Skocz do zawartości

Chłopaki ale mam dylemata!


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A olej te krówska zobacz sobie takie cudo np:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M551000

Frędzle do eksterminacji utylizacji spopielenia.

Sylwetka silniczek intruder 1400 rules!!

Trochę za bardzo chopperowaty, ale to tylko kwestia gustu. Warrior jest OK, tylko jaka jest jego cena minimalna?

Ja wybrał bym ciężkiego cruisera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrał bym ciężkiego cruisera :icon_eek:

 

VL 1500? ;) ;)

 

Zanim kupiłem Electrę to gruby Intruz był moim faworytem, pierwszy na liście wyboru. Dlatego że wygląda mega-dużo i mega-ciężko. :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za wojownikiem.Funfel takowy posiada od trzech lat i chwali.Jak gdzieś razem jeżdzimy to widać że można na tym sprzęcie nieżle porajcować.No i ten odgłos silnika,dla mnie mistrzostwo świata.Jak go sobie kupisz wjedż do garażu podziemnego w centrum handlowym i odkręć na maxa zobaczysz jaka fajna zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy opowiadają sie za warriorem. Też jestem bardziej do niego przekonany. Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, jak to jest z pasem napędowym? Podobno podczas jazdy wbijają sie w niego kamienie z drogi, które ciężko jest usunąc co doprowadza do szybkiego zuzcia sie napędu, po prostu pas pęka. Jak to jest?

 

Ps. Gnida, intruzy 1,4 całkiem niezle śmigają, tylko, że cholernie mi sie nie podobaja wizualnie (te wystawione na aukcjach) No dobrze, jeden mi sie podaba i jest to intruz mojego kuzyna. Nie samowicie i gustownie został przerobiony na draga, po prostu miodzio! Jak dlamnie idealny :icon_razz:

Edytowane przez Miłek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy opowiadają sie za warriorem. Też jestem bardziej do niego przekonany. Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, jak to jest z pasem napędowym? Podobno podczas jazdy wbijają sie w niego kamienie z drogi, które ciężko jest usunąc co doprowadza do szybkiego zuzcia sie napędu, po prostu pas pęka. Jak to jest?

 

Ps. Gnida, intruzy 1,4 całkiem niezle śmigają, tylko, że cholernie mi sie nie podobaja wizualnie (te wystawione na aukcjach) No dobrze, jeden mi sie podaba i jest to intruz mojego kuzyna. Nie samowicie i gustownie został przerobiony na draga, po prostu miodzio! Jak dlamnie idealny :buttrock:

Kurczę...jak ja bym chciał miec takiego dylemata... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że cholernie mi sie nie podobaja wizualnie

Co zrobisz gusty i gusta a z dwojga złego warrior pomyśłnych łowów

Pozdrawiam

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z pasem napędowym? Podobno podczas jazdy wbijają sie w niego kamienie z drogi, które ciężko jest usunąc co doprowadza do szybkiego zuzcia sie napędu, po prostu pas pęka. Jak to jest?

 

 

:notworthy: jak wbije się kamień to pas się wymienia i to czesto razem z kołami pasowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: jak wbije się kamień to pas się wymienia i to czesto razem z kołami pasowymi.

Skąd wam takie rzeczy przychodzą do głowy ? Pas ma osłonę. Owszem, jak się jeździ po piachu i kurzu, to z czasem brud tam się dostaje i zaczyna skrzypieć. Wystarczy wymyć i po bólu.

Ale wbijanie się kamieni ?, pękanie pasa ?, kto wam takich bajek naopowiadał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy opowiadają sie za warriorem. Też jestem bardziej do niego przekonany. Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, jak to jest z pasem napędowym? Podobno podczas jazdy wbijają sie w niego kamienie z drogi, które ciężko jest usunąc co doprowadza do szybkiego zuzcia sie napędu, po prostu pas pęka. Jak to jest?

 

Ps. Gnida, intruzy 1,4 całkiem niezle śmigają, tylko, że cholernie mi sie nie podobaja wizualnie (te wystawione na aukcjach) No dobrze, jeden mi sie podaba i jest to intruz mojego kuzyna. Nie samowicie i gustownie został przerobiony na draga, po prostu miodzio! Jak dlamnie idealny :(

 

Jakie kamienie .... jakie usuwanie...??? Bzdura totalna żadne kamienie sie nie wbijają , nie wiem kto opowiada takie bajki . Bierz Warriota nie bedziesz żałował - odpał ze świateł jest taki ze zapomnisz ze w ogóle pytałeś o inne moto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, Pompka, nie wiem czy przejechane 4 tys. km od kwietnia to dla Was dużo czy mało. Jeżdżę głównie po asfalcie, bo to jest moto na asfalt a nie szutry. Raz w tygodniu porządnie go pucuję, sprawdzam i myję też pas, i żadnych wbitych kamyków jeszcze jakoś nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pas to pas - jest o niebo lepszy od łańcucha - ale wymaga obsługi. A pękniętych pasów lub z wydartymi zębami to na fotkach można pooglądać. To nie jest kardan - pancernik.

Więc TATA-KISS lepiej uwierz w bajki - żebyś nie był zaskoczony c.d. żywotności swojego napędu (oczywiście odpukać w niemalowane)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...