Skocz do zawartości

Lifan 200cc enduro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem mniej wiecej co spowoduje tym tematem, poniewaz juz o atv sie naczytalem tyle "opini" że zabladłem i sam nie wiem co o tym sadzic. Problem standardowy kasy nie ma a jezdzic sie chce, bez ekscesow pierwszy motor narazie do jazdy na wiosce i okolicach, taka szkolka niedzielna - mam nadzieje troche schudnachc i zakochac sie w enduro i blocie :biggrin:

 

powiedzcie tak uczciwie czy to taka straszna kapa ten lifan jak na moje wymagania

 

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...984_1900_545555

 

tak jest :D czy tak :) :)

 

pozdrawiam,

 

Osin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Namoje lepiej sie nie pakować w takie "niepewne" marki i lepiej zainwestować w inne marki np.

- Yamaha DT 125 okolo 24 KM

- Suzuki DR 125 okolo 14 KM

 

A tu z mocniejszych 125'iatek:

Aprilla RX 125

Kawasaki KDX 125

Husqvarna WRE 125

^^^^^^ te motorki maja okolo 30 KM

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście moim skromnym zdaniem :) nie polecał bym tego wynalazku.Wygląd może i on ma fakt że nowy jest a co za tym idzie to i cena tez jest nie mała pewnie mimo tego że to chińszczyzna, mysle ze z 4-5 koła trzeba wylozyc na ten wynalazek.a za ta kase to lepiej kupic cos uzywanego ale firmowego i sprawdzonego.nie wiadomo jak to "cos" sie zachowuje w terenie skoro mówisz ze chcesz sie zakochac w błocie :) .osobiscie odradzam bo szkoda kasy...dobrze sie zastanów pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre, że za niedużą kase kupujesz nowy i NA GWARANCJI, ale tu sie kończą zalety :) Z tego co słyszałem to są nietrwałe silniki a jak widziałem pzrednie teleskopy to one naprawde nieciekawie wygladaja, a z częsciami też jest źle, no ale jest ta gwarancja, a później też raczej byś tego dobrze nie sprzedał :) Naprawde weź sobie Suzuki DR albo Honde XLR bo to nie kosztuje więcej a bedziesz miał więcej przyjemności niż problemów :D

No crossowiec nie zgodzę się z tobą bo z bliska wygląda tragicznie. W teren się nie nadaje.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre, że za niedużą kase kupujesz nowy i NA GWARANCJI, ale tu sie kończą zalety :) Z tego co słyszałem to są nietrwałe silniki a jak widziałem pzrednie teleskopy to one naprawde nieciekawie wygladaja, a z częsciami też jest źle, no ale jest ta gwarancja, a później też raczej byś tego dobrze nie sprzedał :) Naprawde weź sobie Suzuki DR albo Honde XLR bo to nie kosztuje więcej a bedziesz miał więcej przyjemności niż problemów :D

No crossowiec nie zgodzę się z tobą bo z bliska wygląda tragicznie. W teren się nie nadaje.

 

A gwarancje przyjmują pewnie w Chinach i musisz wysłac na własny koszt :biggrin:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie zawieszenie wyglada jak w rowerze

Heh a tylnie jak w KTM :) Serio! Też jest tak nachylone jakoś, ale nie chce mi się wierzyć, że działa tak samo :)

Kup japonskie 4t 125 bo ma pewnie taka sama jak to cos, wyglada lepiej, lesze zawieszenie, niższa cena eksploatacji jak i zakupu, dostepniejsze czesci i ogolnie same zalety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kup KMX'a :) gwarantuje ci ze bedzie pasował , w koncu japonia to japonia :D

 

 

Jak kupisz chińczyka mozesz trafic ze bedziesz jezdzil bezawaryjnie a mozesz zle trafic i nie wyjedziesz nim wogule z serwisu dopuki sie gwarancja nie skonczy......A puzniej tez nie wyjedziesz :)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią chłopaki wyzej, też tego bym ci nie polecał, z przodu ten amor rzeczywiście jak od roweru, na początek zabawy moze i dobry ale podejrzewam że szybko te moto poprostu przestanie ci wystarczac ;] polecam aprilie rx 125 albo dt ;];];] Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No crossowiec nie zgodzę się z tobą bo z bliska wygląda tragicznie. W teren się nie nadaje.

opisu dokonuje patrząc na obrazek w rzeczywistosci go nie widzialem wiec nie wiem czy wyglada tragicznie.ale skoro tak mowisz to pewnie tak musi byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam mi sie podoba.dosyc dobrze wyposarzony.z tylu tarcza.Nie iwem jak ten silnik pracuje.moj koles mial jenchenga czy jak to sie tam pisze 50cmm w 4t i natrzaskal nim tyle km ze glowa mala.lal za 3 zl i robil 100km i nic mu sie nie stalo :) Jak trafi to bedzie jezdzil nie to nie no i co wybor jego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się wypowiem...

 

Na koniec zeszłorocznych wakacji mój dziadek kupił mi prawie identyczny( tyle, że 125 4T ). Prawda jest taka, że chińczyki to jeden wielki badziew!!! Raz, gdy motor przewrócił mi się stojąc w miejscu dosyć mocno wygiął się drążek skrzyni biegów oraz wygieła się kierownica.

No ale to już mam za sobą, bo w zeszłym tygodniu opchnąłem "to coś" za ok. 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...