Skocz do zawartości

gdzie kupic ciuszki dla kobietki?


natii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak narazie zaopatruje sie na ciuchach :>

 

kupilam sobie pare lat temu czadowa nieuzywana skore motocyklowa (idealnie moj rozmiar) .. za 27 zl. :D

do tej pory mi sluzy :D

 

i spodnie skorzane czest da sie znalezc...

 

ogolnie oplecam

 

i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modekę próbowałaś? Ja i mój plecak mamy tekstylne ciuchy od nich i są ok. W rozmiarówce mają różne długości ciuchów np. spodnie długa S (szerokość S a trochę dłuższe niż normalne S). Czasem trzeba 2-3 dni zaczekać (tak było w moim przypadku).

Sprawdź u nich na stronie modeka, kto najbliżej ciebie jest ich dilerem.

powodzenia i pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :icon_mrgreen: W zasadzie to NIGDY nie miałam ze znalezieniem ciuchów na moto NAJMNIEJSZEGO problemu!Tym batrdziej uważam,że na taczkę łatwiej znalezc szmatki dla kobiety niż na plastika! Jest w czym wybierac:MODEKA,LOUIS ...bla bla bla :)

Edytowane przez twiggy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde...na bazarze w chorzowie widzialem wlasnie firme ktora miala w ofercie ciuszki damskie.. w sumie na kilku stoiskach... szkoda ze teraz topic zauwazylem bo nie zwrocilem uwafi kto to sie wystawial.. mysle ze na bazarach warto poszukac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem na bazarku w chorzowie, moj ojciec sprzedaje ciuchy motocyklowe i mamy najwiecej rozmiarow takich jak na kobietki :) stałem w hali obok stoiska byla moja shadowka. Na najblizszych bazarkach szukajcie ciemno niebieskiego mondeo kombi lub mojego shadow, tam my bedziemy, na haslo ze jestescie z forum beda specjalne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Orientuje się ktoś może które kombinezony damskie mają w stosunku do rozmiaru długie nogawki itp. Mam niesamowity problem: 179cm wzrostu i rozmiar 36, a kombi w tym rozmiarze są szyte w większości na dziewczyny ok. 163cm. Do tej pory najlepiej pasował mi Dainese, ale może ktoś wie o czymś jeszcze trochę dłuższym. Szycie na miarę ze względu na koszty raczej odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam troche taki problem, rozwiazaniem bylo po prostu kupienie kurtki w jednym rozmiarze i spodni w rozmiarze wiekszym. Drugie rozwiazanie no to doszycie samych spodni :)

MotoDig.pl :: największa baza filmików i linków motocyklowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...