Skocz do zawartości

ZDAAAŁAM !!!


Gineczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Ja się wcale nie chwalę ...- Ja po prostu mam talent!!!

 

A było tak...

Kiedy znaleźliśmy się w w sali wordu egzaminator zaznajomił wszystkich zdających na "b" z czynnościami na placu. Następnie pyta czy ktoś zdaje na " a " -zgłaszam się...

- tylko pani? -a który raz pani zdaje?

- po raz pierwszy

- no to muszę objaśnić jakie zadania należy wykonać oraz w jakich sytuacjach egzamin będzie przerwany.

no i opowiada.....

Wychodzimy do poczekalni i słucham lamentu ! :banghead:

- ja już 6 raz !

- a moje testy już niedługo stracą ważność ....itd....

Wychodzę więc na dwór aby nie słuchać biadolenia i nakręcania się wzajemnie....

Na dworze spotykam grupę kumpli do których podchodzi gość zdający na moto -oblał! :icon_eek:

Więc idę z powrotem , siadam i zatykam uszy :wink:

Wraca jakaś dziewczyna z placu ....oblała 8 RAZ :icon_exclaim:

Po godz. słyszę swoje nazwisko, wychodzę i ...o kuźwa :icon_eek: -czemu mi musiał się trafić taki egzemplarz ! nie dość ,że dzieliły nas "lata świetlne" to widziałam ,że o jakiejkolwiek rozmowie z tym Panem nie ma mowy !!!!

Prosi mnie do auta , myślę porąbało mu się ja przecież na "a". za chwilę sytuacja się wyjaśnia

-Pani Grażyna .... . i przedstawia się

następnie jedziemy pod budynek pod którym stoją motocykle

- proszę przygotować się do egzaminu

zakładam kask ,rękawice (ubrania celowo nie zabrałam ażeby nie "cwaniaczyć") a on taki tekst

-rękawice?? -przecież nie jest zimno! kurtkę też może pani tutaj pozostawić! :icon_eek:

myślę ...nienormalny!? czy bierze mnie pod włos? ale zakładam i nie dyskutuję

Biorę moto uruchamiam opowiadam.....

-teraz proszę wjechać na prawy podjazd wykonać zadanie ,potem ósemka -wykonać , potem hamowanie awaryjne ....i pokazuje mi ręką w przestworza gdzie ma to być . Proszę aby określił na jaki sygnał ruszam i gdzie się zatrzymuję , w odpowiedzi słyszę ,że są "tam" żółte linie....(nic z tego nie wiem )

Więc przeprowadzam moto 5 m. wsiadam ,lusterka i słyszę ...

-proszę wjechać na ten drugi podjazd

Jadę i myślę ON mnie uleje ! (coś kombinuje) :P Zjeżdżając z podjazdu musiałam skręcić w prawo (do ósemki) a pachołki były ustawione tuż przy pochylni nie było miejsca przed pierwszym pachołkiem , jechałam więc bez zatrzymywania się i kurde!!!! pierwszy pachołek mijałam z LEWEJ strony ,a zawsze ćwiczyłam od PRAWEJ (lepiej mi szła ósemka ) i zestresowałam się ! -na szczeście zrobiłam te 5 ósemek i wyjechałam slalomem. Teraz myślę jak z tym hamowaniem ? Stanęłam i czekam na sygnał a on machnął (tak bez sensu) Rozpędzam się i czekam na sygnał zatrzymania NIE DOSTAJĘ więc zatrzymuję się sama wg. Pana ŹLE !!!!

- pytam proszę mi wyjaśnić czy powinnam rozpocząć hamowanie w momencie gdy pierwsze koło przejedzie przez pierszą żółtą linię i muszę zakończyć przed drugą??? (są b. blisko) i słyszę

- co się pani czepia szczegółów czy ma dotknąć czy nie proszę WYKONAĆ HAMOWANIE AWARYJNE !!!

