Skocz do zawartości

Jakie moto? 4 typy do wyboru


Rekomendowane odpowiedzi

1. honda vtr sp1

2. suzuki tl 1000r

3. zx 12 r

4. busa

 

Co do pozycji 1 i 2 to wybralbym Honde ( dla mnie nie wchoodzilaby w ogole w gre ze wzgledu na pozycje kolan na wysokosci uszu )

 

Co do 3 i 4 to kawa ma zupelnie inna ergonomie niz Busa, bardziej sie na niej lezy ( z wyciagnietymi rekami do przodu )

 

Osobiscie zastanowilbym sie nad Busa i CBR 1100 XX tendencyjnie do XX.

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jestem pewny, albo nie umiem jeździć, albo jestem upośledzony, albo to dział Humor.

Jak można napisać, że VFR ma za mało mocy? Kto jeździ z pasażerem i kuframi po Polskich drogach na pełnej pi*dzie? Jak można napisać, że się objechało VFR i z tego względu ma za mało mocy?

Poza tym, VFR zbiera się od samego dołu, a osoba, która mówi o turystyce z plecakiem, czy nawet normalnej jeździe VFR i "pałowaniu na obrotach" ma pojęcie o jeździe, na tyle rozwinięte, że na nic większego od GS500 nie powinna wsiadać.

Oto moje zdanie w tym temacie.

 

 

Czy ja gdzieś napisałem ze jeżdżę czy będę jeździł na pełnej piz........... ???????

Napisałem ze chce motor, który będzie od razu się zbierał do wyprzedzania nie musząc go kręcić pod czerwona kreskę CZYLI ELASTYCZNY I MOCNY !! A JAK BĘDĘ CHCIAŁ TO BĘDĘ LATAŁ NA PEŁNEJ P...... NIE MAM 15 LAT !!. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!!!

Napisałem ze VFR chodź piękna , to nudna i mulasta. Zero pazura, do tego 800 i 115 koni, czyli mniej niz miałem .

 

 

Mam wrażenie ze kolego ABG jesteś następnym urażonym hondziarzem, nauczycielem, mentorem jazdy do 90 na trasie i motonitą z największym możliwym doświadczeniem , który od razu wszystkich którzy chcą mocniejszy moto niz sam on ma posłać na gs-a , ZENUA

Poza tym nie życzę sobie offtopu w tym temacie, musisz popisac to pisz na temat , a nie zaśmiecaj temat bzdurami.

 

Podjałem decyzje. XX jest nudny i do tego honda, kupuje BUSE

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjałem decyzje. XX jest nudny i do tego honda, kupuje BUSE

Lubie takie argumentacje ;)

 

 

Chcialem jeszcze zaproponowac FJR-e ze wzgledu na kardana ale tez pewnie uznasz ją za nudną :evil:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem ze jeżdżę czy będę jeździł na pełnej piz........... ???????

 

Tylko jazda na pełnej pi*dzie pozwoliła Ci zauważyć objechanie VFRy Twoją YZFą. Innej opcji nie widzę. Skoro pytasz się o moto wygodne dla pasażera to fakt Twojego objeżdżania VFRy ma się jak pięść do ...dupy... Poza tym, gówno, nie objechałeś, bo gdybyś rzeczywiście się ścigał z innym motocyklem to w temacie takim jak ten byś nawet tego nie poruszył.

 

Napisałem ze chce motor, który będzie od razu się zbierał do wyprzedzania nie musząc go kręcić pod czerwona kreskę CZYLI ELASTYCZNY I MOCNY !!

 

Pod czerwoną kreskę to se możesz MZetę na drodze kręcić żeby była dynamiczna, a nie motocykle 600ccm wzwyż.

 

A JAK BĘDĘ CHCIAŁ TO BĘDĘ LATAŁ NA PEŁNEJ P...... NIE MAM 15 LAT !!. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!!!

 

To se lataj, a nie zakładasz temat na forum gdzie opisujesz jak to objechałeś jeden motocykl drugim i dlatego go nie chcesz, bo ma za mało mocy. Poziom 15latka, który co najwyzej swój skuter zaparkował kiedyś obok motocykla. Co to w ogóle znaczy "objechać"?

 

Mam wrażenie ze kolego ABG jesteś następnym urażonym hondziarzem, nauczycielem, mentorem jazdy do 90 na trasie i motonitą z największym możliwym doświadczeniem , który od razu wszystkich którzy chcą mocniejszy moto niz sam on ma posłać na gs-a , ZENUA

 

To masz złe wrażenie :icon_biggrin: . Każdy Twój zarzut w powyższym cytacie jest zupełnie nietrafiony....zupełnie :wink:

 

Poza tym nie życzę sobie offtopu w tym temacie, musisz popisac to pisz na temat , a nie zaśmiecaj temat bzdurami.

 

Nie uważam, że zweryfikowanie autora jako "pieprzącego dyrdymały" jest zaśmiecaniem tematu.

 

Podjałem decyzje. XX jest nudny i do tego honda, kupuje BUSE

 

No to fajnie, tylko nie objeżdżaj ZZR1400 bo w przyszłości nie będziesz miał na co zmienić tej BUSY.

