Skocz do zawartości

Handbary do crossa, opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mojej brawurowej jeździe łamie 1-2 klamki tygodniowo :biggrin: , zastanawiam się nad kupnem niełamiących się klamek (koszt ok. 600zł) lub porządnych handbarów takich jak TE . Nigdy nie miałem handbarów w crossie i nie wiem jak się w tym jeździ na torze. Jakie macie na temat tego opinie (proszę o podawanie odpowiedzi przez osoby uprawiające motocross)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mojej brawurowej jeździe łamie 1-2 klamki tygodniowo :notworthy: , zastanawiam się nad kupnem niełamiących się klamek (koszt ok. 600zł) lub porządnych handbarów takich jak TE . Nigdy nie miałem handbarów w crossie i nie wiem jak się w tym jeździ na torze. Jakie macie na temat tego opinie (proszę o podawanie odpowiedzi przez osoby uprawiające motocross)

 

 

Jeśli jeździsz w większości na torze to kup sobie tylko i wyłącznie listki

np. te : http://moto.allegro.pl/item383955024_handb...fmx_mx_ktm.html

 

Przy pełnych handbarach jest niebezpieczeństwo połamania nadgarstków gdy utknie Ci tam ręka np. po skoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ma rację, można sobie krzywdę zrobić

 

lepiej przesuń klamki do środka kierownicy aby na 2 palce były i lekko dokręć aby przy upadku się obracały

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem zwolennikiem handbarów ;) Klamek nie połamiesz ... jak jedziesz to ci kamienie po rękach i gałezie nie uderzają, fakt jeżeli skoczy się felernie to możesz sobie palce połamać , nadgarstki itp ale to ... nieważne xD Trzeba uważać jak się jeździ i tyle :clap:

 

Każdy ma swoje zdanie ;p

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeździsz w większości na torze to kup sobie tylko i wyłącznie listki

np. te : http://moto.allegro.pl/item383955024_handb...fmx_mx_ktm.html

 

Przy pełnych handbarach jest niebezpieczeństwo połamania nadgarstków gdy utknie Ci tam ręka np. po skoku

 

Ale czy listki ochronią klamki ?

 

racja,nie kupuj handbarów bo tylko sobie połamiesz ręce;/

Gałęzi się nie boję bo jezdze po torze :crossy: :(

 

Z handbarami równie nie ciekawie jest w enduro bo czasami chce się człowiek spróbować utrzymać.

http://pl.youtube.com/watch?v=CJEbhpzPtRc

Ja wolałbym zmieniać klamki i śmigać jak mieć połamane palce czy nadgarstek.

o jaaaaa po tym filmie już wiem że na tor handbary są złe, brzydkie, niedobre :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież złamaną klamkę mozna naprawić :wink:

 

klamka

 

klamka2

 

Teraz to jest naprawde nie łamiąca się klamka, co najwyżej może się wygiąć :bigrazz:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież złamaną klamkę mozna naprawić :wink:

 

klamka

 

klamka2

 

Teraz to jest naprawde nie łamiąca się klamka, co najwyżej może się wygiąć :bigrazz:

 

na zawody z taką by nie dopuścili :)

 

Od 3 lat żadnej klamki nie złamałem. Zrób tak: pod jarzmo od klamek, owiń kierwonice taśma teflonową, a jarzma dokreć tak żebyś mógł je ręką obrucić i przesuń ja w kierunku środka żeby nie wystawały tak bardzo po za obręb motocykla.

spróbuję, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież złamaną klamkę mozna naprawić :wink:

 

klamka

 

klamka2

 

Teraz to jest naprawde nie łamiąca się klamka, co najwyżej może się wygiąć :bigrazz:

Tylko nie mów że to twoje dzieło! :) Kurcze, klamka (zwykła) kosztuje ok 20zł.

Jakiś czas temu widziałem klamki nie łamiące się za 199sztuka i były całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów że to twoje dzieło! :wink: Kurcze, klamka (zwykła) kosztuje ok 20zł.

Jakiś czas temu widziałem klamki nie łamiące się za 199sztuka i były całkiem fajne.

Jak na necie widziałeś te klamki to podaj link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...