Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo , wracając do demontazu lampy . Do wykręcenia masz 6 śrubek . Najpierw dwie mocujace maskownice stezaża migaczy , jak odkrecisz śrubki to musisz delikatnie szarpnąć , żeby gumy mocujące wyszły z otworów . Przed montażu , posmaruj gumy wazeliną albo psiknij jakims smarem , nastepnym razem latwiej sie wysuną . Później odkręcasz 4 śruby mocujace klosz reflektora . 2 są od spodu i dwie na górze , następnie wysuń górną chromowana część klosza , sa tam takie metalowe spinki uważaj zebyś ich nie zgubił . Jak wysuniesz górę to dól sam uwolni sie z zaczepu . Przy montazu uwazaj zeby dobrze poupychąc w środku kable i żeby nigdzie nie podchodziły bo trudno będzie wcisnac klosz .

Co do Slesina to nie ma sprawy , jest ok . W kwietniu nie będzie jeszcze tłumów . Będe miał chwile to podjade oblukam ośrodek i jak sie da to pogadam z właścicielem albo rozejze sie za innym .

Co do ilosciu osób to ile sie zapisze to będzie . Zwykle zloty robi sie tak ze analizuje sie wstepne zainteresowanie , pozniej znajduje osrodek i negocjuje cene , podaje warunki na forum i reszta zaintereswowanych sie wpisuje

Wiec wstepna listę mamy , miejsce mamy , teraz ceny i plan imprezy . Szybko idzie :-)))) oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kostass za dokładną instrukcje :notworthy:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha , ha a ja juz tam byłem.

Umawiałem się z brodaczem i myślałem że do wyjazdu nie dojdzie, a tu okazało się że żona ma dzisiaj wolne i jedziemy w tamtym kierunku, tak więc tam wstąpiłem.

Zrobiłem parę zdjęć może jutro lub w niedzielę wrzucę.

ośrodek na ca 40-50 osób , ponoć wejdzie więcej , dostawki namioty podłoga. Wiekszość domków ogrzewana, pokoje 2-5 osobowe przyzwoity komfort łazienki b.dobre., miejsce na ognisko, w przypadku deszczu duży namiot,można zamknąć ośrodek,właściciel może zorganizować posiłki, jest tez kknajpa co dowiezie nam obiad na miejsce (25 zł z napojem)-wrzucę link, cena za nocleg 35 do negocjacji jezioro daleko - 800m Tyle po wywiadzie z pracownikem. Właścicielka dzwoniła do mnie później powiedziałem że w tygodniu oddzwonię, tam ciągle mieszkaja ludzie - tak więc może się okazać że ilość uczestników trzeba bedzie podać dużo wcześniej. oto link http://www.domkiuanny.com.pl/

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Dzisiaj przejechałem się na myjkę ,przemyć moto przed zimą .Niedaleko ,ok.200m.od garażu .Na miejscu poczułem zapach paliwa a na tylnym cylindrze z lewej strony ,zobaczyłem mokry ślad .Po powrocie do garażu już tego nie stwierdziłem .Kranik pod zbiornikiem wyglądał na suchy ,po odpaleniu silnika też nie dostrzegłem żadnego wycieku .Ktoś wie co może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarMar miałem podobną sytuacje do Twojej . Spróbuj teraz odpalić mato ponownie i zobacz czy wyciek się nie powtórzy . U mnie wyciek paliwa występował tylko przy zimnym silniku i co dojechałem na warsztat to znikał :D Aż w końcu sam się wziąłem za obserwacje i wyszło szydło z worka . Pod bakiem wychodzi o ile pamięta czarny przewód o sr ok 1cm . Jest on nałożony na taką plastikową rurkę i zabezpieczony taką obejmą z drutu ( nie wiem jak ona się nazywa ) i tam mi leciało paliwo . Wystarczyło wymienić na zwykłą obejmę i problem minął . U mnie kapało dosyć mocno bo całe żeberka miałem mokre a i na ziemi ślady pozostawały . Poobserwuj dobrze pod zbiornikiem może masz ten sam problem

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kranik pod zbiornikiem wyglądał na suchy ,po odpaleniu silnika też nie dostrzegłem żadnego wycieku .Ktoś wie co może być przyczyną ?

to u nas jest kranik ? :ohmy: lecę do garażu !

 

dajcie foty ba ja tam nic nie widzę :sad:

 

a poza tym 100 mil nawinięte w miłym towarzystwie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie przywitac ale nie moglem. Problemy techniczne. Obserwuje tu Was od bodaj tygodnia. Slesin to moje strony, ale niestety nie w kwietniu beczy.gif

 

Czesc Marmar, mozesz wrzucic jakies foto? Dla mnie tez szok nie wiedzialem, ze mamy kranik! haha.gif

Nie mniej smrod paliwa czasami czulem ale raczej na zimnym silniku. Napisze do brata aby tak czy siak zwalil na zime lub wypalil paliwo.

Ponoc nie ma nic gorszego dla silnika jak startowac po sezonie na starym zwietrzalym paliwie.

Tak jak pisalem na YDS moj chief mechanik jezdzil WR450. Jak jest w morzu moto stoi o suchym baku.

Pozdrowionka - Kujawiak

Edytowane przez JSparrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ Kujawiak , jest opoinia że należy zalać bak pod sam korek - korozja (zawsze można zlać na wiosnę -bez kranika może być kłopot), ostatnio TW 125 paliłem na przeszło rocznym paliwie i szła. A jako nawigator tak skróć kurs co byś zdążył -może się nie zorientują ;)

 

PS

Kujawiak, MarMar ruczcie coś w odmieńcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wypalanie paliwa w naszym przypadku nie ma sensu . MS są na wtrysku !!!!!!!!!!. Ma to znaczenie w przypadku gaźników i miejsca gdzie trzyma sie maszyne , jak w ciepłym ogrzewanym suchym garażu to nie ma problemu . JA nie leje pod korek ani nie wypalam paliwa . Od czasu do czasu odpalam silnik doprowadzam go do temperatury i wyłaczam .

Co do kranika to faktycznie jest , z lewej strony ale jest dość trudno dostepny ja zeby sie do niego dostac musiałem odkręcić zbiornik i lekko go unieść .

Dajcie mi jeszcze raz namiar na ten ośrodek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...