Skocz do zawartości

Szybka decyzja...czyli NOWA CeBRa ABG!!! :)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne towarzystwo!

 

WSTĘP

 

Od miesiąca próbowałem kupić auto. Najpierw był pomysł na cabrio, potem inne...

Przedwczoraj dzwonie kolejny raz pod numer z ogłoszenia:

-Bezwypadkowy?

- Tak tak, tylko drzwi były stuknięte i psikneliśmy cały żeby nie było różnic w odcieniach.

- To dziękuję (Pocałuj mnie w dupę)

 

Siedzę i myślę. Ehhh, raz kozie śmierć. Dzwonię do panny:

-Wytrzymamy do marca bez auta?

-Chcesz moto pewnie?

-Nom

-Wytrzymamy, uwielbiam jak jesteś szczęśliwy :evil:

 

Jedno ogłoszenie, jeden telefon i stoi nowa księżniczka w garażu (P.S. Buziaczki dla ostatniej, pamiętaj miklas , w lustereczko :) )

 

ROZWINIĘCIE

 

Padło na CBR 929.

Bestia jest piękna. Ma kilka zadrapań, jakieś przejścia też pewnie były, ale jeżeli to robione było w Stanach.

Pełen układ wydechowy Two Brothers Racing i Power Commander.

Co ją boli?

Przede wszystkim uszczelniacz od prawej lagi, napierdala olejem jak szalona ale sobie jakoś z tym poradzimy:) (widać na zdjęciach). Reszta ubytków jest w pełni akceptowalna.

Kilka aktualnych zdjęć z nową Niunią:

 

http://www.bikepics.com/members/abg/00cbr900/

 

Niestety nie mogę więcej załadować :)

 

ZAKOŃCZENIE i WNIOSKI

 

Zrobiłem już 500km i co mogę powiedzieć? (wszystkie porównania do byłej F3)

 

- pozycja niewygodna jak cholera. Łapy, nadgarstki, przedramiona i kręgosłup dają o sobie znać

- siedzisko do dupy, albo moja dupa za mała. Przy odkręcaniu zjeżdżam do tyłu

- silnik??? hmm...szczerze to powiem tak. Przyśpieszenia podobne do F3 tyle, że trwają o wiele dłużej

- zajebiście elastyczna....mniam...

 

Mógłbym pisać wiele więcej ale nie zanudzam.

 

A Ci co już mnie skreślili z listy to niech mnie teraz cmokną w bambo :) (pozdro kriters)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co chcialem obejzec moto a nie ciebie,a tak serio to podoba mi sie bardziej na tych zdjeciach niz na tym co mi wyslales. Ladna, naprawde ladna. jak masz jakies foty to przez skype wyslij mi.

 

No to Adas trzymaj sie tego siedzenia. Pozdro dla Ciebie i twojej drugiej polowki.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, widze kolorystyka prawie jak w 600ce - bialy dominujacy z czerwonym i czarnym, tylko zoltego brakuje :evil:. Mysle, ze pojezdze jeszcze sezon, albo dwa ta CeBRa i tez sie przesiade, ale chyba na 954 :)

 

 

Jedno ogłoszenie, jeden telefon i stoi nowa księżniczka w garażu (P.S. Buziaczki dla ostatniej, pamiętaj miklas , w lustereczko :) )

 

Masz jak w banku, ale dawaj na Borki to sam ja cmokniesz :P, Specjalnie wypoleruje dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jak w banku, ale dawaj na Borki to sam ja cmokniesz , Specjalnie wypoleruje dla Ciebie

 

 

Jakie Borki???

 

Z tego co zdążyłem przeczytać to w tym roku nie wypalą...

 

P.S. Coś mi się z gg dzieje. Jak odpalę to pogadamy jak było w U.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie Borki???

 

Z tego co zdążyłem przeczytać to w tym roku nie wypalą...

 

P.S. Coś mi się z gg dzieje. Jak odpalę to pogadamy jak było w U.K.

 

http://forum.motocyklistow.pl/Borki-2006-t52197.html - tu masz watek o borkach. przeczytaj do konca. Nowy11 wzial sie za organizacje, bo mody zarobieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

ABG, tak myslalem ze bez moto nie wytrzymasz :)

nie wierzylem tez zbytnio (mimo ze znam cie tylko z gadek na forum) w to ze kupisz auto.. po prostu za bardzo cudowałeś :)

 

pzdr i niech ci głośno i ładnie klepie zaworami :evil:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż stało się... trudno tak czasami bywa przy szybkich i nie do końca przemyślanych decyzjach

 

pees. współczuję....

 

Dzięki :) . Wybierasz się na Borki bo bym z chęcią poznał.....Jolę :)

 

 

 

wybacz ale z tego co napisałeś ( konstrukcja zdania) wynika że w 929 przyśpieszanie trwa o wiele dłużej

 

 

Ale każdy wie o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwo teraz nie będzie wrócić do łask części forumowiczów, ot dlatego że rozważałeś kupić jakieś śmierdzące kabrio. No i trzeba pamiętać że to Honda :) ...

 

 

A Ci co już mnie skreślili z listy to niech mnie teraz cmokną w bambo :evil: (pozdro kriters)

 

Cmoknąć no bez przesady najwyżej mocnego kuksańca należy Ci się wypłacić :) ...

 

I co to w ogóle za zdjecia?? Zamiast zaprosić jakieś ostre laseczki i zrobić sesje rozbieraną to jakiś koleś się usmiecha do kamery?? a fuuuu.....

 

 

ps. tylko szkoda że już sezon się kończy i pewnie znowu na początku przyszłego sprzedasz obecny motocykl, a pod koniec kupisz coś innego.

pzdr. i jeszcze raz gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...