Skocz do zawartości

50 nowych fotek mojego moto - Ogara : )


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec po dosc dlugim czasie za nim moj tatko pozyczyl cyfrowke, wreszcie sa zdjecia mojego ogara. Poniewaz aparat, ma bardzooo duza karte pamieci, zrobilem dosc duzo zdjec. Oto zdjecia mojego ogara, ktory dzielnie mi sluzyl przez wiele lat, teraz niestety go sprzedaje, ale to dlatego ze chce sobie k upic DT. Moze ktos z forum jest chetny ? Jak co to na gg, e-maila albo wiadomosc na privie zostawcie.

 

http://www.motorki.republika.pl/ogargal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie : ) . Prawda dbam o niego, zreszta jak mozna nie dbac o moto. Dymi tak bo na dotarciu, wymienialem wal i robilem szlif, jeszcze wtedy nie myslalem o DT, a teraz okazalo sie ze jak i tak idzie na sprzedaz starcilem troche kasy, ale to nic przynajmniej bede mial czyste sumienie ze nie sprzedam nikomu bubla. Troche przesadzilem z olejem, bo nie mialem za dobrej miarki, ale lepiej wiecej niz za malo.

Pozdrawiam

Narazie na gazie

Niech mixol bedzie z wami ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39.jpg

A cio to za sprzet w tle ? Tak wogle w twoim garazu jawa skuter stoi ? Czy to cus innego ? Garaze macie bardzo podobne jak te u mnie. Normalnie jak zobaczylem jedno zdjecie to sobie pomyslalem ze je robiles chyba u mnie na garazach :( Ladny ogarek ;) A za ile kcesz go sprzedac ? :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

A cio to za sprzet w tle ? Tak wogle w twoim garazu jawa skuter stoi ? Czy to cus innego ? Garaze macie bardzo podobne jak te u mnie. Normalnie jak zobaczylem jedno zdjecie to sobie pomyslalem ze je robiles chyba u mnie na garazach :( Ladny ogarek :) A za ile kcesz go sprzedac ? :(

Tam w tle stoi shl m11 wiem bo mam taką samą tylko czarną 8)

No ogarek całkiem spoko, za ile chcesz go sprzedać ???

na jednym zdjęciu (na tym z garażu) widać że masz jeszcze jawke tylko bez silnika czy dobrze widze ;) :?:

No i rosnie true dresss masz trzy paski :lol: :lol: :lol: (joke jak by ktoś nie wiedział prosze sie nie obrażać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam w tle stoi SHL m06, mojego tatka, tez narobilem pelno zdjec, ale narazie nie chce mi sie ich wsadzac do neta ;) . Ta jawka skuter co stoi w tle, dlatego nie ma silnika, bo ja remontuje. A w czasie gdy remontowalem oryginalny silnik od ogara, zeby pojezdzic wstawilem silnik od ogara z krzakow (kiedys o tym pisalem). A i SHL nie jezdzi tez w remoncie ale to juz mojego taty dzialka, ja mam swoje sprzety :). Za ogara chce 550 zyli do negocjacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie romety to wielkie g...

 

Wybacz ale nie kazdego stac na Suzuki RMX  :)  :(  :(  

 

Dokladnie!

Gdyby nie "te" romety oraz inne weterany nie mialbys teraz tej "swojej" RMX ... typowe podejscie *********** ktory dostal moto "z lekka" i mysli ze jest ql. :D :arrow: :D

 

;)

 

Motocykliste cechuje dusza ... nie sprzet --> dales wlasnie swiadectwo ze jestes jej pozbawiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie romety to wielkie g...(nie obrażając posiadaczy). Ten Ogar jak na rometa może być, widać że zadbany :roll:

 

Fakt nie jest to moze niezawodne cudo techniki, ale jesli ktos chce sie miec taniego sprzeta i nie ma za duzych wymagan. Powiem tak ogar by mi w zupelnosci wystarczyl, gdyby sie nigdy nie psul i troszeczke szybciej jezdzil. Ja tam wymagan co do sprzeta nie mam wygorowanych, nie jezdze po terenie, nie jezdze i nie mam zamiaru jezdzic na jednym kole wiec ogar moglby byc w sam raz. Poza tym przejezdzilem nim juz troche czasu i na dlasze trasy przyda sie nowy motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...