Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jako potencjalny organizator :icon_twisted: .......

 

Zapraszamy!!!

 

5-6.09

12-13.09

19-20.09

 

Później to już nie, bo zimno i mokro....Chociaż na te terminy tez paktu jeszcze żadnego z nikim kto rządzi na górze nie podpisaliśmy. Staramy się ale nie chcą z nami gadać :wink:

 

My zaczynamy myśleć nad trasą :wink: . Jak widzicie zmieniliśmy nazwę spotkania ( co prawda nie na Klub Zbieraczy Chrustu ale zawsze). I żeby żadnych dyskusji mi tu nie było kto może, a kto nie może! :wink: Formuła się nie zmienia. Nie ma palenia gumy, zachlewania.....buzi :rolleyes: oraz striptizu. Liczyć jak zawsze możecie na ciacho, grilla, otwarty dom i jakieś piękne widoczki (tym razem ja jadę z przodu :crossy: )

 

Grzesiek ja pamięć mam dobrą i już Ci miejsce przy grillu zarezerwowałam :icon_razz:

 

No to co?? To się wpisywać!!!!

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z wymienionych terminów mi pasuje :buttrock:

 

1.Wolkan

2.Toolman + Ania

3. Peterek

 

O, czyli striptizu nie będzie? A to szkoda :wink:

Ja też się deklaruję z wszelaką pomocą, no może za wyjątkiem striptizu :biggrin:

 

pozdro

 

ps. trzymajmy kciuki, by Buber był na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Zamówiłaś w salonie jakiś rzadki kolor i wyposażenie czy co? :icon_twisted:

Nie no, wiem o co H, ale swoją drogą coś mi tu nie halo. Czyżby "robienie u znajomych" wychodziło bokiem?

 

Browarny, sprężaj się!

 

P.S. Ciekawe co Ucio zrobi... :icon_rolleyes:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Kochani!! Ponieważ wyjeżdżamy w piatek na WAKACJE!!! :notworthy: nareszcie :wink: !! I bedziemy ujeżdżać zupełnie inne pojazdy, takie bez kółek i mam nadzieję, że wrócimy z tej wyprawy cali i zdrowi po 22.08 więc do tej pory rządźcie sie tu sami tylko tak, żeby mi nie było za was wstyd :biggrin: Wrócimy to podsumujemy wszystko i bedziemy tylko dni odliczać do dnia kiedy sie znów spotkamy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :notworthy: jeśli już będzie bliżej określony termin ,to jeśli nas chcecie :biggrin: ,to z Dorotą postaramy się dopasować do terminu

pozdrawiam :notworthy:

 

 

Pewnie że chcemy :flesje:

 

A propos terminu Piaffe zaproponowała trzy możliwości, może małe głosowanie coby doprecyzować?

Może niech każdy się wypowie kiedy komu pasuje i wspólnie dogadamy konkretny termin :crossy:

 

P.S. Ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chcemy :flesje:

 

A propos terminu Piaffe zaproponowała trzy możliwości, może małe głosowanie coby doprecyzować?

Może niech każdy się wypowie kiedy komu pasuje i wspólnie dogadamy konkretny termin :crossy:

 

P.S. Ja się dostosuje.

 

Dobra, ja, tak jak Browarny obstawiam na początek września czyli 04-06 ciepło i szybko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie w ten właśnie weekend mam tradycyjne targi... Kurcze, 2 weekendy w roku pracuje, i już 3 raz z rzędu się trafia! TO chyba coś więcej niż statystyka... Tak więc głosuje na inny, a nóż się uda..

 

5-6.09 - 3

12-13.09 - 1

19-20.09 - 0

Edytowane przez Ludwicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...