Skocz do zawartości

Zlot w Ostrodzie 2008


lukaszcbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Zlot jest odwołany, gadałem z Papą i już nie będzie organizował więcej. A szkoda bo był Hardcore

No ostro było na tej imprezie - szkoda ale cóż. Dla mnie Ostróda z roku na rok przestawała być ważna - widać nie tylko dla mnie.Od roku 2001 było coraz gorzej aż w tym roku zdechło.

Obawiam się że imprezy z lat '90tych już nigdy nie wrócą na nasze ziemie....

Kasa jest najważniejsza dla organizatorów :)

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bardzo mi przykro że masz takie zdanie o zlotach w Ostródzie.Zapraszam na zlot w 29-31 08.2008 organizuję go nowi ludzie z nowymi pomysłami,obiecuje że ten zlot będzie inny niż poprzednie.Zlot jest organizowany na plaży miejskiej w Ostródzie w dniu 30 wspólnie z radiem Olsztyn.Będzie kupa atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bardzo mi przykro że masz takie zdanie o zlotach w Ostródzie.Zapraszam na zlot w 29-31 08.2008 organizuję go nowi ludzie z nowymi pomysłami,obiecuje że ten zlot będzie inny niż poprzednie.Zlot jest organizowany na plaży miejskiej w Ostródzie w dniu 30 wspólnie z radiem Olsztyn.Będzie kupa atrakcji.

 

 

Cos wiecej moze na temat tego " nowego " ostrodzkiego spotkania?? zebral bym paru chlopakow ale musimy wiedziec czy chociaz namiot bedzie gdzie postawic z piatku na sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest bogata od muzyki po pokazy jazdy na quadach możliwości strzelania z broni różnego typu parada ,festiwal ognia.Wiem że organizuje to nowa grupa ludzi którym zależy aby zloty odbywały się w Ostródzie i zlotowicze byli zadowoleni.Zysk nie jest najważniejszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...