Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

erykma dzięki ale u mnie krucho z angielskim. Znalazłem już na allegro. Ostatnio jak szukałem to nic nie było . Także kupię tam bo jak będziemy sobie wysyłać w tą i z powrotem + jakieś ksero to na to samo wyjdzie . Chyba żeby kostass miał to jeszcze by to miało sens.

Brodacz i pyra również dzięki za chęci

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakbys tylko chcial, to podaj e-maila na privat, to Ci przesle

 

1.Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4. brodacz - Wlkp

5-6. pyra + Beata - Wlkp

7.MarMar - Kołobrzeg

8-9 RENIA i LUCJAN -Tychy

10. Wiedźma - Puszcza.........

11. Wadera -Wrocław

12. erykma - Norwegia

 

tylko ze mna to na dwoje babka wrozyla, bo po pierwsze zona ma termin porodu na poczatek kwietnia, a po drugie pogoda moze byc jeszcza zimowa w moich rejonach, a nie mam opon na kolcach do motonga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo mam instrukcję i chyba serwisówke ale obie po angielsku . A przyjeżdzac nie trzeba mozna wysłac mailem .

Ale Pyrek wsadziłes kij w mrowisko , wyciszcie temat na YDS ja tego nie zrobię bo tam nie piszę.

Wadera jak jesteś Jankeska to daj cynk Zoltanowi , no chyba ze juz zdazyl zmienic maszynę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie zaaklimatyzujecie w Slesinie to moze moj synalek do Was podleci na moim sprzecie a moze zrobicie jakas przebiezke krajoznawcza?

 

Jeszua jesli czyta. Jakbys zerknal na IP to bys wiedzial skad post. Moj chief mechanik jezdzi WR 450F i mieszka w Durbanie. Zmienic go nie zmienie bo musi mi przygotowac statek na dry dok. A to juz w styczniu.

 

Jesli bym mogl napisac cos w przywitalni to bym sie przedstawil. Ale nie moge co zglaszalem.

Edytowane przez JSparrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujawiak , nie mieszaj ludziom w glowie tymi zmianami tożsamości :) , dobrze ze avatar zostawiłes chociaz inaczej nie byłoby wiadomo kto pisze .

Wisenna przebieżka na pewno gdzies i kiedys sie odbędzie , w tym roku juz marcu nakręciłem 2kkm , moze historia sie powtórzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista się zmieniła- proszę nie komentować

 

1.Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4-5. pyra + Beata - Wlkp

6.MarMar - Kołobrzeg

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław

11. erykma - Norwegia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba srubki czyści :D ja tam nawet żarówki nie miałem czasu wymienić :-( ale w przyszłym tygodniu obiecuje ze przetestuje i na żywo podczas kółka po lesie jak rownież w garażu

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba srubki czyści :D ja tam nawet żarówki nie miałem czasu wymienić :-( ale w przyszłym tygodniu obiecuje ze przetestuje i na żywo podczas kółka po lesie jak rownież w garażu

 

Ja również wczoraj zakończyłem sezon-moto umyte,teraz będę przez zimę "dopieszczał" w garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zakonczylem dosyc dawno temu, bo aura w moich rejonach nie jest laskawa dla motomaniakow

jesli ktos potrzebuje informacji co do cieknacego paliwa, to sluze pomoca, bo przerabialem ten temat dosyc dlugo i ostanio w koncu udalo mi sie zlokalizowac wyciek, a nie bylo to latwe, bo jak i inni mialem tak, ze tylko przez jakas chwile cieklo na zimnym silniku, u mnie to wystepowalo tylko jesli moto postalo co najmniej kilka a nawet kilkanascie dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posprawdzalem wszystkie wezyki wychodzace z baku, ale to nie bylo przyczna.

Podnioslem bak i odpalilem na zimnym silniku, w miejscu gdzie wtryskiwacze wchodza w cylindry (miejsce pod rama mala dostepne) zobaczylem paliwo, czyli juz bylo wiadomo ze bedzie to grubsza sprawa i przyznam szczerze, ze troche mnie to zezloscilo. Zaczalem dokladniej sie przygladac i analizowac cala sytuacje i sprawa sie wyjasnila. Wtryski polaczone sa ze soba krotkim wezykiem, ktory wg mnie jest odprowadzeniem nadmiaru paliwa podanego przez pompe. Na tym przewodzie sa oslonki, cos w rodzaju i o wygladzie tasmy izolacyjnej, a pod ta otulina znajduja sie opaski zaciskowe, ktore utrzymuja wezyk na wtryskach. Obejmy te sa zascisakne a nie skrecane i dlatego moga popuscic i wtedy pojawiaja sie wlasnie takie wycieki. U mnie jedna z opasek byla luzna i przewod paliwowy swobodnie zsuwal sie z wtryskiwacza, a to powodowalo pojawianie sie paliwa na zeberkach cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...