Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weżmy też i czwarty domek :D ' date=' jak naspraszamy dziewuszek z wesela i okolicy, to trza im jakieś lokum zagwarantować. Taki odważny jestem, bo jednak bez żonki jadę , ale może jeszcze jednego easy raidera przyprowadzę.

Pozdrawiam - AdamS[/quote']

 

Adam to Ty nawet na ochotnika jako opiekun domku nr 4, byś się zgłosił :smile2: :D A jak dojdzie do tego, to ja-wybacz PGR, ale chyba Cię zdradzę, i przeniosę się do 4 :) :D A jak znam życzie to cała męska część domku nr 1 zrobi to samo. No może Pipcyk będzie się opierał, ale to bardziej dla kamuflażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ten post już ma trochę odpowiedzi i w końcu nie wiem kiedy i gdzie się spotykacie...

tym razem nie sprawdziło się powiedzenie "kto szuka ten znajdzie" :)

mógłby ktoś napisać dokładny adres oraz datę zlotu? Chętnie się pojawię ale na czterech kółkach... może przyjadę pooglądać Wasze sprzęty z kumplem to jednak będzie po dwa kółka na łebka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan ja tez czesciowo bede na 4oo. Bede jechac przez twoje miasto wiec moze gdzies po drodze sie spotkamy:-) Imprezka jest z 17 na 18 kwietnia ale co do reszty to niech pozostali sie wypowiedzaz bo ja niestety sie troszke bede musiala sie spuznic a i jak zle pujdzie to i wczesniej wrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Impreza jest w Rybniku (Stodolach), ale dokladnego adresu nie znam :).

Na pewno i tak Bronx zorganizuje jakies spotkanie zlotowiczow i razem w kolumnie dojedziemy do osrodka.

Juz cos tam kiedys mowione bylo, ze jedna grupa bedzie jechala od strony gliwic, a druga od strony katowic (zor).

Tylko starczy ustalic miejsce, godzine i jazda :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Odnośnie spotkania to ustalone bylo ze zbieramy sie w dwoch grupach:

jedna pod gliwicka Radiostacja(niedaleko tagnogorskiej),tak jak w zeszlym roku

druga w jakims miejscu po przeciwnej stronie miejsca docelowego,tutaj co do miejsca to zaproponujcie sami.

godziny spotkania to ok 11.30 ale poczekamy oczywiscie duzo dluzej by nie bylo glupich sytacji.

planujemy,bynajmniej grupa spod radiostacji zrobic mala wycieczke po okolicy a nastepnie dojechac na miejsce.

 

Odnosnie miejsca spotkania to sa to podrybnickie STODOŁY polożone miedzy Rudami a Rybnikiem.

(w stodolach przy stadninie koni skrecic za kapliczka i jechac do konca uliczki)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No dobra, a co będzie, jak z Dyziem i Collerem tam jednak wpadniemy?

Jest możliwość po prostu wynajęcia pokoju, domku czy kij tam wie czego tak ad hoc?

Bo póki co dyzie milczą i nie dają mi znaku życia...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzisiaj sobie pojechałem zobaczyc to miejsce. No i muszę przyznać, że jest bardzo bardzo fajne. Domki mają naprawdę wysoki standard :) Tak wlasnie sie zastanawiam, czy organizowac 3 domek czy nie?? Bedzie ktoś chętny??

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie mozliwośc wykupienia na miejscu kolejnego domku tylko jest kwestia tego typu zeby byla odpowiednia liczba osob by koszta byly wzglednie przystepne.

aktualnie mamy zamowione trzy domki.

podalem wczesniej numer telefonu do tego osrodka dla zainteresowanych.mozna zadzwonic i opytac.

domki sa wysokiego standardu,to fakt....jeszcze :twisted:

 

jezeli ludzi ktorzy dojechali przpadkiem badz nie sa pewni czy beda a beda :) bedzie niewielu to jakos sie upchamy w tych trzech domkach.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Odnośnie spotkania to ustalone bylo ze zbieramy sie w dwoch grupach:...

druga w jakims miejscu po przeciwnej stronie miejsca docelowego' date='tutaj co do miejsca to zaproponujcie sami.

[/quote']

 

Może parking przy hieprmarkecie "Auchan" w Żorach, na trasie Katowice - Wisła :?:

Bardzo łatwo trafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja tam mysle, ze spotkac sie mozna juz w Rybniku pod Szpila.

Z Zor jazda jest banalnie prosta.

Jak ktos zasuwa trasa Katowice-Wisla, to na duzym skrzyzowaniu ze swiatlami skreca w prawo na Rybnik. Dojezdza sie potem do ronda w Zorach, na ktorym trzeba jechac prosto (te rondo jest takie troche krzywe, wiec w rezultacie jedzie sie po lekkim lewym skosie). Dalej jedzie sie kawalek prosto za droga i skreca na najblizszym skrzyzowaniu w prawo (jest znak na Rybnik).

Dalej to juz tylko prooooosto. Bedzie przejazd kolejowy, jakies skrzyzowania, ale wszystko przejezdza sie prosto. No i wlatuje sie po jakichs kilkunastu kilometrach na pierwsze rondo w Rybniku, przejezdza je tez prosto i zaraz za rondem po lewej jest salon HD Szpili.

 

Dominik: mysle, ze nie bedzie klopotu z miejscem. Nawet jak sie domku nie uda zalatwic, to ja moge spokojnie pojechac do domq wieczorem i jedno miejsce sie zwolni :). Potem rano bym podjechal znowu na zlota :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krasnal !

Nazwę Pławniowice możesz sobie zapamiętać, może przyda Ci sie na przyszłość, Ale tak naprawdę to w tym roku jest RYBNIK, a to to już zupełnie co innego.

Napisz z której strony przyjedziesz, to napewno znajdziemy takie miejsce spotkania ,że bez problemu trafisz. Pozdrawiam - AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...