Skocz do zawartości

brak mocy


GRAND
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda jak by pierścionek pękł skoro nie ma w ogóle mocy i chodzi głośniej nie ma bolca musisz ściągnąć ten cały majdan z motoru który umozliwy ci dostanie się do silnika (przesrane to jest w skuterach ze zeby do silnika sie dostać trzeba pol motoru rozbierać) ściągnij cylinder i zaglądnij będzie najszybciej zdiagnozować problem, gaxnik bym wykluczył, z tego względu ze by strasznie nie równo pracował i by przygasał w sęsie że zamuły chwilowe by łapał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to wata czy tam coś się przepaliła przez to jest głośniejszy i go przez to zmuliło.

U kolegi jak kupował to poprzedni właściel wybebeszył wydech i jechał ok 40 max po załóżeniu tuningowej hebo leci 100.

Ja bym stawiał na wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a więc tak.....nie wiem co on zrobił z tym skuterkiem...tragedia,ostatnio wyczyszczony filtr ale i tak lipa...to jest 2T a sie zbiera gorzej niż 4 T...temat do zamknięcia

brak kompresji jak nic... patrzyles w jakim stanie sa te pierscionki i reszta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się źle zabierasz, 3 śruby i silnik wyjęty w całości

Dokładnie tak samo robiłem (od amora i ramy odkręcałem, wiązkę z kostki odczepiałem no i wężyk od oleju i paliwa), całość max 30min.

 

ta...tam pierscienie,tłumik itd to są do wymiany...no ale cóż on to ma gdzieś jak to on mów oby jeździło;/normalnie żal...ciekawe kiedy mu stanie w miejscu i juz nie ruszy;p

Weź mi już kur... kup te pierścienie a nie naśmiewaj się z brata, nie po to twój tata zapierda.. w robocie żebyś ty miał radochę że brachola skuter z ojca pieniędzy stanął. Zero poszanowania dla pieniędzy.

Jak to mnie wkur...

 

 

Tłumik: Zobacz oznaczenia tłoka (numery), ale wpierw musisz wyczyścić z nagaru. I poszukaj pierścieni.

Komplet pierścieni (strzelam na oko ok. 20zł [polskie odpowiedniki]).

 

Tłumik: Weź wyciągnij końcówkę, "delikatnie" nagar wypalaj, załóż nową watę i heja!

Wata tłumika 600x300mm firmy RMS - ok. 25zł

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Ja mam taki problem że skuter przy regulowaniu gaźnika dławi się powietrzem i w ogóle nie ma mocy aby nim ruszyć to trzeba popchnąć bo sam nie da rady ruszyć a później jedzie bardzo powoli czy to jest coś z przetwornicą prąduu że daje nie równomiernie iskre I jest nie równe spalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...