Skocz do zawartości

SZOK DZIŚ NA WILANOWSKIEJ!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien że zrobił ją ktoś kto nie jest z warszawy.

W ogóle to śmieszna jest ta nienawiść do warszawy, uważa się ich za wywyższających się buców podczas gdy w warszawie nikt mnie nie pyta skąd jesteś, a winnych miastach jest to jedno z pierwszych pytań i lepiej nie odpowiadać "z warszawy". To trochę jak z murzynami w stanach. Czarni nienawidzą białych za rasizm, a sami są 100x większymi rasistami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie Warszawiaków........... ja tutaj mieszkam 5 miesięcy (oczywiście przyjezdny jestem), i nie spotkałem się z wyższym mniemaniem........... jestem w stanie powiedziec że takie głupoty i złą opinię robią zakompleksieni "nabyci" Warszawiacy

 

a co do Rumunów na Wilanowskiej to po czapce trzeba im dac i tyle :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś stara cyganka opóźniła mój czas dojazdu na pool position

 

 

POOL position? To Ty w bilard chciałeś grać czy jechałeś na basen? :icon_question:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POOL position? To Ty w bilard chciałeś grać czy jechałeś na basen? :icon_rolleyes:

 

Nie wiem czy wiesz, ale oznacza to też pierwsze miejsce, np. na liście wyborczej :wink:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej nie kumasz więc wyjaśnię jak dla blondyny :)

 

Chodziło Ci chyba o POLE position a nie POOL position... niby parę literek a sens caaaaałkiem inny

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej nie kumasz więc wyjaśnię jak dla blondyny :)

 

Chodziło Ci chyba o POLE position a nie POOL position... niby parę literek a sens caaaaałkiem inny

 

Chyba dalej nie kumasz, więc wyjaśnię jak dla blondynka - chodziło mi o pool position. Sprawdź sobie w internecie.

 

"Do pierwszego wyścigu z pool position ruszał więc Łukasz Błaszkowski (A. Wielkopolski), obok miejsce na polu startowym zajął Mariusz Sikora" - masz, co byś szukać nie musiał.

 

"Z pool position wystartował Felipe Massa (Ferrari), przed swym kolegą ze stajni, mistrzem świata, Kimi Raikkonen."

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...