Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyregulowałem zawory, wkręciłem nowe świece, założyłem nową tylną oponkę (Dunlop przejechał ponad 32000 zobaczymy ile Pirelli wytrzyma) i dolałem oleju, więc jestem gotów do drogi :crossy:

a tu jeszcze dwa tygodnie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Jeszua (bardzo liczymy na to, że II-gi weekend też będzie pasował)

 

tylko na niedzielę o 15 muszę być na dyżurze na rowerku z napisem "ambulans" na plantach w krakowie :cool:

to ja tak myślę, że "do zobaczenia" :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na niedzielę o 15 muszę być na dyżurze na rowerku z napisem "ambulans" na plantach w krakowie :cool:

to ja tak myślę, że "do zobaczenia" :icon_mrgreen:

jsz

Zakładając optymistycznie(baaaardzo optymistycznie), że do tego czasu motocykl odzyskam, to również w niedzielę z samego raniutka (im wcześniej, tym lepiej) będę się zawijać do Krakowa, więc jakbyś miał ochotę przejechać się z forumowiczką piszącą Twoim ulubionym kolorkiem, to ja chętnie przejadę się z moim ulubionym moderatorem ;)

 

 

Kurczaczki... naprawdę mam nadzieję, że uda mi się do Was dotrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na niedzielę o 15 muszę być na dyżurze na rowerku z napisem "ambulans" na plantach w krakowie :cool:

to ja tak myślę, że "do zobaczenia" :icon_mrgreen:

jsz

Spoko wodza. Jak jeździłem po hamerykanskom wizem, to na mojej staruszce startowałem o 6 rano i byłem na 12 pod konsulatem. Ty na latającym dywanie będziesz spoko szybciej.

 

Asia.... cóż mam rzec.... coś ten mechanik i cały remont mi sie nie podoba.. tzn, mam jakieś tam blade pojęcie i tak długo NIE DA się robić motocykla.

Ale walcz.

 

No i propozycja w temacie - może byśmy se tak koszulki zrobili? Mnię się widzi, tylko że ja graficzna dupa jestem... :icon_mrgreen:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i propozycja w temacie - może byśmy se tak koszulki zrobili? Mnię się widzi, tylko że ja graficzna dupa jestem... :icon_mrgreen:

Ja bym przypomniał jeszcze jeden pomysł, także Twój Buber, czyli Vintage Japanese Motorcycle Club oczywiście w Polskim wydaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i propozycja w temacie - może byśmy se tak koszulki zrobili? Mnię się widzi, tylko że ja graficzna dupa jestem... :icon_mrgreen:

 

Ciekawa propozycja, kwestia tylko projektu graficznego nadruku.A może ktoś z pośród nas ma zdolności.Przyznawać się. :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przypomniał jeszcze jeden pomysł, także Twój Buber, czyli Vintage Japanese Motorcycle Club oczywiście w Polskim wydaniu.

Okiej. Siadamy i gadamy i ustalamy i działamy. Będzie okazja wszak.

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

jeśli nie będzie Wam wadził dodatkowo jeden Warszawiak to chętnie się przyłączę. Moja przecudnej urody 25-cio letnia Magna czeka na jakiś wyjazd :) Czy mogę poprosić o dodatkowe wskazówki dojazdowe? [email protected]

z góry dziękuję - Romek

Edytowane przez sq5rk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

jeśli nie będzie Wam wadził dodatkowo jeden Warszawiak to chętnie się przyłączę. Moja przecudnej urody 25-cio letnia Magna czeka na jakiś wyjazd :) Czy mogę poprosić o dodatkowe wskazówki dojazdowe? [email protected]

z góry dziękuję - Romek

W kupie lepiej, więc jak w piątek o 9:00 rano stawisz się w Jankach przy Donaaldsie, to pojedziesz z nami w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dokonaliśmy małego zwiadu trasy i.... w jednym miejscu było oberwanie chmury w lecie i Schetyna obiecał że naprawi (bo był) ale na razie jest metrowa kładka do przejechania. Spoko damy radę.

Natomiast Piaffe się martwi że nie podjedziecie do schroniska. Rzućta okiem an zdjęcia. Wg. mnie to spoko podjedziecie, tylko że spokojniutko.

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

 

 

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Piaffe się martwi że nie podjedziecie do schroniska. Rzućta okiem an zdjęcia. Wg. mnie to spoko podjedziecie, tylko że spokojniutko.

 

 

Buber myślę że damy rade.Nawierzchnia luźna ale najważniejsze że nie ma dziur.

 

Pyr, pyr, pyr i do przodu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności :biggrin:

 

Podoba mi się pomysł aby w trakcie śmigania zrobić sobie mały spacerek. Ruchu nigdy za wiele.

 

Co do zwiększenia stanu osobowego to chęć uczestnictwa w SSSJ wyraża mój kolega wraz z żoną, jest on co prawda przedstawicielem „klubu zbieraczy chrustu” i dosiada yamahę 1100 w wersji US.

I teraz zwracam się do głównych organizatorów, czy znajdzie się jeszcze miejsce dla dwóch osób z poza SJ ? :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...