Skocz do zawartości

XXI Ogólnopolski Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i sie zajebiście bawiłem, potwierdzam , że Grześ był najbardziej sexowną istotą na tym całym burdelu , ubrany w motocyklowe gnojodepy i obcisły dresik adidasa .... Ahhh... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to Ty to żeś mnie ziemią osypał :D ale spoko luz :PP przeszedłem koło Ciebie z takim krzywym spitym wzrokiem ściełem Cie z góry na dół i do namiotu hehehe :))

 

Rudy - mistrz ciętej riposty :D zawsze jak coś walnie to się popłacze ze śmiechu :DD

 

To kiedy powtórka? :P Mam nadzieje że w Zielonej Górze wszyscy się spotkamy :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha tez bylem, plac zoralem i sie dobrze bawilem:)

Pozdro

 

PS adam nie zaczepiles czasami witasa i beti z forum i nie pytales sie o koszulki :D

 

 

 

Tia, to byłem ja, ale na tyle zmeczony, ze nie pamietam czy pytalem o koszulki :) A po waszych wariactwach i kolesi którzy walili stunt na motorowerach (dresiki od palenia gumy zaraz sie pochowali) postanowilem ze w ciagu miesiaca sciagam z niemiec jakieś ęduro :) Junak sam palący kapcia tyż był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzester, pytanie brzmi kogo Asmodan nie osypal z Pierunem:P Chociaz i tak juz w sobote nikt nie powtorzyl numeru Pieruna z piatku :) jak zakopal CRke do polowy i stala sobie tak ladnie wystrzelona prosto do gwiazd, buahahahahaha.

Adam, jak dla mnie to byles zawiany:p Ja nawet nie wiedzialam o co biega, tylko jacys kolesie dwaj zaczeli krzyczec...nasze forum, nasze forum, podeszliscie i zaczeliscie sie witac. Ale to bylo w takim ekspresowym tempie, ze nawet nie wylapalam ksyw :D Hej, hej i narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Striptiz był przed koncertem,ale ja nie byłem wstanie ruszyć dupska ................

he he jakoś nie udało mi się dotrzeć . Za dużo %%%%%% :)

zlot zajefajny jeśli nie liczyć MAŁEJ ulewy :)

kurcze jakoś mało ludzi z forum udało mi się "wyłowić z tłumu" :D .Za rok może warto by się jakoś wcześniej umówić na "małe piwko" :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - impreza naprawdę git, zresztą tak miało być

to chyba jeden z ostatnich zlotów, na których wszystko można, a działo się prawie wszystko :)

karetka wjeżdżająca dwa razy na teren zlotu tłumaczy wiele - ale gdzie drwa rąbią tam wióry lecą :bigrazz:

po zeszłorocznym zlocie myślałem że lepiej już być nie może - myliłem się

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - impreza naprawdę git, zresztą tak miało być

to chyba jeden z ostatnich zlotów, na których wszystko można, a działo się prawie wszystko :buttrock:

karetka wjeżdżająca dwa razy na teren zlotu tłumaczy wiele - ale gdzie drwa rąbią tam wióry lecą :crossy:

po zeszłorocznym zlocie myślałem że lepiej już być nie może - myliłem się

 

Karetka nie dwa razy a trzy, ale i tak dobry wynik jak na to co tam sie wyprawiało.

 

Zlot extra, za rok koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty opowiadasz!!??

jak to poza agresją??

 

ma ktoś może foty wild stara z placu?

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...