Skocz do zawartości

no i sie doigrałem jezdząc bez prawka


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

wczoraj 1 listopad dzień wszystkich swiętych koło cementaży duży ruch samochodowy postawili nowe znaki wiec jade sobie koło mojego domu (koło mojego domu jest cementarz) i wjerzdzam w uliczke a tam stała policja i mnie lizakiem sciągneła 1 nie mam prawka 2 jechałem pod prąd(teraz tego znaku nie ma) razem 80 zł ale za moją upszejmosć przepraszałem itd. tylko 30 zł najbardziej sie bałem że mi zabiorą moto no ale tak sie na szczęscie nie stało :biggrin:

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dowalil jeszcze 3 lata w przymusowej szkole. Oczywiscie ze wzgledu na ortografie :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ruch na jednokierunkowy zmienili ze wzgledu na wizyte Giertycha... :)

 

Jesli wiek w sygnaturce jest prawdziwy to Policjanci zarobili sobie od Ciebie na cieple piwo 30 zl. Czyzbys nie wiedzial od jakiego wieku podlega sie pod postepowanie mandatowe? :)

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys nie wiedzial od jakiego wieku podlega sie pod postepowanie mandatowe?

Ja nie wiem... Myślalem że jak się jest uczestnikiem ruchu drogowego - dopuszczonym do ruchu - to się podlega... Czyli że jak ktoś jest np. niepełnoletni/poniżej 16 lat*, to jest w tym sensie bezkarny?

*niepotrz. skreślić

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem... Myślalem że jak się jest uczestnikiem ruchu drogowego - dopuszczonym do ruchu - to się podlega... Czyli że jak ktoś jest np. niepełnoletni/poniżej 16 lat*, to jest w tym sensie bezkarny?

*niepotrz. skreślić

 

pzdr

 

 

postępowaniu mandatowemu podlega osoba która ukończyła 17 lat

a kartę na motorower masz od 13 lat

do tego czasu odpowiadają za ciebie rodzice

mandatów nie ma takich są tylko pełne sumy 50 -100 i tak dalej

najniższy mandat jest 20 zł ale tego nikt nie stosuje

kolega to chyba coś koloryzuje :buttrock:

 

nie mówiąc o tym ,że każde wykroczenie w PRD określa taryfikator tzn. kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a sami policjanci? Pewnie zgarnęli od dzieciaka na motorowerze 30 zeta, strasząc go nie wiadomo jakimi konsekwencjami, po czym pełni dumy z przeprowadzonej brawurowo akcji udali się do sklepu monopolowego...

"- za bezpieczny łikend, Władziu!

- za bezpieczny!"

Wiadomo, akcja znicz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...