K...a !!! i co Ja z tego wiem ???? więcej już nie pytam -bo wiem ,że nie ma sensu , proszę tylko Anioła Stróża aby mnie oświecił

- wykonuję zadanie i słyszę -jedziemy do miasta

Jadę ... ktoś wlecze się 40km przed nami do najbliższej krzyżówki potem ok, Nagle jakiś osioł wchodzi na jezdnię zwalniam aby zdążył przejść ( nie chcę trąbić) jadę dalej o KURDE !!! światła wysiadły patrzę więc na znaki ,tramwaj i pieszych i znowu jakby mało ktoś cofa z parkingu i zauważa mnie w ostatnim momencie ...uf!

I NADCHODZI GWÓŹĆ PPOGRAMU !

Skrzyżowanie skręcam w prawo i czekam bo mam czerwone ...

- proszę jechać !!! słyszę w słuchawce

Myślę ...tak pewnie chcesz mnie ulać i robisz mnie w ciula! odwracam się i ręką pokazuję ,że mamy czerwone

-Proszę jechać !!!( podniesiony głos)

Więc ze strachem ruszam rozglądając się dookoła .Do końca jazdy zastanawiam się już tylko co to miał być za numer! Gość w ogóle wydawał za późno komunikaty o zmianie kierunku jazdy i ledwo przed ciągłą udawało mi się zmienić pas ( nie chciałam jechać sama -choć trasę znałam , bo przecież trzeba czekać na jego polecenia)

Jestem w wordzie ! zostawiam moto i pytam się czy zdałam

- proszę do środka (mówi takim tonem ,że nogi mi miękną) ...i zaczyna..

 

KAMERA ZAREJESTROWAŁA PANI PRZEJAZD NA CZERWONYM ŚWIETLE !!!!!

 

O ty skur.....!!!! jednak to był twój chwyt i patrzę na niego z nienawiścią...

 

-Ale po wczorajszej burzy światła nie działają prawidłowo i kazałem pani jechać , bo powinniśmy mieć zielone!

-UF , więc ponawiam pytanie bo nadal nic nie wiem - czy zdałam?

- a dlaczego miałaby pani nie zdać ? , przecież opanowała pani jazdę motocyklem !!!!

Uwierzcie, że w jego ustach "taki komplement " to niemalże jak owacje na stojąco :smile:

Więc dziękuję i odchodzę ...

- chwileczkę (myślę o coś mu jednak chodzi ) proszę ze mną do auta podwiozę panią i wypiszę dokumenty

Wsiadam b. grzecznie i ruszamy... ale auto ruszyć nie chce ani na 1 ani na wstecznym .

Kątem oka widzę CHŁOPIE MASZ RĘCZNY ZACIĄGNIĘTY ale nic nie mówię ażeby się nie obraził i nie odmyślił ( w końcu papier jeszcze nie wypisany) odwracam głowę do okna i PĘKAM ZE ŚMIECHU!!! :icon_mrgreen:

A potem wysiadam i nawet nie idę ...tylko płynę w powietrzu- ŻYCIE JEST PIĘKNE!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge zapytac kolezanke :banghead:

Czy osemke robilas z gazem czy bez gazu ?

bo mi instruktor mowi: rob bez gazu, ale z gazem mi jest latwiej, wiec moze ktos doradzic ? :P

pozdrawiam :icon_exclaim:

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :clap: teraz tylko odbior dokumentu i mozna smigac legalnie :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde, aż mnie ciarki przechodziły jak to czytałem, obym na tego cwaniaka nie trafił, bo ja generalnie spokojny jestem, ale różnie to bywa :smile: :smile: :wink:

 

Jeszcze raz Ci gratuluję :flesje:

 

ps.możesz konkretnie opisać kolesia? Ponoć w poznańskim WORDzie jest dwóch egzam na A- jeden starszy, drugi młodszy, Ty chyba miałaś tego tetryka- co? :clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...