co pisza .... Gosc bez prawka, fura niezarejestrowana, brak OC !!! Ucieczka przed kontrolą drogową, i do tego liczne wykrovzenia na drodze !!! 1000 pln to jest smiech !!! To ma byc jakas kara ?? !?! Nie odstraszy to kolejnych kretynow !!! Powinni mu te Hondzinke zabrac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze motór mu zabrali. A co do mandatu, to większego ustawodawca nie przewidział więc o co się burzyć?

Życzę Wam tylko, fani wyższych mandatów, żeby kiedyś za Wami ktoś nie pojeździł i nie pofilmował, bo na forum same świnte, a jak jadę po mieście 80 - 90 to wszyscy mnie, k**** wyprzedzacie, no to jak to jest? :bigrazz: :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miał wielkie moto i malutki mózg, jeśli go w ogóle ma. :icon_question: Nic mu nie zabrali bo nie miał A ale może ma B, choroba psychiczna jest przecież przeciwskazaniem do posiadania prawa jazdy,no chyba że jezdzi się autobusem. I nie kręcę sobie bata na dupę, dbam raczej o zdrowie i życie bliskich.Zreszta co to za kozak co z pełnymi porami spier.... przed psiarnią, nie stać go na mandat ,a stać na moto :) POZDRO falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny z tych, co lubią kręcić bat na własną dupę.

 

pozdr

 

 

 

Nie na swoją tylko na naszą. W ten weekend cała E-7 ma być pod ostrzałem. polowanie na moto (prędkość, trzeźwość, narkotyki, prawa jazdy) Jeśli już będziecie jechać tą drogą nie kręćcie za bardzo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze motór mu zabrali. A co do mandatu, to większego ustawodawca nie przewidział więc o co się burzyć?

Życzę Wam tylko, fani wyższych mandatów, żeby kiedyś za Wami ktoś nie pojeździł i nie pofilmował, bo na forum same świnte, a jak jadę po mieście 80 - 90 to wszyscy mnie, k**** wyprzedzacie, no to jak to jest? :) :icon_question:

 

pozdr

 

Maksymalny może i tysiak, ale z tego co pamiętam

(wcześniej czytałem o tym wyczynie i nie jestem pewien a nie chce mi się klikać w "sznurek")

to sprawa trafi do sądu, który chyba może przywalić więcej.

Dodatkowo pójdzie gościowi kasa za brak OC.

 

Nie bronię faceta i nie powiem, że jeżdżę zgodnie z przepisami...

Ale IMO kara "wstępna" jest za mała.

 

ps. Własnym motocyklem jeżdżę dopiero od jakichś 3 tygodni, turlam się raczej wolniej niż szybciej

(pewnie mi się to zmieni, ale dzisiaj mało się zes..łem w gacie jak dostałem wiatrem z boku)...

ps.2. Samochodem jeżdżę raczej agresywnie i ewentualne kary przyjmuję "na klatę" :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej spodobało mi się wyprzedzanie na 2-pasmówce lewym pasem z lewej strony :biggrin: , od samochodu parę centymetrów i od trawy i barierki też, koleś musiał mieć nie równo pod garnkiem, nic dziwnego, że za chwile wylądował na polu kukurydzy :rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...