Skocz do zawartości

Opinie o Yamaha Wild Star


szalony_kapelusznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

 

 

Bedzie problem z tym Wild Starem mało kto jeżdzi takim motórem :P

i mało wiedzy w tym temacie.

Ale tu coś mi sie ostatnio obiło:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showforum=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Bercik masz racje wildkiem to mało ludzi jeżdzi,ale wiecej jestValkiri i VTX-ów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

 

No bez jaj Panowie ....

Co do Wild/Road Starów to wcale nie tak mało (patrz na forum...).

Ja jestem od dwuch lat szczęśliwym posiadaczem takiego sprzęta i oceniam go w samych superlatywach.

Wcześniej jeżdziłem wiraszką, szadołką i małym dragstarem (650).

Taż miałem dylemat na co wiekszego zmienić.

Fakt, że kierowałem się w dużej mierze urodą motocykla.

On mi się po prostu bardzo podoba.

Co do właściwości jezdnych okazało się, że taż jest 'ok.

Duży moment obrotowy, wielkie siedzisko, jak narazie zero proplemów technicznych (przebieg ok. 25 tys.), bezobsługowy pas napędowy - no prawie HD - z tym, że tu nie cieknie olej.

Moc może trochu mała, "tylko" sześćdziesiąt kilka kucyków ale chyba nie oto w cruiserach chodzi - mnie tam nigdy jej nie brakowało.

Mnóstwo customowych gadżetów - można ubrać jak się chce za rozsądne pieniądze itd, itp.

Też myślałem o VTX ale, jak dla mnie, był już za nowoczesny ...

 

Chcesz foty, ew. przejechać się - daj znać ... (pod koniec czerwca będę na Mazurach (jak Bóg da i Żona pozwoli)

 

pzdr,

zawada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka i wklepywać kolejno nazwy. praktycznie każdy z wymienionych modeli ma jakiś większy temat, jest też conieco o porównaniach - tyle to nawet ja pamiętam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

Ja Ci w tej chwili nic nie napiszę o Wild Starze, ale w tym tygodniu kupuję takie cudo i wtedy to co innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

Kolego, jeśli masz tylko 18 lat, domyślnie ma to być Twoje pierwsze moto, to chyba żaden z tych motocykli nie jest dla Ciebie. Najpierw powinieneś nauczyć się jeździć lżejszym sprzętem (700-1000cm), opanować odruchy, nabrać doświadczenia, a nie brać się za tak ciężkie motocykle. Te maszyny (grubo powyżej 300 kg) wymagają szacunku i dużo wprawy.

Sorry, ale gleba czy szlif takim monstrum przy 100km/h bardzo boli i może źle się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym gleba takim moto drogo kosztuje,a po co robić sobie niepotrzebne koszty.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gleba boli bardzo. Ja np walnęłem sarenkę w maju na wildku. Turlaliśmy się z moim motorkiem przez 150 metrów bo prędkość miałem 110 km/h. Na szczęście nic mi się nie stało. Naprawa motocykla była natomiast bardzo kosztowna. Parę tys zł! Też myślę, że wymienione motorki jak na na pierwszy motorek to za duże bydle. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem Yamahy Wild Star, Hondy Valkiri lub Hondy VTX 1800 ale nie wiem który z nich wybrać, bo z żadnym z nich nie miałem do czynienia, proszę jeżeli ktoś miał styczność z którymś z tych motorów o opinie, z góry dzięki

Przychylam się do opinii kolegi TATAKISA, rok temu zrobiłem prawko, kupiłem moto marudera aby nauczyć, tak nauczyć się jeżdzić tak dużymi motorami. Marudę wybrałem na pierwsze moto bo w stosunku do wildka to jak komar do mz-ki. Rok może to mało ale jakieś doświadczenie już jest i w tym roku przesiadka na wild stara którego się już nie boję tak jak rok temu a przecież też mogłem kupić. Jestem duży 193cm i 116kg ale wybrałem na pierwsze moto mniejsze aby nabrać szacunku i ogłady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przesiadłem się z Maraudera na Road Stara.Wygoda dużo większa,ale osiagi to sie wiele nie różnią.Suzuki aby dobrze jechało trzeba wysoko kręcić,Yamaha pięknie ciągnie od dołu.Różnica w mocy niewielka 53do 65,masa 220 do 320kg.Jednak lepiej mi sie jezdzi Yamahą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak po przesiadce z Marudy na Wild Stara?

Pomijając komfort, ale czuć większą dynamikę?

I tak jak kolega piter 1600 to ujął, komfort ogromny, ja po 100km marudą musiałem dać odpocząć czterem literom. Różnica w osiągach może tylko taka że maruda na wyższych biegach musiał się rozbujać a wildek ma to coś co go popycha do przodu przy wyprzedzaniu. No i manewry na parkingach, jest co popchnąć. Ale wdzięczny motorek z tego marudy jako pierwsze moto.

Edytowane przez wilk1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...