Skocz do zawartości

Gogle


Rekomendowane odpowiedzi

moze pytanie dosc dziwne ale :

Czym roznia sie takie gogle do endura a tymi co sie uzywa na nartach? czy takie co do enduro moge uzywac na nartach, czy da sie tak ta gube wyregulowac zeby byla o tyle mniejsza zeby zalozyc je na glowe czy nie da sie zrobic tak malej. Bo przeciez kask jest znacznie wikszy? prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie pary gogli na narty i zadne (jedne jakies lipne nieznane a drugie Blizzarda z podwojna szybka i Antifogiem) nie pasuja mi do kasku na moto :/ Nie chodzi tutaj o dlugosci gumek itp ale o sam ksztaft gogli. Nie dopasowuja sie do kasku i odstaja powodujac dyskomfort.

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyzej, jak chcesz zaoszczedzic, to kup dobre gogle na moto i uzywaj je na nartach.

 

ja mam zamiar tak wlasnie zrobic.

i kupie raczej gogle rozjasniajace (z jakas zolta szybka), lepiej sie w takich jezdzi

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jeszcze przed nowym kaskiem narciarskie i teraz kiedy sobie kupilem kask to narazie smigam w tych narciarskich bo nie stac mnie chwilowo na google do moto. Rozciagnalem sobie jak na maxa na reculacji i nwet pasuja chociaz pewnie te na moto bylyby o wiele lepsze.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śmigałem w narciarskich i rozwaliłem(gogle), poza tym są-były z żółtym szkłem co w lesie mocno utrudniało jazde gdy zapadał zmierzch.Teraz zakupiłem Scotta 89x i zastanawiam sie czy w nich aby nie spróbować pośmigać na snowboardzie.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nartach lepiej jeździ sie w goglach z kolorowymi szybkami.Ale w terenie (przynajmniej mi) jeździ sie do niczego ! Jakoś nie widze dokładnie co jest przede mną :P

Edytowane przez miclaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek: mowisz, ze w kolorowych sie trudniej po lesie gania... to jest sens brac jakiekolwiek barwione czy najlepiej bezbarwne?

TRAGEDIA! z zolta szybka wszystko sie zlewa - nie widac tak dobrze przeszkod na drodze. ogolnie jest nie ciekawie wg mnie na moto tylko przezroczysta szybka. a gogle na moto sa po prostu sporo wieksze- wiekszy kat widzenia, zaslaniaja wieksza czesc twarzy i dopasowuja sie do kasku. takze wg mnie bardziej uniwersalne beda te na moto, a jezeli ktos chce w nich latac na nartach czy desce to szybka np do progripow chyba troche ponad 20zl kosztuje :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez smigam w narciarskich ale troche glupio to wyglada i jak moge to gogle mam w kieszeniach dopiero jak do lasu wjezczam to wole je zalozyc, jak tylko uzbieram to kupie gogle na moto,

Mowicie ze bezbarwne są lepsze od rozjasniajacych itp gogli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...