Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po jakimś wstępnym rozeznaniu, może sie uda, więc aktualizuje listę

 

1.Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4-5. pyra + Beata - Wlkp

6.MarMar - Kołobrzeg

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław

11. erykma - Norwegia

12.-13. Karo +1 - Warszawa

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16. Frankenstein + żmija - frankensteinowo

17. jesz -Warszawa

18. cruiSeR - Płock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłem do serwisu w Płocku podałem vin i gość sprawdził że mój motocykl nie podlega akcji serwisowej i tu ciekawostka , nie przypomina sobie żeby była jakaś akcja serwisowa z xvs 1300 , ale za to wspomniał że była akcja z modelem 950 . i co z tym fantem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłem do serwisu w Płocku podałem vin i gość sprawdził że mój motocykl nie podlega akcji serwisowej i tu ciekawostka , nie przypomina sobie żeby była jakaś akcja serwisowa z xvs 1300 , ale za to wspomniał że była akcja z modelem 950 . i co z tym fantem ?

Moj XVS to brytyjczyk, recall byl przeprowadzany w UK, w linku ktory podalem, byly numery VIN, takze nie wiem, czy to tylko modele w UK czy szerszy zakres, Koledzy opisali problemy podobne do tych, ktore byly powodem wzywania do serwisu w UK, dlatego o tym wspomnialem.

Edytowane przez g.zielin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem juz podejscie Yamaha Motor Polska do importowanych motocylki -wszystko na nie, udało się wywalczyć instrukcje =120zł za ksero !!!!!

nie dziwi mnie że nie chcą objąć akcją amerykanów :mad: no chyba że VIN niejest na liście. Trzeba pdjechać za zachodnią granicę tam nie mają problemów, zresztą są ludzie w tym kraju co to samo zrobią zagrosze :biggrin:

 

a oto lista na spotkanie

 

1.Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4-5. pyra + Beata - Wlkp

6.MarMar - Kołobrzeg

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław

11. erykma - Norwegia

12.-13. Karo +1 - Warszawa

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16-17. Frankenstein + żmija - frankensteinowo

18. jesz -Warszawa

19. cruiSeR - Płock - bez noclegu

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra, mam wersje EU kupioną w kraju r 2008....... a w serwisie nigdy nie zostałem źle potraktowany , więc nie mam żadnych negatywnych odczuć.

zostawiłeś im kupę kasy i zostawiasz przy każdej wizycie :laugh: to Cię kochają

jako potencjalny klient też jestem miło obsłużony :cool: gdy interesuję się nowym motocyklem :biggrin:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zadzwoniłem do serwisu i otrzymałem info że amerykańce sie nie łapią, a takowy posiadam. Gośc z serwisu powiedział że ponegocjuje z Yamaha polska czy da sie to jakos załatwic w ramach tej akcji i da mi znac, zobaczymy. Generalnie usterki takiej nie miałem, ale jak by było za free.....to niech walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersję EU, przejechane 33kkm z czego osobiscie 28kkm (kupiłem od pierwszego właściciela w PL, jeszcze na gwarancji) i też nie miałem problemów z wyciekami benzyny - ale dla pewności zapytam w serwisie o co biega, może skoro jest histeria ogólnoświatowa to serwisy sobie chcą podreperować budżety naciągając centralę na wirtualne naprawy czegoś co działa?

 

ad1. nie wiem - trudno nazwać 160/h mocniejszym pałowaniem -podnieś sam przód okręć koło i podobnie z tyłem, moze coś się poluzowało lub skończyło

ad2. Ślesin k Konina -lokalizacja wstępna, a jako żeś chętny dopisuję

ad3. wszystkie MS z jednej fabryki, więc akcja dotyczy wszystkich (z przedziału VIN i rocznika )

 

lista na zlocik

 

1.Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4-5. pyra + Beata - Wlkp

6.MarMar - Kołobrzeg

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław

11. erykma - Norwegia

12.-13. Karo +1 - Warszawa

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16. Frankenstein - frankensteinowo

17. jesz -warszawa

ad.1 wiem, dla mnie to prędkość na krawędzi ekonomiczności, ale te stuki mnie niepokoją choć zrobiłem na nich od kiedy się zaczęły ponad 4kkm i żyję ale na pewno w serwisie wiosennym zrobię rozkrętkę i sprawdzenie :)

ad. 2 dzięki

ad. 3 dzięki!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Yamahy z USA się nie łapią to jakaś kpina jest . Wychodzi na to że wypuszczają coś co ewentualnie może się zapalić podczas jazdy ale jeśli nie kupiłeś moto w salonie to "giń siło nieczysta" :banghead: Ja dziś wysłałem ponowne zapytanie do serwisu , ponieważ ów serwis ( na razie nie będę robił kryptoreklamy ) nie traktuje chyba klienta poważnie bo czekam już 7 dni i zero informacji :-(

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...