Skocz do zawartości

Zlot w Ostrodzie 2008


lukaszcbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na ''plaży miejskiej" były kiedyś zloty - jest tam miejsce na wszystko. A do tego fajny pomost na którym "dawno temu" koleś wystrzelił japonią w jezioro :)

 

Kwidzyn pojedzie i sprawdzi Tych nowych organizatorów - jak Nas nie wyrzucą w sobotę to znaczy że git chłopaki zwieli się za robotę :crossy:

 

edit:

 

rozmawiałem wieczorkiem z Bashi'm (organizatorem) - wstęp 35zł w tym blacha, na miejscu będzie żarcie także luz. Zapakowałem do torby na zbiornik litr Rakiji - kto mnie znajdzie ten się najebie :lalag:

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem prawe lusterko i klamkę od hamulca przedniego - gnaty bolą dalej :notworthy:

 

Kto widział czerwoną dziewiątkę jadącą bez kierowcy ten wie co się działo hiehie

 

Gratuluję organizatorom udanej imprezy - warto było jechać, marznąć i niszczyć sprzęta :banghead:

 

A 1st miejsce w zawodach strzeleckich (kbks) sprawiły że jestem dumny z siebie :cool:

 

Aż się wierzyć nie chce że można za wpisowe 35zł dać w zamian:

- blachę zlotową

- koszulkę

- gorącą zupę 24h/dobę

- koncerty

- streptease z profesjonalną laseczką

- strzelnicę za darmo

- dziesiątki kilogramów cennych i fajnych prezentów

Gratuluję panowie!!!

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapek jak to jest z tym strzelaniem u ciebie bo mnie to nurtuje jak tam kosa mam nadzieje że ci służy .

Tak jak Ci wcześniej powiedziałem - strzelam tylko z wydechów :biggrin:

Nigdy nie strzelałem z broni palnej długiej - czasem "pluje" pneumatykiem ale bardzo rzadko.

Jak to powiedział kolega myśliwy: "nigdy nie strzelałeś to się nie spodziewasz ze jest dobrze i jesteś na luzie - szczęście początkującego" :biggrin:

 

Co do "kosy" to przyda się na ryby - dzięki :P

 

Pozdro all :icon_razz:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...