Skocz do zawartości

Wybór moto pomocy !!!


motorniczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,chcę sobie kupić za miesiąc motorek (50 lub 80 zarejestrowany na 50 czyli motorower) i niewiem na co się zdecydować.Najlepiej jeśli motor byłby chłodzony cieczą.Motor będzie służył mi do jazdy raczej w terenie (lasy itp.), chociaż do miasta czasem też będę musiał nim zawitać.Myślę nad Yamaszką Dt 80/50 lub oryginalną 50'tką,Aprilią Rx 50 lub ostatecznie Simsonkiem.Budżet na motor wynosi 2500zł. Doradźcie co lepiej wybrać i dlaczego ten akurat,w grę nie wchodzi żaden skuter co zaznaczam z góry.Piszcie propozycje, a najlepiej oferty.Btw mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,chcę sobie kupić za miesiąc motorek (50 lub 80 zarejestrowany na 50 czyli motorower) i niewiem na co się zdecydować (...)

 

poczytać sobie, może się rozjaśni co byś chciał. podobnych tematów jest z resztą w tym dziale od groma

 

a potem to, przyda się wiedzieć co cię może spotkać, kiedy kupujesz sprzęt ze sfałszowanymi papierami...

 

na koniec napisz konkretne ogłoszenie i zamieść je w dziale giełda - kupię motocykl

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprilia rx za tą cene bedzie raczej łądna tylko na zdjęciu....jak zaczniesz jeździć zapewne wyjdzie wiele spraw nienaprawianych przez poprzedniego właściciela

 

yamaha dt80 LCII motoreek jak najbardziej konkretny i warto go kupić. zależy jak trafisz ale też prawdopodobnie bedzie coś do porobienia no ale potem masz maszynke którą i w lesie i w mieście mozesz już pokozaczyć bo tej 80-tki już nie musisz tak bardzo dusić żeby jechać te 70km/h czy tam we dwie osoby podróżować. jeździ sietym zupełnie inaczej niż seryjną 50-tką....jest inna kultura pracy która nie ukrywam bardziej mi sie podoba od seryjnego silnika minarelli am6 no ale w końcu to jesk 80cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...