 

Sumując:

 

Naprawdę kupuj sobie co tylko Ci się spodoba. Czy to Honda czy Kawasaki czy inna marka, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Model również. Ma natomiast znaczenie fakt, że piszesz głupoty takiego kalibru, że mi się rzygać chce i dlatego się ewidentnie przypieprzam i zawsze będę przypieprzał.

 

 

Poza tym, BUSA to wuj nie sport, więc żona szczęśliwa nie będzie.

 

Tak czy siak powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busa moze nie sport , ale przynajmniej nie peka w niej blok silnika jak w 929 :wink:

 

A tak poza tym , proszę moderatora o usuniecie zbędnego offtopa z tego tematu, popełnionego przez sfrustrowanego hondziarza ( nie uwlaszczajac NORMALNYM użytkownikom hond nie robiącym z siebie stretrajsera z przerośniętym ego. )

 

Biedna honda, no jak inne moto moze wyprzedzić honde hahahahaah

 

Skad tacy ludzie sie biorą , czy obraziłem kogoś w tym temacie?chyba ze wyprzedzenie vfrki to jakas obraza - nie sadze . ehhh :icon_biggrin:

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busa moze nie sport , ale przynajmniej nie peka w niej blok silnika jak w 929 ;)

 

A tak poza tym , proszę moderatora o usuniecie zbędnego offtopa z tego tematu, popełnionego przez sfrustrowanego hondziarza ( nie uwlaszczajac NORMALNYM użytkownikom hond nie robiącym z siebie stretrajsera z przerośniętym ego. )

 

Biedna honda, no jak inne moto moze wyprzedzić honde hahahahaah

 

Skad tacy ludzie sie biorą , czy obraziłem kogoś w tym temacie?chyba ze wyprzedzenie vfrki to jakas obraza - nie sadze . ehhh :)

Chlopie, Ty masz 9 czy 29 lat? Bo zachowujesz sie jak dziecko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, Ty masz 9 czy 29 lat? Bo zachowujesz sie jak dziecko....

dlaczego , mam sobie pozwolic zeby jechal po mnie ktos kto wogule mnie nie zna? Jakim prawem? Nie zycze sobie

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjałem decyzje. XX jest nudny i do tego honda, kupuje BUSE

 

No kolego w moich oczach to ty wyoowiedzia osmieszyles sie na calej lini, nie mam wiecej pytan, he, he

 

 

Busa moze nie sport , ale przynajmniej nie peka w niej blok silnika jak w 929 :biggrin:

 

Pewnie, ze nie tylko, ze na 3 znajomych uzytkownikow Busy w PL wszyscy trzej mieli dylematy czy to z modulami czy z wtryskiem.

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie do goscia dowaliliscie to pytan nie mam :icon_mrgreen:

 

ABG chłopie masz jakis kompleks i to konkretny-o co ci chosi w ogóle bo pojecia nie mam!

Gosc sprzedał YZF 750 i pisze ze VFR jest wolny a ty pieprzysz ze pojecia nie ma-stary VFR to pojazd dla dziadka przy nawet starym YZF! co ma sie po takim mocnym sprzecie przesiąsc na 600??? wez sie zastanów! lata ma swoje i pewnie doswiadczenie tez wiec odpusc sobie takie dyrdymały!

 

i wez tu pytanie zadaj na forum-coraz częsciej widze ze najbardziej popularne jest tutaj pojechanie po kims i to czasami kompletnie bez powodu!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie do goscia dowaliliscie to pytan nie mam ;)

 

ABG chłopie masz jakis kompleks i to konkretny-o co ci chosi w ogóle bo pojecia nie mam!

Gosc sprzedał YZF 750 i pisze ze VFR jest wolny a ty pieprzysz ze pojecia nie ma-stary VFR to pojazd dla dziadka przy nawet starym YZF! co ma sie po takim mocnym sprzecie przesiąsc na 600??? wez sie zastanów! lata ma swoje i pewnie doswiadczenie tez wiec odpusc sobie takie dyrdymały!

 

i wez tu pytanie zadaj na forum-coraz częsciej widze ze najbardziej popularne jest tutaj pojechanie po kims i to czasami kompletnie bez powodu!

Sam ostatnio pisales ,ze duze motocykle sa dla facetow z malymi siusiakami-wiec ja juz sam nie wiem o co chodzi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za odpowiedzi, czy pozytywne czy nie , dziękuję.

Co do moto, to podjąłem decyzje, kupuje buse.

 

Co od pana Abg , który mnie zrugał nie znając minie ani trochę, wykazał się wyjątkowo prostackim podejściem, może sie kiedyś spotkamy przy piwie i wyjaśni mi co ma do mojej osoby. :bigrazz:

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuszczam z tonu, bo jednak na FM nie ma większego sensu czegoś komuś tłumaczyć. Za chwilę trafia się drugi z jeszcze innej bajki, który również ma duży problem z rozumieniem tekstu czytanego.

 

Na koniec pozwolę sobie zacytować samego siebie:

 

 

Sumując:

 

Naprawdę kupuj sobie co tylko Ci się spodoba. Czy to Honda czy Kawasaki czy inna marka, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Model również. Ma natomiast znaczenie fakt, że piszesz głupoty takiego kalibru, że mi się rzygać chce i dlatego się ewidentnie przypieprzam i zawsze będę przypieprzał.

 

Tak czy siak powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...