Skocz do zawartości

"terenowy" skuter


rufioto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ile masz kasy ?? piaggio typhoon czy tam gilera typhoon (to chyba jedno i to samo)........nawiasem jest to jedyny kibelek który mi sie podoba wizualnie pewnie za te koła ( gnoić wsiurów co zakładają kólka od jakiś aeroxów wygląda bezsensu :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz dt 125/50 albo 80/50 mam 185, waze 85 i ostatnio mialem okazje przejechac sie 80/50 - powiem tak.. jestem w pozytywnym szoku... zwlaszcza ze na codzien latam sportem i bylo to jedno z pierwszych doswiadczen w terenie (lekkiej lace i korzeniach)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup motorower enduro, dt50, mtx50, itd. Duże koła, duży skok zawieszenia w efekcie nieporównywalnie większy komfort i bezpieczeństwo no i oczywiście możliwości terenowe.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów ekonomicznych (35km w jedną stronę) proponowałbym zakup enduro z silnikiem 4T. Wiadomo że nie będzie tak mocny jak w 2T ale są tańsze w eksploatacji ale droższe w częściach (za to remonty rzadziej).

Powiedźmy że dobre enduro 2T spali 3l/100 + mieszanka, gdy silniki 4T potrafią zejść do 1,8l.

 

Z chińczyków to może Romet CRS 50 (nowe 4800zł), ale raczej proponowałbym się rozejrzeć za czymś "zachodnim" nawet używanym.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów ekonomicznych (35km w jedną stronę) proponowałbym zakup enduro z silnikiem 4T. Wiadomo że nie będzie tak mocny jak w 2T ale są tańsze w eksploatacji ale droższe w częściach (za to remonty rzadziej).

Powiedźmy że dobre enduro 2T spali 3l/100 + mieszanka, gdy silniki 4T potrafią zejść do 1,8l.

 

Z chińczyków to może Romet CRS 50 (nowe 4800zł)

 

kompletne bzdury ... nigdy niekupuj chinskiego enduro !! to ma silnik 4biegowy od chopperka, ktorym ja jezdzilem i on nie idzie !! a tak wogole to po tych trasach ktore opisal nasz kolega to niema szans zeby ani 2t zjaral 3 ani 4t zjaral 1,8 .... bierz dt 80/50 i napewno bedzie ci wygodniej, szybciej i bezpieczniej niz na skucie ;)

 

pzdr

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletne bzdury ... nigdy niekupuj chinskiego enduro !! to ma silnik 4biegowy od chopperka, ktorym ja jezdzilem i on nie idzie !! a tak wogole to po tych trasach ktore opisal nasz kolega to niema szans zeby ani 2t zjaral 3 ani 4t zjaral 1,8 .... bierz dt 80/50 i napewno bedzie ci wygodniej, szybciej i bezpieczniej niz na skucie ;)

 

pzdr

Czy ja napisałem że one są trwałe, czy ja je zachwalam? Każdy wie jak to jest z chińczykami, osobiście odradzam, dałem tylko na wzór. Zresztą autor nic nie napisał na temat osiągów.

Więc o co chodzi z tymi bzdurami?

 

Miałem same 2T, miałem skutera (największa pomyłka). Powiem tak skutera nie kupuj, a 2T jak ostro gazujesz to dużo pali. Jestem ciekaw ile ci te Dt 80/50 pali?

 

Może rieju 50smx, silnik minarelli bardzo trwały, i części dostępne od ręki. Chyba one mają AM6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów ekonomicznych (35km w jedną stronę) proponowałbym zakup enduro z silnikiem 4T. Wiadomo że nie będzie tak mocny jak w 2T ale są tańsze w eksploatacji ale droższe w częściach (za to remonty rzadziej).

Powiedźmy że dobre enduro 2T spali 3l/100 + mieszanka, gdy silniki 4T potrafią zejść do 1,8l.

 

Co to za brednie?

 

Zasada jest prosta: 2t 2x częstszy remont i 2x tańszy.

Spalanie i moc: 2t/4t * 1,4l/1,0l * 1KM/0,5KM

To oczywiście pi x oko.

 

Poza tym motorower 4t i chłop 180 cm??? Rowerzyści go będą wyprzedzać.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałem same 2T, miałem skutera (największa pomyłka). Powiem tak skutera nie kupuj, a 2T jak ostro gazujesz to dużo pali. Jestem ciekaw ile ci te Dt 80/50 pali?

 

 

:icon_twisted:

przy pałowaniu ts spali 4,5 l normalnie mieści się w 3

komfort lepszy od dt,wygodniejsza kanapa,miększe zawieszenie ,na 1 i 2 lepsze przyspieszenie i ogólny kop od dt z większa dyszą...;] tyle na temat

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy mógłbym dopisać jeszcze Peugeot Trekker.

Przejechałem się nim dzisiaj i myślę że dawał by radę na bezdrożach, posiada szerokie oponki 14 cali. Silnik żwawy dopiero po przekroczeniu pewnych obrotów ale to standard w 2T.

Nie wiem jak z awaryjnością, ale jest to markowy sprzęt więc ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...