Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam o tej akcji serwisowej, i przypomina mi się jak pare miesięcy temu podjechałem do handlarza MS-a ogladac. Był niebieski i w licznikiem w milach więc od razu go skreśliłem, ale gadka szmatka i go odpalilismy. Niby długo stał nie ruszany itd, ale odpalił bez problemu. Po chwili jednak właśnie spod baku zaczęlo walić paliwem. Sprzedawca troche zdziwiony zaklinał sie że ze sprzetem wszystko ok i sam jest zaskoczony. Oczywiście wtedy poprostu stwierdziłem że pociska sprzeta z defektem, a teraz widze że to mogło byc właśnie to o czym piszecie. Jak maszynka troche pochodziła i się nagrzała wyciek ustał.

A ja biednego sprzedawce chciałem zjechac, że na mine klientów chce wsadzić hyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elemeledudek przecież z góry wiadomo że na MS-ach sami uczciwi ludzie jeżdżą :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elemeledudek przecież z góry wiadomo że na MS-ach sami uczciwi ludzie jeżdżą :D

łee haaa haaa, aleś dowalił... :lalag: poprawiłeś mi humor z rana.

A co do serwisów, to wiadomo że większość traktuje sprzęty z za oceanu jak by były od innego producenta. Za usunięcie tej usterki z paliwem chcą 600zł, chyba ich po*ebało....... :banghead: , jeżeli ne zrobią mi tego w ramach akcji, to sam sobie zrobie, jeżeli wystąpi ;)

Edytowane przez FRANKENSTEIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesz-z tego co sie dowiedziałem w serwisie to nie jest to problem wystepujacy w każdym motocyklu z 2007.W jednych jest,w innych nie,ale może wystąpić.U mnie w zasadzie tylko raz sie pojawiło paliwo w śladowej ilości,po dłuższym postoju.Następny wyjazd i juz tego nie było. Ale ja lubie miec pewność że wszystko jest sprawne.Więc skoro jest akcja serwisowa zwiazana z tym problemem i można wymienić na nowe niektóre części,w dodatku za darmo,to szkoda tego nie zrobić.Więc jeśli sie załapujesz-wymieniaj i sie nie zastanawiaj.... :)

 

A co do spotkania to fajnie nam sie rozrasta grupa,myślę że to jeszcze nie koniec... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ich powalilo z ta cena . U mnie wystarczyło wymienić obejme i problem już sie wiecej nie pojawił chociaż nie wiem czy to dokładnie o to chodziło bo niby po VINie sie nie łapie na ta akcje.

PS. Kto może i ma chęć niech kliknie na mojego potfura bo mnie dogonili na 2 pozycji :

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/157634-forumowy-motocykl-miesiaca-listopada-2012-glosowanie/page__pid__1994069__st__80#entry1994069

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dziwna sprawa - dzwoniłem dziś do serwisu w stolycy (na połczyńskiej) i miła pani poinformowała mnie że akcją serwisową dotyczącą wymiany przewodów paliwowych objęte są wyłącznie MS 950 i że jestem kolejną osobą dzwoniącą w sprawie 1300 która dowiedziała się o akcji z forum i że to nie jest prawda.. sam już nie wiem co o tym myśleć :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy :-) Dzisiaj do mnie dzwonili z Yamahy i mam przyznane przewody paliwowe także moto z USA jednak sie łapie :-) Za bardzo nie wdawalem sie w dyskusje bo byłem na spotkaniu z klientem i nie miałem jak pogadać ale jutro napisze Wam wiecej co i jak , jak do nich zadzwonie .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w Polsce jedna Yamaha Motor Polska a rozne informacje podaja, ciekawe skad oni biora swoje informacje? Tez z jakiegos forum, moze z www.jaknieudzielacrzetelnychinformacji.com =DDD Sam juz nie wiem. Ale wiem, ze moje moto jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polska to dziwny kraj jak to mówił Zulu-Gula :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest o tyle dziwne,że serwisy chyba na tym zarabiają.Takie akcje finansuje np.w naszym przypadku Yamaha Polska.Serwis jest wykonawcą danej usługi.W moim przypadku ,jak juz wyżej pisałem kontakt z serwisem to przyjemność.Po moim zgłoszeniu i podaniu VIN facet skontaktował się z Yamaha Polska,po czym oddzwonił do mnie z wiadomością że ściągają części i mogę przyjeżdzać.Resztę opisałem wyżej.Dlatego dziwi mnie podejście serwisów w innych miejscach.Ale jak chcą tracić klientów to ich problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...